FK Jelgava-2

Meistarības B grupa U-16 2023

  • 2pozīcija
  • 26punkti
  • 36:9vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Uzbrucēji
Nils VoitiškisDzimšanas datums: 02.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Anrijs AllisDzimšanas datums: 14.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis AnmanisDzimšanas datums: 04.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Niks CālbergsDzimšanas datums: 05.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs ČimaDzimšanas datums: 28.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Edvīns DaukuļsDzimšanas datums: 02.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Rauls JānelsiņšDzimšanas datums: 15.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels Huberts KairaDzimšanas datums: 16.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Erians KaļitaDzimšanas datums: 13.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks KristapsonsDzimšanas datums: 24.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomass KristapsonsDzimšanas datums: 24.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Marks KurčanovsDzimšanas datums: 07.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārcis LībietisDzimšanas datums: 02.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Valters LūsisDzimšanas datums: 04.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
12
-
-
Roberts MisiņšDzimšanas datums: 19.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Timurs PiščiksDzimšanas datums: 13.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Sandis SergejevsDzimšanas datums: 02.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Martins SkrupskisDzimšanas datums: 15.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Emīls Kristers ŠmaukstelisDzimšanas datums: 17.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
1
-
Edvards SniedzītisDzimšanas datums: 06.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Erlends StrautmanisDzimšanas datums: 25.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Verners VilciņšDzimšanas datums: 31.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristiāns ZiediņšDzimšanas datums: 27.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-

sestdiena

25
mar
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 1. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

23
apr
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 4. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

ceturtdiena

27
apr
15:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 9. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

6
mai
12:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 5. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

sestdiena

13
mai
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 6. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

21
mai
19:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 8. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

7
jūn
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 2. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

piektdiena

9
jūn
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 7. kārta
Talsu pilsētas stadions

trešdiena

5
jūl
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 11. kārta
Audas stadions

sestdiena

15
jūl
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 12. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

5
aug
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 14. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

piektdiena

11
aug
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-16 2023, 13. kārta
LNK Sporta Parks
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
9
1
2
26
12
+14
28
2
12
8
2
2
36
9
+27
26
3
12
7
3
2
33
13
+20
24
4
12
6
2
4
32
26
+6
20
5
12
3
1
8
19
47
-28
10
6
12
1
3
8
17
29
-12
6
7
12
2
0
10
12
39
-27
6
1
Valters Lūsis
FK Jelgava-2
12
2
Emīls Aksels Bergmanis
Skanstes SK
11
3
Jurģis Lindbergs
RFS Academy
11
4
Fricis Straustiņš
JDFS Alberts
8
5
Andrejs Esterkins
JFK Daugava
6
6
Emīls Kristers Šmaukstelis
FK Jelgava-2
5
7
Raivo Zaicevs
FK Auda
5
8
Romans Salatkovs
RFS Academy
5
9
Erlends Strautmanis
FK Jelgava-2
4
10
Ernests Karpevičs
JFK Daugava
4
11
Gustavs Gudermanis
JDFS Alberts
4
12
Ričards Celitāns
JDFS Alberts
4
13
Daniels Dans Pētersons
Talsu NSS
3
14
Daniels Huberts Kaira
FK Jelgava-2
3
15
Gustavs Gailītis
JDFS Alberts
3
16
Gustavs Viziņš
Skanstes SK
3
17
Kristians Slobodeņuks
RFS Academy
3
18
Kristiāns Ziediņš
FK Jelgava-2
3
19
Marats Liepiņš
RFS Academy
3
20
Ruslans Počkajevs
JFK Daugava
3
21
Rūdis Babris
Talsu NSS
3
22
Adrians Stramkals
Skanstes SK
2
23
Aleksejs Mančinskis
JFK Daugava
2
24
Andris Raiskums
Skanstes SK
2
25
Armands Ģēģeris
FK Auda
2
26
Daniels Gapliks
Skanstes SK
2
27
Dāvids Abramovs
Skanstes SK
2
28
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
2
29
Dāvis Boriss
RFS Academy
2
30
Deniss Šilovskis
FK Auda
2
31
Iļja Kononovs
RFS Academy
2
32
Jēkabs Vītiņš
Skanstes SK
2
33
Maksims Butkevičs
RFS Academy
2
34
Martins Skrupskis
FK Jelgava-2
2
35
Nikita Ņikitins
Skanstes SK
2
36
Ralfs Strazdiņš
Skanstes SK
2
37
Renārs Šļūka
JDFS Alberts
2
38
Roberts Lagodskis
FK Auda
2
39
Roberts Misiņš
FK Jelgava-2
2
40
Timurs Piščiks
FK Jelgava-2
2
41
Zeidans Briedis
JDFS Alberts
2
42
Adrians Lazdāns
FK Auda
1
43
Aleksandrs Samoilovs
JFK Daugava
1
44
Aleksejs Švidkijs
JFK Daugava
1
45
Deivids Ārbergs
RFS Academy
1
46
Deniss Podoroga
RFS Academy
1
47
Dmitrijs Prokopijs
JFK Daugava
1
48
Eduards Silgals
Talsu NSS
1
49
Edvards Sniedzītis
FK Jelgava-2
1
50
Edvīns Daukuļs
FK Jelgava-2
1
51
Emīls Gobergs
Talsu NSS
1
52
Emīls Siliņš
Skanstes SK
1
53
Gustavs Čima
FK Jelgava-2
1
54
Kārlis Freimanis
Talsu NSS
1
55
Kārlis Miķelsons
JDFS Alberts
1
56
Kirils Cemaško
RFS Academy
1
57
Kristaps Rudzītis
Talsu NSS
1
58
Kristiāns Ginis
FK Auda
1
59
Mariuss Feldbergs
Talsu NSS
1
60
Marks Mednis
FK Auda
1
61
Rainers Rončs
Skanstes SK
1
62
Ralfs Muižnieks
JFK Daugava
1
63
Renāts Romanovskis
Talsu NSS
1
64
Rolands Grava
JDFS Alberts
1
65
Toms Svētiņš
Skanstes SK
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV