BFC Daugavpils

Elites grupa U-14 2023

  • 3pozīcija
  • 22punkti
  • 18:13vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Pussargi
Linards LozdaDzimšanas datums: 08.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
3
-
Uzbrucēji
Alims SaveļjevsDzimšanas datums: 07.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
7
1
-
Spēlētāji
Iļja AļehnoDzimšanas datums: 15.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Romans AleksejevsDzimšanas datums: 17.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels AroniškoDzimšanas datums: 09.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja BorovkovsDzimšanas datums: 01.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vadims ČelnovsDzimšanas datums: 06.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks ČerņecovsDzimšanas datums: 13.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raivo DzjatlovsDzimšanas datums: 20.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Nils FokinsDzimšanas datums: 06.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristiāns KokinsDzimšanas datums: 22.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils MitušovsDzimšanas datums: 27.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksejs NašatirsDzimšanas datums: 21.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nikita OgijenkoDzimšanas datums: 20.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Viktor PshykDzimšanas datums: 21.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
-
-
Artūras RakelisDzimšanas datums: 09.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Lietuva
-
-
-
-
-
Rihards ReimanisDzimšanas datums: 21.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels RudgalvisDzimšanas datums: 06.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kirills ŠarapaDzimšanas datums: 09.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aigars ValeinisDzimšanas datums: 29.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
2
-
Raivis ZaharevskisDzimšanas datums: 08.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armands ZaharsDzimšanas datums: 15.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Mirons ZaicevsDzimšanas datums: 23.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

trešdiena

29
mar
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 1. kārta
Stadions "Celtnieks"

piektdiena

14
apr
14:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 3. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

piektdiena

21
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 4. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

26
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 5. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

6
mai
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 6. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

13
mai
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 7. kārta
Mežaparks SV

sestdiena

20
mai
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 8. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

svētdiena

28
mai
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 9. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions

piektdiena

2
jūn
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 10. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

17
jūn
15:15
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 11. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

trešdiena

21
jūn
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 12. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

1
jūl
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 2. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

2
aug
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 13. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

9
aug
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2023, 14. kārta
Stadions "Celtnieks"
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
11
1
2
41
12
+29
34
2
14
9
2
3
33
11
+22
29
3
14
6
4
4
18
13
+5
22
4
14
6
1
7
19
32
-13
19
5
14
4
6
4
19
17
+2
18
6
14
5
2
7
16
21
-5
17
7
14
2
5
7
6
27
-21
11
8
14
1
3
10
5
24
-19
6
1
Haralds Apšenieks
RFS
10
2
Deivids Baltrušaitis
FS METTA
8
3
Miķelis Krišjānis Menniks
FS METTA
8
4
Zahars Maligins
RFS
8
5
Alims Saveļjevs
BFC Daugavpils
7
6
Gustavs Krieviņš
RFS
6
7
Pauls Pinkulis
FS METTA
6
8
Ralfs Blūms
JDFS Alberts
6
9
Ruslans Počkajevs
Riga FC Academy
6
10
Valters Amsils
Liepājas FS
5
11
Iļja Anohins
BFC Daugavpils
4
12
Mirons Glušecs
RFS
4
13
Ralfs Eilenbergs
Liepājas FS
4
14
Dmitrijs Višņakovs
RFS
3
15
Emīls Galenieks
JDFS Alberts
3
16
Iļja Kičigins
FA Ventspils
3
17
Reinars Šteimaks
Valmiera FC/VSS
3
18
Toms Daniels Bole
RFS
3
19
Vladislavs Burlačuks
Riga FC Academy
3
20
Adrians Līcītis
FS METTA
2
21
Andrejs Farafonovs
Riga FC Academy
2
22
Andrejs Vaivods
BFC Daugavpils
2
23
Jēkabs Ābelītis
Liepājas FS
2
24
Kristers Egle
FS METTA
2
25
Miķelis Avotiņš
JDFS Alberts
2
26
Ralfs Zaicevs
Liepājas FS
2
27
Robijs Calmans
JDFS Alberts
2
28
Valters Mauliņš
JDFS Alberts
2
29
Vladyslav Dobrov
Riga FC Academy
2
30
Adrians Saulītis
FS METTA
1
31
Aigars Valeinis
BFC Daugavpils
1
32
Aleks Ščerbinskis
FS METTA
1
33
Aleksandrs Ņikitins-Kanuņņikovs
Riga FC Academy
1
34
Aleksis Gantimurovs
JDFS Alberts
1
35
Alekss Olivers Zvejnieks
RFS
1
36
Artūrs Dergačs
JDFS Alberts
1
37
Bruno Duks
Valmiera FC/VSS
1
38
Daniels Rudgalvis
BFC Daugavpils
1
39
Darens Valters
RFS
1
40
Deniss Deņisovs
RFS
1
41
Ernests Ozoliņš
FS METTA
1
42
Hugo Beķeris
Valmiera FC/VSS
1
43
Ivanovskis-Pigits Ernests
FS METTA
1
44
Jegors Blaževičs
Riga FC Academy
1
45
Klāvs Kirfs
Liepājas FS
1
46
Kristers Bērziņš
FS METTA
1
47
Kristers Siliņš
FS METTA
1
48
Linards Lozda
BFC Daugavpils
1
49
Maksims Sarapulovs
Riga FC Academy
1
50
Maksims Vinogradovs
BFC Daugavpils
1
51
Marks Prudāns
Riga FC Academy
1
52
Marsels Rozenbahs
FS METTA
1
53
Miķelis Priedēns
FA Ventspils
1
54
Nikita Zinovjevs
BFC Daugavpils
1
55
Ņikita Solomonovs
FA Ventspils
1
56
Oskars Miķelsons
Riga FC Academy
1
57
Rafaels Sticenko
JDFS Alberts
1
58
Roberts Andreļevskis
RFS
1
59
Roberts Burņevskis
Liepājas FS
1
60
Rolands Isaks
RFS
1
61
Rūdolfs Borenkovs
Liepājas FS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU