JDFS Alberts

Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020

  • 3pozīcija
  • 12punkti
  • 11:7vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Dāvis BirģelisDzimšanas datums: 17.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Jānis Kristers BiščuhisDzimšanas datums: 02.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Zeidans BriedisDzimšanas datums: 29.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Rihards ČakarsDzimšanas datums: 16.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Ričards CelitānsDzimšanas datums: 18.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs DobelnieksDzimšanas datums: 23.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls GaurisDzimšanas datums: 08.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs GudermanisDzimšanas datums: 14.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Ernests GustsDzimšanas datums: 14.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kristofers Jātnieks LabucksDzimšanas datums: 08.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Jānis Emīls KalpaksDzimšanas datums: 13.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
2
-
Matīss LiepiņšDzimšanas datums: 19.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Patriks PutniņšDzimšanas datums: 09.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts ŠūtavsDzimšanas datums: 25.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomas TisenkopfsDzimšanas datums: 08.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Rūdolfs VeļķersDzimšanas datums: 31.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvids Ralfs ZāģerisDzimšanas datums: 30.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Mārtiņš ZemvaldsDzimšanas datums: 04.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-

svētdiena

5
jūl
12:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 1. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

sestdiena

18
jūl
12:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 3. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

29
jūl
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 4. kārta
Academ Stadium

svētdiena

2
aug
12:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 5. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

ceturtdiena

13
aug
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 6. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

29
aug
12:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 8. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

sestdiena

5
sep
10:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 2. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

sestdiena

12
sep
16:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 9. kārta
Stadions ''Velnciems''
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
2
8
4
3
1
20
4
+16
15
3
8
3
3
2
11
7
+4
12
4
8
3
2
3
9
6
+3
11
5
8
2
5
1
15
8
+7
11
6
8
3
2
3
7
7
0
11
8
8
2
2
4
8
11
-3
8
9
8
0
0
8
1
43
-42
0
1
Kukulis Roberts
FK Spartaks/SK Super Nova
8
2
Ševčenko Ņikita
FK Spartaks/SK Super Nova
6
3
Alksnis Svens
Riga FC
4
4
Bernāns Kristiāns
FS Jelgava
4
5
Caune Matīss
Academ FC
4
6
Kmetjuks Anrijs Tomass
FK Tukums 2000/TSS
4
7
Skroderis Bruno
Liepājas FS
4
8
Zahars Aleksandrs
FK Tukums 2000/TSS
4
9
Dambis Marks
Liepājas FS
3
10
Sprūde Matiass Teofīls
Liepājas FS
3
11
Tiltiņš Ārons
FS Jelgava
3
12
Bečers Armands
FS Jelgava
2
13
Birģelis Dāvis
JDFS Alberts
2
14
Gulbis Henrijs
Academ FC
2
15
Ivanovs Toms
JDFS Alberts
2
16
Kalpaks Jānis Emīls
JDFS Alberts
2
17
Kurčanovs Marks
FS Jelgava
2
18
Melbergs Ēriks
Liepājas FS
2
19
Tumševics Eduards
Liepājas FS
2
20
Veidemanis Rainers
FA Ventspils
2
21
Zemvalds Mārtiņš
JDFS Alberts
2
22
Aleksejevs Roberts
FK Spartaks/SK Super Nova
1
23
Andersone Annija Gabriela
Liepājas FS
1
24
Briedis Zeidans
JDFS Alberts
1
25
Čakars Rihards
JDFS Alberts
1
26
Černovs Artjoms
Liepājas FS
1
27
Čugunovs Jegors
Riga FC
1
28
Gaisiņš Jānis Jēkabs
FA Ventspils
1
29
Gusevs Iļja
Riga FC
1
30
Gusts Ernests
JDFS Alberts
1
31
Hrustaļovs Vjačeslavs
FA Ventspils
1
32
Kaira Daniels Huberts
FK Tukums 2000/TSS
1
33
Lengvenis Markuss
FA Ventspils
1
34
Liepājnieks Valters
FA Ventspils
1
35
Lukovičs Kristofers
Liepājas FS
1
36
Mežinskis Kevins
FK Tukums 2000/TSS
1
37
Moskaļovs Aleksandrs
FK Spartaks/SK Super Nova
1
38
Polis Kristofers
FS Jelgava
1
39
Poriņš Toms Daniels
Liepājas FS
1
40
Pšeņicins Roberts
FA Ventspils
1
41
Riekstiņš Māris
Academ FC
1
42
Sekara Adrians
Academ FC
1
43
Skorovs Patriks
Riga FC
1
44
Strautmanis Dāniels
Academ FC
1
45
Šakovičs Ņikita
FK Spartaks/SK Super Nova
1
46
Šumilkins Maksims
FK Dinamo Rīga
1
47
Ūdriņš Artūrs
FA Ventspils
1
48
Vanags Bruno
FS Jelgava
1
49
Veselovs Demjans
FK Spartaks/SK Super Nova
1
50
Zapereckis Emīls
FS Jelgava
1
51
Zeile Markuss
FK Spartaks/SK Super Nova
1
52
Zeltiņš Kristers
FS Jelgava
1
53
Žuļevs Maksims
FS Jelgava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva