JFK Ventspils

2. līgas 2022 2. posms - A grupa

  • 2pozīcija
  • 33punkti
  • 37:3vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Edvins Vladimirs KušnirenkoDzimšanas datums: 19.09.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
541
-
-
-
Alekss PetrovsDzimšanas datums: 07.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
89
-
-
-
Aleksandrs VlasovsDzimšanas datums: 07.05.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Aleksandrs BaturinskisDzimšanas datums: 15.12.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rendijs CiršsDzimšanas datums: 27.10.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
47
-
-
-
Roberts SidorčiksDzimšanas datums: 09.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Niks JansonsDzimšanas datums: 22.04.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
243
1
-
-
Dāvis Daniels KaņepsDzimšanas datums: 11.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
601
4
1
-
Artemijs Mihails LučinsDzimšanas datums: 16.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
130
-
-
-
Ņikita RozancevsDzimšanas datums: 10.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
630
-
3
-
Uzbrucēji
Kirils MarkovsDzimšanas datums: 17.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
449
3
-
-
Spēlētāji
Aleksejs MedvedevsDzimšanas datums: 24.06.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms SopovsDzimšanas datums: 18.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

25
sep
14:00
2022
2. līgas 2022 2. posms - A grupa, 1. kārta
O/C "Ventspils" stadions

sestdiena

1
okt
13:00
2022
2. līgas 2022 2. posms - A grupa, 2. kārta
O/C "Ventspils" stadions

svētdiena

9
okt
13:00
2022
2. līgas 2022 2. posms - A grupa, 3. kārta
Jēkabpils SC stadions

svētdiena

16
okt
15:00
2022
2. līgas 2022 2. posms - A grupa, 4. kārta
O/C "Ventspils" stadions

svētdiena

23
okt
15:00
2022
2. līgas 2022 2. posms - A grupa, 5. kārta
Višķu stadions

svētdiena

30
okt
13:00
2022
2. līgas 2022 2. posms - A grupa, 6. kārta
MTC ''Staicele''

svētdiena

6
nov
13:00
2022
2. līgas 2022 2. posms - A grupa, 7. kārta
O/C "Ventspils" stadions

sestdiena

12
nov
13:00
2022
2. līgas 2022 2. posms - A grupa, 8. kārta
Audas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
10
3
1
52
13
+39
33
2
14
10
3
1
37
3
+34
33
3
14
9
2
3
41
19
+22
29
4
14
7
3
4
24
21
+3
24
5
14
7
0
7
30
25
+5
21
6
14
2
2
10
24
56
-32
8
7
14
2
1
11
13
48
-35
7
8
14
1
2
11
13
49
-36
5
1
Alekss Regža
FK Beitar
21
2
Pierre Merveil Okende
Mārupes SC
11
3
Andrejs Kiriļins
FK Beitar
7
4
Kristaps Kančs
JFK Ventspils
7
5
Kirils Zaharovs
Mārupes SC
6
6
Aigars Liņģis
Jēkabpils SC
5
7
Nauris Dobelis
FK Karosta
5
8
Dāvis Daniels Kaņeps
JFK Ventspils
4
9
Juris Kučma
FK Karosta
4
10
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
4
11
Rūdolfs Zicāns
FK Ķekava / Auda
4
12
Vladimirs Mukins
JFK Ventspils
4
13
Jegors Trofimovs
Jēkabpils SC
3
14
Jevgeņijs Koršakovs
FK Karosta
3
15
Kirils Markovs
JFK Ventspils
3
16
Klāvs Viļumovs
JFK Ventspils
3
17
Lūkass Kristofers Gandzs
JFK Ventspils
3
18
Alans Siņeļņikovs
FK Beitar
2
19
Andrejs Kirijenko
FK Kalupe
2
20
Daniels Sērmoliņš
FK Karosta
2
21
Igors Kozlovs
FK Beitar
2
22
Ivo Lākutis
FK Karosta
2
23
Ivo Skripko
FK Karosta
2
24
Ņikita Ivakins
FK Ķekava / Auda
2
25
Rainers Ragainis
Jēkabpils SC
2
26
Raivis Svilis
FK Karosta
2
27
Ronalds Līsmanis
FK Staiceles Bebri
2
28
Toms Attiķis
FK Karosta
2
29
Toms Burcevs
FK Ķekava / Auda
2
30
Valdis Nicis
FK Karosta
2
31
Valters Grīslis
JFK Ventspils
2
32
Vladislavs Grigjans
FK Beitar
2
33
Aleksandrs Kļimovs
FK Beitar
1
34
Aleksis Kristaps Rozenbergs
FK Karosta
1
35
Alvis Kristians Naumčiks
FK Karosta
1
36
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Ķekava / Auda
1
37
Dāvids Amdurs
FK Beitar
1
38
Dmitrijs Telešs
FK Beitar
1
39
Dzmitry Kuzmin
FK Beitar
1
40
Edgars Miķelis Kovaļskis
FK Karosta
1
41
Gatis Štrauss
Mārupes SC
1
42
Guntis Griškovs
FK Beitar
1
43
Ingus Vaņins
FK Ķekava / Auda
1
44
Jānis Pelēkais
FK Staiceles Bebri
1
45
Jevgeņijs Cimbals
FK Karosta
1
46
Maksims Semeško
JFK Ventspils
1
47
Marks Udovičenko
FK Ķekava / Auda
1
48
Niks Jansons
JFK Ventspils
1
49
Ralfs Gustiņš
FK Ķekava / Auda
1
50
Remirs Moseičenko
FK Karosta
1
51
Rihards Gorkšs
FK Ķekava / Auda
1
52
Roberts Lodziņš
Mārupes SC
1
53
Romāns Tepo
FK Beitar
1
54
Toms Kristiāns Bičevskis
Mārupes SC
1
55
Ulvis Reinis Grebskis
Jēkabpils SC
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes