Academ FC

Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020

  • 4pozīcija
  • 11punkti
  • 9:6vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Mārtiņš BērziņšDzimšanas datums: 10.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
5
-
Kristaps BorisovsDzimšanas datums: 21.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rihards BundzjaksDzimšanas datums: 18.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss CauneDzimšanas datums: 13.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Markuss DokicansDzimšanas datums: 05.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Rodrigo Maikls GintersDzimšanas datums: 01.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Jēkabs Justināns JostiņšDzimšanas datums: 10.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adrians KeišssDzimšanas datums: 27.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja KrūmiņšDzimšanas datums: 02.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alekss KuprinsDzimšanas datums: 05.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs ŠakirovsDzimšanas datums: 20.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adrians SekaraDzimšanas datums: 21.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Dāniels StrautmanisDzimšanas datums: 13.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Andrey YuzichDzimšanas datums: 01.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

pirmdiena

13
jūl
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 2. kārta
Academ Stadium

sestdiena

25
jūl
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 3. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

29
jūl
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 4. kārta
Academ Stadium

otrdiena

11
aug
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 8. kārta
Academ Stadium

sestdiena

15
aug
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 6. kārta
Academ Stadium

ceturtdiena

27
aug
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 7. kārta
"Skonto" halle

trešdiena

2
sep
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 5. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

sestdiena

12
sep
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-13 B apakšgrupa 2020, 9. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
2
8
4
3
1
20
4
+16
15
3
8
3
3
2
11
7
+4
12
4
8
3
2
3
9
6
+3
11
5
8
2
5
1
15
8
+7
11
6
8
3
2
3
7
7
0
11
8
8
2
2
4
8
11
-3
8
9
8
0
0
8
1
43
-42
0
1
Kukulis Roberts
FK Spartaks/SK Super Nova
8
2
Ševčenko Ņikita
FK Spartaks/SK Super Nova
6
3
Alksnis Svens
Riga FC
4
4
Bernāns Kristiāns
FS Jelgava
4
5
Caune Matīss
Academ FC
4
6
Kmetjuks Anrijs Tomass
FK Tukums 2000/TSS
4
7
Skroderis Bruno
Liepājas FS
4
8
Zahars Aleksandrs
FK Tukums 2000/TSS
4
9
Dambis Marks
Liepājas FS
3
10
Sprūde Matiass Teofīls
Liepājas FS
3
11
Tiltiņš Ārons
FS Jelgava
3
12
Bečers Armands
FS Jelgava
2
13
Birģelis Dāvis
JDFS Alberts
2
14
Gulbis Henrijs
Academ FC
2
15
Ivanovs Toms
JDFS Alberts
2
16
Kalpaks Jānis Emīls
JDFS Alberts
2
17
Kurčanovs Marks
FS Jelgava
2
18
Melbergs Ēriks
Liepājas FS
2
19
Tumševics Eduards
Liepājas FS
2
20
Veidemanis Rainers
FA Ventspils
2
21
Zemvalds Mārtiņš
JDFS Alberts
2
22
Aleksejevs Roberts
FK Spartaks/SK Super Nova
1
23
Andersone Annija Gabriela
Liepājas FS
1
24
Briedis Zeidans
JDFS Alberts
1
25
Čakars Rihards
JDFS Alberts
1
26
Černovs Artjoms
Liepājas FS
1
27
Čugunovs Jegors
Riga FC
1
28
Gaisiņš Jānis Jēkabs
FA Ventspils
1
29
Gusevs Iļja
Riga FC
1
30
Gusts Ernests
JDFS Alberts
1
31
Hrustaļovs Vjačeslavs
FA Ventspils
1
32
Kaira Daniels Huberts
FK Tukums 2000/TSS
1
33
Lengvenis Markuss
FA Ventspils
1
34
Liepājnieks Valters
FA Ventspils
1
35
Lukovičs Kristofers
Liepājas FS
1
36
Mežinskis Kevins
FK Tukums 2000/TSS
1
37
Moskaļovs Aleksandrs
FK Spartaks/SK Super Nova
1
38
Polis Kristofers
FS Jelgava
1
39
Poriņš Toms Daniels
Liepājas FS
1
40
Pšeņicins Roberts
FA Ventspils
1
41
Riekstiņš Māris
Academ FC
1
42
Sekara Adrians
Academ FC
1
43
Skorovs Patriks
Riga FC
1
44
Strautmanis Dāniels
Academ FC
1
45
Šakovičs Ņikita
FK Spartaks/SK Super Nova
1
46
Šumilkins Maksims
FK Dinamo Rīga
1
47
Ūdriņš Artūrs
FA Ventspils
1
48
Vanags Bruno
FS Jelgava
1
49
Veselovs Demjans
FK Spartaks/SK Super Nova
1
50
Zapereckis Emīls
FS Jelgava
1
51
Zeile Markuss
FK Spartaks/SK Super Nova
1
52
Zeltiņš Kristers
FS Jelgava
1
53
Žuļevs Maksims
FS Jelgava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva