JFK Daugava

Meistarības B grupa U-16 2023

  • 5pozīcija
  • 10punkti
  • 19:47vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Andris AbuhovsDzimšanas datums: 27.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Jeļisejs DavidovsDzimšanas datums: 30.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Andrejs EsterkinsDzimšanas datums: 05.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
5
-
Grigorijs JudinsDzimšanas datums: 20.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ernests KarpevičsDzimšanas datums: 30.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
4
-
Kisļaks KirilsDzimšanas datums: 10.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs KočetkovsDzimšanas datums: 08.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edvards KondrašsDzimšanas datums: 30.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Aleksandrs KrūzeDzimšanas datums: 17.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Elāns LismanovičsDzimšanas datums: 06.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Aleksejs MančinskisDzimšanas datums: 16.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Vladislavs MezencevsDzimšanas datums: 01.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils MiheikinsDzimšanas datums: 10.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita ŅemiroDzimšanas datums: 06.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs Georgs NiedraDzimšanas datums: 15.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ruslans PočkajevsDzimšanas datums: 15.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Dmitrijs ProkopijsDzimšanas datums: 27.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Aleksandrs SamoilovsDzimšanas datums: 01.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Felikss SavčuksDzimšanas datums: 06.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs SkurjatsDzimšanas datums: 08.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
4
-
Aleksejs ŠvidkijsDzimšanas datums: 11.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Dāniels VasiļenkoDzimšanas datums: 18.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils ZaričnijsDzimšanas datums: 19.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

sestdiena

25
mar
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 1. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

5
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 2. kārta
Salaspils stadions

piektdiena

21
apr
15:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 4. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

30
apr
19:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 3. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

21
mai
19:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 8. kārta
Salaspils stadions

otrdiena

23
mai
19:45
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 7. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

11
jūn
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 9. kārta
Audas stadions

sestdiena

17
jūn
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 10. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

ceturtdiena

29
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 11. kārta
LNK Sporta Parks

piektdiena

28
jūl
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 12. kārta
Talsu pilsētas stadions

piektdiena

11
aug
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 14. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

13
aug
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 5. kārta
Salaspils stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
9
1
2
26
12
+14
28
2
12
8
2
2
36
9
+27
26
3
12
7
3
2
33
13
+20
24
4
12
6
2
4
32
26
+6
20
5
12
3
1
8
19
47
-28
10
6
12
1
3
8
17
29
-12
6
7
12
2
0
10
12
39
-27
6
1
Valters Lūsis
FK Jelgava-2
12
2
Emīls Aksels Bergmanis
Skanstes SK
11
3
Jurģis Lindbergs
RFS Academy
11
4
Fricis Straustiņš
JDFS Alberts
8
5
Andrejs Esterkins
JFK Daugava
6
6
Emīls Kristers Šmaukstelis
FK Jelgava-2
5
7
Raivo Zaicevs
FK Auda
5
8
Romans Salatkovs
RFS Academy
5
9
Erlends Strautmanis
FK Jelgava-2
4
10
Ernests Karpevičs
JFK Daugava
4
11
Gustavs Gudermanis
JDFS Alberts
4
12
Ričards Celitāns
JDFS Alberts
4
13
Daniels Dans Pētersons
Talsu NSS
3
14
Daniels Huberts Kaira
FK Jelgava-2
3
15
Gustavs Gailītis
JDFS Alberts
3
16
Gustavs Viziņš
Skanstes SK
3
17
Kristians Slobodeņuks
RFS Academy
3
18
Kristiāns Ziediņš
FK Jelgava-2
3
19
Marats Liepiņš
RFS Academy
3
20
Ruslans Počkajevs
JFK Daugava
3
21
Rūdis Babris
Talsu NSS
3
22
Adrians Stramkals
Skanstes SK
2
23
Aleksejs Mančinskis
JFK Daugava
2
24
Andris Raiskums
Skanstes SK
2
25
Armands Ģēģeris
FK Auda
2
26
Daniels Gapliks
Skanstes SK
2
27
Dāvids Abramovs
Skanstes SK
2
28
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
2
29
Dāvis Boriss
RFS Academy
2
30
Deniss Šilovskis
FK Auda
2
31
Iļja Kononovs
RFS Academy
2
32
Jēkabs Vītiņš
Skanstes SK
2
33
Maksims Butkevičs
RFS Academy
2
34
Martins Skrupskis
FK Jelgava-2
2
35
Nikita Ņikitins
Skanstes SK
2
36
Ralfs Strazdiņš
Skanstes SK
2
37
Renārs Šļūka
JDFS Alberts
2
38
Roberts Lagodskis
FK Auda
2
39
Roberts Misiņš
FK Jelgava-2
2
40
Timurs Piščiks
FK Jelgava-2
2
41
Zeidans Briedis
JDFS Alberts
2
42
Adrians Lazdāns
FK Auda
1
43
Aleksandrs Samoilovs
JFK Daugava
1
44
Aleksejs Švidkijs
JFK Daugava
1
45
Deivids Ārbergs
RFS Academy
1
46
Deniss Podoroga
RFS Academy
1
47
Dmitrijs Prokopijs
JFK Daugava
1
48
Eduards Silgals
Talsu NSS
1
49
Edvards Sniedzītis
FK Jelgava-2
1
50
Edvīns Daukuļs
FK Jelgava-2
1
51
Emīls Gobergs
Talsu NSS
1
52
Emīls Siliņš
Skanstes SK
1
53
Gustavs Čima
FK Jelgava-2
1
54
Kārlis Freimanis
Talsu NSS
1
55
Kārlis Miķelsons
JDFS Alberts
1
56
Kirils Cemaško
RFS Academy
1
57
Kristaps Rudzītis
Talsu NSS
1
58
Kristiāns Ginis
FK Auda
1
59
Mariuss Feldbergs
Talsu NSS
1
60
Marks Mednis
FK Auda
1
61
Rainers Rončs
Skanstes SK
1
62
Ralfs Muižnieks
JFK Daugava
1
63
Renāts Romanovskis
Talsu NSS
1
64
Rolands Grava
JDFS Alberts
1
65
Toms Svētiņš
Skanstes SK
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV