AFA Olaine

Attīstības Centra grupa U-13 2023

  • 4pozīcija
  • 27punkti
  • 42:41vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Adrians AlbiņšDzimšanas datums: 26.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gundars EmerbergsDzimšanas datums: 05.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Renāts FilonsDzimšanas datums: 03.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims GolubevsDzimšanas datums: 27.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss JašēvičsDzimšanas datums: 30.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jēkabs KlauģisDzimšanas datums: 11.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kārlis KokorevičsDzimšanas datums: 26.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Ernests LiepursDzimšanas datums: 09.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Viesturs MarkovsDzimšanas datums: 28.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Artūrs MirzojevsDzimšanas datums: 30.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arsenijs NikolajevsDzimšanas datums: 04.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rodrigo PolītisDzimšanas datums: 11.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
20
2
-
Otto RusovičsDzimšanas datums: 30.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ruslans SoldatenkovsDzimšanas datums: 29.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Kristiāns StaņukevičsDzimšanas datums: 09.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms ŠteinbergsDzimšanas datums: 08.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Konstantīns ŠtepaDzimšanas datums: 21.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Rainers StikānsDzimšanas datums: 29.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
SANDIJS ANDRIS STRAZDSDzimšanas datums: 22.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Martins TurkinsDzimšanas datums: 06.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss VancevičsDzimšanas datums: 07.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims VasiļjevsDzimšanas datums: 16.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs VegnersDzimšanas datums: 02.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
-
-
Gustavs ZarembaDzimšanas datums: 29.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
2
-
Maksims ŽedanisDzimšanas datums: 23.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts ŽidelisDzimšanas datums: 02.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls ZukulsDzimšanas datums: 04.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-

trešdiena

5
apr
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 2. kārta
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

16
apr
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 3. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

19
apr
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 1. kārta
Olaines pilsētas stadions

ceturtdiena

4
mai
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 5. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

14
mai
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 6. kārta
Olaines pilsētas stadions

ceturtdiena

18
mai
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 7. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

trešdiena

24
mai
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 8. kārta
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

31
mai
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 9. kārta
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

7
jūn
15:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 10. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

trešdiena

14
jūn
12:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 11. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

21
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 12. kārta
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

30
jūl
10:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 14. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

12
aug
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 15. kārta
Mārupes vidusskolas stadions

trešdiena

16
aug
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-13 2023, 16. kārta
Olaines pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
14
2
0
53
14
+39
44
2
16
9
1
6
42
34
+8
28
4
16
8
3
5
42
41
+1
27
5
16
7
4
5
43
23
+20
25
6
16
7
2
7
54
34
+20
23
7
16
4
2
10
22
40
-18
14
9
16
1
1
14
13
64
-51
4
1
Rinats Kočerigins
SK Super Nova
22
2
Rodrigo Polītis
AFA Olaine
20
3
Emīls Komorovskis
RFS
15
4
Martins Senkāns
RFS
15
5
Vilhelms Valts Meļķis
Riga FC Academy
12
6
Patriks Geipelis
Riga FC Academy
9
7
Rauls Vītols
Riga FC Academy
9
8
Aleksandrs Grigorjevs
Riga FC Academy
8
9
Artjoms Juferovs
Rīgas Futbola klubs
8
10
Ernests Eindorfs
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
8
11
Deniss Krestiņins
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
7
12
Edvards Burtnieks
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
7
13
Aleksandrs Gaļickis
Rīgas Futbola klubs
6
14
Gustavs Zaremba
AFA Olaine
6
15
Kirills Leonenko
Rīgas Futbola klubs
6
16
Marlens Punenovs
Mārupes SC
6
17
Simon Semen Shraer
Riga FC Academy
6
18
Andris Millers
SK Super Nova
5
19
Antons Struks
RFS
5
20
Artjoms Gribkovs
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
5
21
Deniss Ankudenko
Rīgas Futbola klubs
5
22
Grigorijs Samonovs
Rīgas Futbola klubs
5
23
Ralfs Vegners
AFA Olaine
5
24
Roberts Jablokovs
Riga FC Academy
5
25
Vladimirs Koroļovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
26
Ernests Liepurs
AFA Olaine
4
27
Jānis Augusts Spilners
JDFS Alberts
4
28
Maksims Filipovs
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
4
29
Mārts Kristofers Zakevics
Mārupes SC
4
30
Nils Mitenieks
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
4
31
Ņikita Palamarčuks
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
32
Pauls Lācis
SK Super Nova
4
33
Ruslans Soldatenkovs
AFA Olaine
4
34
Rustams Stepanovs
Rīgas Futbola klubs
4
35
Alekss Sūna
RFS
3
36
Dmitrijs Kazura
RFS
3
37
Glib Zhetlukhin
SK Super Nova
3
38
Jānis Oškājs
Mārupes SC
3
39
Jānis Ruškuts
JDFS Alberts
3
40
Nikolass Boiko
JDFS Alberts
3
41
Daniils Burjaks
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
42
Gabriels Vīksna
RFS
2
43
Kaspars Fedotovs
SK Super Nova
2
44
Maksims Zaicevs
RFS
2
45
Nikolajs Plonskis
RFS
2
46
Oskars Krampāns
Mārupes SC
2
47
Rodrigo Anops
RFS
2
48
Ronens Volkovičs
Riga FC Academy
2
49
Rūdolfs Lācis
SK Super Nova
2
50
Timurs Astašonoks
Mārupes SC
2
51
Valters Burnevics
SK Super Nova
2
52
Zahars Kuprins
Rīgas Futbola klubs
2
53
Aleksandrs Sļesarjonoks
RFS
1
54
Aleksandrs Viljams Stjuarts
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
55
Aleksejs Sūna
RFS
1
56
Arhips Ptuškins
RFS
1
57
Artēmijs Revkovs
Mārupes SC
1
58
Artjoms Ertmans
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
59
Artjoms Smirnovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
60
Arturs Šanterjovs
SK Super Nova
1
61
Artūrs Seļivānovs
Riga FC Academy
1
62
Bogdans Saļņikovs
Riga FC Academy
1
63
Daniels Ivanovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
64
Davids Jaškins
RFS
1
65
Emīls Grauzis
JDFS Alberts
1
66
Erans Evans Mogers
Rīgas Futbola klubs
1
67
Ernests Veidmanis
Mārupes SC
1
68
Jānis Čupāns
Mārupes SC
1
69
Jēkabs Klauģis
AFA Olaine
1
70
Kārlis Kokorevičs
AFA Olaine
1
71
Klāvs Jonāns
SK Super Nova
1
72
Kristians Janis Šusters
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
1
73
Markuss Šimanis
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
1
74
Mārtiņš Freimanis
JDFS Alberts
1
75
Mārtiņš Geriks
JDFS Alberts
1
76
Ņikita Veršins
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
77
Patriks Jakubovskis
Rīgas Futbola klubs
1
78
Rihards Lavrinovičs
Mārupes SC
1
79
Rodions Hripčenko
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
1
80
Rolans Skovitovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
81
Tomass Adrians Melzobs
Mārupes SC
1
82
Toms Tenteris
SK Kengaroos/Salaspils Football Academy
1
83
Vladimirs Račiks
Rīgas Futbola klubs
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes