JDFS Alberts

Elites grupa U-14 2023

  • 5pozīcija
  • 18punkti
  • 19:17vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Mārtiņš ApinītisDzimšanas datums: 26.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Miķelis AvotiņšDzimšanas datums: 06.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Ralfs BlūmsDzimšanas datums: 06.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
2
-
Robijs CalmansDzimšanas datums: 22.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Dāvis DāboliņšDzimšanas datums: 20.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs DergačsDzimšanas datums: 13.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Emīls FreimanisDzimšanas datums: 26.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Aleksis GantimurovsDzimšanas datums: 30.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Markuss ĢēģerisDzimšanas datums: 25.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs GeruļskisDzimšanas datums: 08.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Krišs Ādams GrasisDzimšanas datums: 08.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
4
-
Bruno Andris JirgensonsDzimšanas datums: 16.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss LindeDzimšanas datums: 27.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs MaslinarskisDzimšanas datums: 05.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valters MauliņšDzimšanas datums: 05.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
2
-
Francis PodnieksDzimšanas datums: 26.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Toms RatnieksDzimšanas datums: 22.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Fabio Sebastians RošāDzimšanas datums: 25.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Gustavs Roberts SiliņšDzimšanas datums: 26.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rafaels SticenkoDzimšanas datums: 15.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
3
-
Matīss SticersDzimšanas datums: 23.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Daniels StramkaļsDzimšanas datums: 11.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rems TruševskisDzimšanas datums: 27.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rems VoronovsDzimšanas datums: 23.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārcis ZariņšDzimšanas datums: 06.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš ZukeDzimšanas datums: 01.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

sestdiena

1
apr
15:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 1. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

sestdiena

8
apr
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 2. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

piektdiena

14
apr
14:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 3. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

sestdiena

22
apr
12:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 4. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

piektdiena

28
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 5. kārta
"Skonto" halle

svētdiena

7
mai
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 6. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

sestdiena

13
mai
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 7. kārta
LOC Futbola halle

sestdiena

27
mai
12:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 9. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

piektdiena

2
jūn
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 10. kārta
Stadions "Celtnieks"

otrdiena

6
jūn
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 8. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

17
jūn
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 11. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

1
jūl
12:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 12. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

9
jūl
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 13. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions

sestdiena

5
aug
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 14. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
11
1
2
41
12
+29
34
2
14
9
2
3
33
11
+22
29
3
14
6
4
4
18
13
+5
22
4
14
6
1
7
19
32
-13
19
5
14
4
6
4
19
17
+2
18
6
14
5
2
7
16
21
-5
17
7
14
2
5
7
6
27
-21
11
8
14
1
3
10
5
24
-19
6
1
Haralds Apšenieks
RFS
10
2
Deivids Baltrušaitis
FS METTA
8
3
Miķelis Krišjānis Menniks
FS METTA
8
4
Zahars Maligins
RFS
8
5
Alims Saveļjevs
BFC Daugavpils
7
6
Gustavs Krieviņš
RFS
6
7
Pauls Pinkulis
FS METTA
6
8
Ralfs Blūms
JDFS Alberts
6
9
Ruslans Počkajevs
Riga FC Academy
6
10
Valters Amsils
Liepājas FS
5
11
Iļja Anohins
BFC Daugavpils
4
12
Mirons Glušecs
RFS
4
13
Ralfs Eilenbergs
Liepājas FS
4
14
Dmitrijs Višņakovs
RFS
3
15
Emīls Galenieks
JDFS Alberts
3
16
Iļja Kičigins
FS Ventspils
3
17
Reinars Šteimaks
Valmiera FC/VSS
3
18
Toms Daniels Bole
RFS
3
19
Vladislavs Burlačuks
Riga FC Academy
3
20
Adrians Līcītis
FS METTA
2
21
Andrejs Farafonovs
Riga FC Academy
2
22
Andrejs Vaivods
BFC Daugavpils
2
23
Jēkabs Ābelītis
Liepājas FS
2
24
Kristers Egle
FS METTA
2
25
Miķelis Avotiņš
JDFS Alberts
2
26
Ralfs Zaicevs
Liepājas FS
2
27
Robijs Calmans
JDFS Alberts
2
28
Valters Mauliņš
JDFS Alberts
2
29
Vladyslav Dobrov
Riga FC Academy
2
30
Adrians Saulītis
FS METTA
1
31
Aigars Valeinis
BFC Daugavpils
1
32
Aleks Ščerbinskis
FS METTA
1
33
Aleksandrs Ņikitins-Kanuņņikovs
Riga FC Academy
1
34
Aleksis Gantimurovs
JDFS Alberts
1
35
Alekss Olivers Zvejnieks
RFS
1
36
Artūrs Dergačs
JDFS Alberts
1
37
Bruno Duks
Valmiera FC/VSS
1
38
Daniels Rudgalvis
BFC Daugavpils
1
39
Darens Valters
RFS
1
40
Deniss Deņisovs
RFS
1
41
Ernests Ozoliņš
FS METTA
1
42
Hugo Beķeris
Valmiera FC/VSS
1
43
Ivanovskis-Pigits Ernests
FS METTA
1
44
Jegors Blaževičs
Riga FC Academy
1
45
Klāvs Kirfs
Liepājas FS
1
46
Kristers Bērziņš
FS METTA
1
47
Kristers Siliņš
FS METTA
1
48
Linards Lozda
BFC Daugavpils
1
49
Maksims Sarapulovs
Riga FC Academy
1
50
Maksims Vinogradovs
BFC Daugavpils
1
51
Marks Prudāns
Riga FC Academy
1
52
Marsels Rozenbahs
FS METTA
1
53
Miķelis Priedēns
FS Ventspils
1
54
Nikita Zinovjevs
BFC Daugavpils
1
55
Ņikita Solomonovs
FS Ventspils
1
56
Oskars Miķelsons
Riga FC Academy
1
57
Rafaels Sticenko
JDFS Alberts
1
58
Roberts Andreļevskis
RFS
1
59
Roberts Burņevskis
Liepājas FS
1
60
Rolands Isaks
RFS
1
61
Rūdolfs Borenkovs
Liepājas FS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV