JDFS Alberts

Meistarības grupa U-16 2019

  • 1pozīcija
  • 29punkti
  • 40:9vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Klāvs Aleksandrs BluķisDzimšanas datums: 12.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Spēlētāji
Artis AlksnisDzimšanas datums: 07.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Markuss BerģītisDzimšanas datums: 14.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Verners DambrovskisDzimšanas datums: 31.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Alberts DuntavsDzimšanas datums: 23.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Toms DušelisDzimšanas datums: 11.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Abrahams DzintarsDzimšanas datums: 27.02.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis ĶempelisDzimšanas datums: 04.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
5
-
Jāns Jānis KrēmersDzimšanas datums: 28.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Patriks KristjansonsDzimšanas datums: 14.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Daniels Viesturs MelbārdisDzimšanas datums: 06.08.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
-
-
Dāvids ŠalkovskisDzimšanas datums: 29.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Reinis SilavsDzimšanas datums: 10.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers Kārlis ŠvābeDzimšanas datums: 09.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Haralds ZālītisDzimšanas datums: 22.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-

svētdiena

12
mai
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 4. kārta
Madonas pilsētas stadions

piektdiena

17
mai
18:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 5. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

svētdiena

19
mai
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 6. kārta
Stadions "Energoautomātika"

piektdiena

31
mai
13:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 7. kārta
RTU stadions

trešdiena

5
jūn
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 8. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

piektdiena

12
jūl
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 1. kārta
Stadions ''Velnciems''

pirmdiena

15
jūl
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 3. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

24
jūl
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 10. kārta
Talsu pilsētas stadions

trešdiena

31
jūl
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 11. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

pirmdiena

5
aug
12:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 12. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

pirmdiena

12
aug
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 13. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

otrdiena

13
aug
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 14. kārta
Maltas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
9
2
1
40
9
+31
29
3
12
5
2
5
17
22
-5
17
4
12
4
3
5
25
19
+6
15
5
12
4
3
5
22
34
-12
15
6
12
2
7
3
18
22
-4
13
7
12
2
2
8
19
34
-15
8
1
Mironovs Vadims
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas
15
2
Kodoliņš Lūkass
JDFS Alberts
8
3
Kragliks Ralfs
Liepājas FS
5
4
Melbārdis Daniels Viesturs
JDFS Alberts
5
5
Juhnovičs Rihards
Madonas BJSS
4
6
Ķempelis Artis
JDFS Alberts
4
7
Roze Dzintars
Talsu NSS
4
8
Skujiņš Regnārs
Ogres NSC
4
9
Strods Dāniels
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas
4
10
Švābe Kristers Kārlis
JDFS Alberts
4
11
Bogdanovs Kirils
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas
3
12
Gedrovics Rihards
Talsu NSS
3
13
Krēsliņš Olivers Oto
JDFS Alberts
3
14
Ķēde Ķēdža Markuss
Liepājas FS
3
15
Laizāns Dainis
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas
3
16
Parfianovičs Valters
JDFS Alberts
3
17
Petrovs Antons
Rēzeknes FA/BJSS
3
18
Ščuckis Deniss
Ogres NSC
3
19
Tarakanovs Edgars
Rēzeknes FA/BJSS
3
20
Zīmelis Renārs
Ogres NSC
3
21
Alksnis Artis
JDFS Alberts
2
22
Baikovs Daniels
Rēzeknes FA/BJSS
2
23
Bergmanis Mariss
Talsu NSS
2
24
Burka Ralfs
Talsu NSS
2
25
Ciršs Māris Mārcis
Madonas BJSS
2
26
Grasmanis Ričards
Talsu NSS
2
27
Hruļovs Mihails
Rēzeknes FA/BJSS
2
28
Jelagovs Ņikita
Rēzeknes FA/BJSS
2
29
Jierkis Ronalds
Rēzeknes FA/BJSS
2
30
Jurkovļaņecs Maksims
FK Dinamo Rīga
2
31
Komuls Raivo
Rēzeknes FA/BJSS
2
32
Kostukevičs Kristaps
Madonas BJSS
2
33
Kristjansons Patriks
JDFS Alberts
2
34
Kučers Gatis Kristians
Talsu NSS
2
35
Kvants Dāvis
Ogres NSC
2
36
Līdaka Roberts
JDFS Alberts
2
37
Meļķis Rūdolfs
Liepājas FS
2
38
Nagornijs Sergejs
Liepājas FS
2
39
Ozoliņš Dāvids
Madonas BJSS
2
40
Pērkons Atis
Madonas BJSS
2
41
Saliņš Daniels
Liepājas FS
2
42
Šics Toms
Liepājas FS
2
43
Štekels Edvards
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas
2
44
Trifanovs Emīls Rinalds
Ogres NSC
2
45
Zariņš Krists Reinards
Ogres NSC
2
46
Āboliņš Rihards
Madonas BJSS
1
47
Bernāts Rihards Anrijs
Liepājas FS
1
48
Blumbergs Mārtiņš
Liepājas FS
1
49
Dambrovskis Verners
JDFS Alberts
1
50
Griboniks Gustavs
Madonas BJSS
1
51
Grohjackis Krišjānis
Talsu NSS
1
52
Hamiks Danilo
FK Dinamo Rīga
1
53
Iļjins Andrejs
Rēzeknes FA/BJSS
1
54
Janpavlis Daniels
Talsu NSS
1
55
Keišs Ralfs
Madonas BJSS
1
56
Kokorevičs Ņikita
Madonas BJSS
1
57
Krēmers Jāns Jānis
JDFS Alberts
1
58
Krievāns Daniels
Rēzeknes FA/BJSS
1
59
Krūmiņš Mārcis Roberts
Talsu NSS
1
60
Kubils Sandis
Liepājas FS
1
61
Kuncis Ludvigs
Madonas BJSS
1
62
Kupičs Gustavs
Liepājas FS
1
63
Kuzņecovs Daniils
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas
1
64
Lapiņš Gunārs
Liepājas FS
1
65
Lepa Rūdolfs
JDFS Alberts
1
66
Liniņš Kristers
Liepājas FS
1
67
Meiers Haralds
Madonas BJSS
1
68
Mikuļskis Kārlis
Liepājas FS
1
69
Ostapko Gļebs
FK Dinamo Rīga
1
70
Ozoliņš Artūrs
JDFS Alberts
1
71
Piļipčuks Artemijs
FK Dinamo Rīga
1
72
Poļaks Emīls
Madonas BJSS
1
73
Pūce Roberts
Liepājas FS
1
74
Rudaks Ēriks
Ogres NSC
1
75
Saprikovs Deniss
FK Dinamo Rīga
1
76
Sergejevs Mihails
Rēzeknes FA/BJSS
1
77
Spēks Ralfs Rinalds
Liepājas FS
1
78
Sprukts Dāniels
Rēzeknes FA/BJSS
1
79
Stivriņš Nils
Talsu NSS
1
80
Šalkovskis Dāvids
JDFS Alberts
1
81
Ščuckis Ronalds
Madonas BJSS
1
82
Šitjakovs Ralfs
Rēzeknes FA/BJSS
1
83
Talapins Artjoms
Rēzeknes FA/BJSS
1
84
Van Der Steins Jans
Ogres NSC
1
85
Vasiļecs Maksims
FK Dinamo Rīga
1
86
Zālītis Haralds
JDFS Alberts
1
87
Ziemelis Gustavs
Ogres NSC
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU