JDFS Alberts

Attīstības Centra grupa U-13 2023

  • 9pozīcija
  • 4punkti
  • 13:64vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Emīls ĀboliņšDzimšanas datums: 08.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Niklāvs AlksnisDzimšanas datums: 30.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Henrijs AvotiņšDzimšanas datums: 16.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Eduards BetlersDzimšanas datums: 19.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nikolass BoikoDzimšanas datums: 11.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Ralfs ErnstsonsDzimšanas datums: 24.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš FreimanisDzimšanas datums: 05.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Ingvars GailisDzimšanas datums: 16.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš GeriksDzimšanas datums: 08.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Emīls GrauzisDzimšanas datums: 04.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Pēteris KrīgersDzimšanas datums: 24.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Martins Ernests KrūmiņšDzimšanas datums: 08.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristofers LauvaDzimšanas datums: 15.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Henrijs LiepiņšDzimšanas datums: 10.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis MatisonsDzimšanas datums: 25.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Renārs NeimanisDzimšanas datums: 20.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš PasečņiksDzimšanas datums: 19.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš PlotiņšDzimšanas datums: 13.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss PopelisDzimšanas datums: 12.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ričards PūrisDzimšanas datums: 17.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis RuškutsDzimšanas datums: 13.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Gusts SaulrietsDzimšanas datums: 09.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs ŠķēleDzimšanas datums: 24.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marats SkrastiņšDzimšanas datums: 19.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Ralfs SkujaDzimšanas datums: 09.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
1
Fēlikss SmorodinkinsDzimšanas datums: 07.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Jānis Augusts SpilnersDzimšanas datums: 30.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
2
-
Haralds SpriņģisDzimšanas datums: 05.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Olivers VaskisDzimšanas datums: 14.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars Leonards VeideDzimšanas datums: 04.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

sestdiena

8
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 2. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

12
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 1. kārta
"Skonto" halle

svētdiena

16
apr
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 3. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

piektdiena

21
apr
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 4. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

23
apr
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 5. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

otrdiena

16
mai
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 7. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

28
mai
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 8. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

ceturtdiena

1
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 9. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

trešdiena

7
jūn
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 10. kārta
Mežaparks SV

sestdiena

17
jūn
10:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 11. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

trešdiena

21
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 12. kārta
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

30
jūl
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 13. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

2
aug
15:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 14. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

sestdiena

19
aug
12:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 16. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
14
2
0
53
14
+39
44
2
16
9
1
6
42
34
+8
28
4
16
8
3
5
42
41
+1
27
5
16
7
4
5
43
23
+20
25
6
16
7
2
7
54
34
+20
23
7
16
4
2
10
22
40
-18
14
9
16
1
1
14
13
64
-51
4
1
Rinats Kočerigins
SK Super Nova
22
2
Rodrigo Polītis
AFA Olaine
20
3
Emīls Komorovskis
RFS
15
4
Martins Senkāns
RFS
15
5
Vilhelms Valts Meļķis
Riga FC Academy
12
6
Patriks Geipelis
Riga FC Academy
9
7
Rauls Vītols
Riga FC Academy
9
8
Aleksandrs Grigorjevs
Riga FC Academy
8
9
Artjoms Juferovs
Rīgas Futbola klubs
8
10
Ernests Eindorfs
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
8
11
Deniss Krestiņins
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
7
12
Edvards Burtnieks
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
7
13
Aleksandrs Gaļickis
Rīgas Futbola klubs
6
14
Gustavs Zaremba
AFA Olaine
6
15
Kirills Leonenko
Rīgas Futbola klubs
6
16
Marlens Punenovs
Mārupes SC
6
17
Simon Semen Shraer
Riga FC Academy
6
18
Andris Millers
SK Super Nova
5
19
Antons Struks
RFS
5
20
Artjoms Gribkovs
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
5
21
Deniss Ankudenko
Rīgas Futbola klubs
5
22
Grigorijs Samonovs
Rīgas Futbola klubs
5
23
Ralfs Vegners
AFA Olaine
5
24
Roberts Jablokovs
Riga FC Academy
5
25
Vladimirs Koroļovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
26
Ernests Liepurs
AFA Olaine
4
27
Jānis Augusts Spilners
JDFS Alberts
4
28
Maksims Filipovs
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
4
29
Mārts Kristofers Zakevics
Mārupes SC
4
30
Nils Mitenieks
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
4
31
Ņikita Palamarčuks
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
32
Pauls Lācis
SK Super Nova
4
33
Ruslans Soldatenkovs
AFA Olaine
4
34
Rustams Stepanovs
Rīgas Futbola klubs
4
35
Alekss Sūna
RFS
3
36
Dmitrijs Kazura
RFS
3
37
Glib Zhetlukhin
SK Super Nova
3
38
Jānis Oškājs
Mārupes SC
3
39
Jānis Ruškuts
JDFS Alberts
3
40
Nikolass Boiko
JDFS Alberts
3
41
Daniils Burjaks
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
42
Gabriels Vīksna
RFS
2
43
Kaspars Fedotovs
SK Super Nova
2
44
Maksims Zaicevs
RFS
2
45
Nikolajs Plonskis
RFS
2
46
Oskars Krampāns
Mārupes SC
2
47
Rodrigo Anops
RFS
2
48
Ronens Volkovičs
Riga FC Academy
2
49
Rūdolfs Lācis
SK Super Nova
2
50
Timurs Astašonoks
Mārupes SC
2
51
Valters Burnevics
SK Super Nova
2
52
Zahars Kuprins
Rīgas Futbola klubs
2
53
Aleksandrs Sļesarjonoks
RFS
1
54
Aleksandrs Viljams Stjuarts
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
55
Aleksejs Sūna
RFS
1
56
Arhips Ptuškins
RFS
1
57
Artēmijs Revkovs
Mārupes SC
1
58
Artjoms Ertmans
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
59
Artjoms Smirnovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
60
Arturs Šanterjovs
SK Super Nova
1
61
Artūrs Seļivānovs
Riga FC Academy
1
62
Bogdans Saļņikovs
Riga FC Academy
1
63
Daniels Ivanovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
64
Davids Jaškins
RFS
1
65
Emīls Grauzis
JDFS Alberts
1
66
Erans Evans Mogers
Rīgas Futbola klubs
1
67
Ernests Veidmanis
Mārupes SC
1
68
Jānis Čupāns
Mārupes SC
1
69
Jēkabs Klauģis
AFA Olaine
1
70
Kārlis Kokorevičs
AFA Olaine
1
71
Klāvs Jonāns
SK Super Nova
1
72
Kristians Janis Šusters
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
1
73
Markuss Šimanis
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
1
74
Mārtiņš Freimanis
JDFS Alberts
1
75
Mārtiņš Geriks
JDFS Alberts
1
76
Ņikita Veršins
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
77
Patriks Jakubovskis
Rīgas Futbola klubs
1
78
Rihards Lavrinovičs
Mārupes SC
1
79
Rodions Hripčenko
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
1
80
Rolans Skovitovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
81
Tomass Adrians Melzobs
Mārupes SC
1
82
Toms Tenteris
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
1
83
Vladimirs Račiks
Rīgas Futbola klubs
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Spēle Daugavas stadionā