JDFS Alberts
Meistarības grupa U-16 2019
- 1pozīcija
- 29punkti
- 40:9vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Klāvs Aleksandrs BluķisDzimšanas datums: 12.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Spēlētāji
Markuss BerģītisDzimšanas datums: 14.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Verners DambrovskisDzimšanas datums: 31.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Alberts DuntavsDzimšanas datums: 23.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Toms DušelisDzimšanas datums: 11.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Abrahams DzintarsDzimšanas datums: 27.02.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jāns Jānis KrēmersDzimšanas datums: 28.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Patriks KristjansonsDzimšanas datums: 14.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Kārlis PirktiņšDzimšanas datums: 04.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
svētdiena
12
mai
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 4. kārta
Madonas pilsētas stadions
piektdiena
17
mai
18:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 5. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
svētdiena
19
mai
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 6. kārta
Stadions "Energoautomātika"
piektdiena
31
mai
13:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 7. kārta
RTU stadions
trešdiena
5
jūn
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 8. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
piektdiena
12
jūl
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 1. kārta
Stadions ''Velnciems''
pirmdiena
15
jūl
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 3. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
trešdiena
24
jūl
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 10. kārta
Talsu pilsētas stadions
trešdiena
31
jūl
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 11. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
pirmdiena
5
aug
12:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 12. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
pirmdiena
12
aug
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 13. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
otrdiena
13
aug
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-16 2019, 14. kārta
Maltas stadions
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Vadims Mironovs
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas
15
2
Lūkass Kodoliņš
JDFS Alberts
8
3
Daniels Viesturs Melbārdis
JDFS Alberts
5
4
Ralfs Kragliks
Liepajas FS
5
5
Artis Ķempelis
JDFS Alberts
4
6
Dāniels Strods
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas
4
7
Dzintars Roze
Talsu NSS
4
8
Kristers Kārlis Švābe
JDFS Alberts
4
9
Regnārs Skujiņš
Ogres NSC
4
10
Rihards Juhnovičs
Madonas BJSS
4
11
Antons Petrovs
Rēzeknes FA/BJSS
3
12
Dainis Laizāns
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas
3
13
Deniss Ščuckis
Ogres NSC
3
14
Edgars Tarakanovs
Rēzeknes FA/BJSS
3
15
Kirils Bogdanovs
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas
3
16
Markuss Ķēde Ķēdža
Liepajas FS
3
17
Olivers Oto Krēsliņš
JDFS Alberts
3
18
Renārs Zīmelis
Ogres NSC
3
19
Rihards Gedrovics
Talsu NSS
3
20
Valters Parfianovičs
JDFS Alberts
3
21
Artis Alksnis
JDFS Alberts
2
22
Atis Pērkons
Madonas BJSS
2
23
Daniels Baikovs
Rēzeknes FA/BJSS
2
24
Daniels Saliņš
Liepajas FS
2
25
Dāvids Ozoliņš
Madonas BJSS
2
26
Dāvis Kvants
Ogres NSC
2
27
Edvards Štekels
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas
2
28
Emīls Rinalds Trifanovs
Ogres NSC
2
29
Gatis Kristians Kučers
Talsu NSS
2
30
Kristaps Kostukevičs
Madonas BJSS
2
31
Krists Reinards Zariņš
Ogres NSC
2
32
Maksims Jurkovļaņecs
FK Dinamo Rīga
2
33
Mariss Bergmanis
Talsu NSS
2
34
Māris Mārcis Ciršs
Madonas BJSS
2
35
Mihails Hruļovs
Rēzeknes FA/BJSS
2
36
Ņikita Jelagovs
Rēzeknes FA/BJSS
2
37
Patriks Kristjansons
JDFS Alberts
2
38
Raivo Komuls
Rēzeknes FA/BJSS
2
39
Ralfs Burka
Talsu NSS
2
40
Ričards Grasmanis
Talsu NSS
2
41
Roberts Līdaka
JDFS Alberts
2
42
Ronalds Jierkis
Rēzeknes FA/BJSS
2
43
Rūdolfs Meļķis
Liepajas FS
2
44
Sergejs Nagornijs
Liepajas FS
2
45
Toms Šics
Liepajas FS
2
46
Andrejs Iļjins
Rēzeknes FA/BJSS
1
47
Artemijs Piļipčuks
FK Dinamo Rīga
1
48
Artjoms Talapins
Rēzeknes FA/BJSS
1
49
Artūrs Ozoliņš
JDFS Alberts
1
50
Daniels Janpavlis
Talsu NSS
1
51
Daniels Krievāns
Rēzeknes FA/BJSS
1
52
Daniils Kuzņecovs
Rēzeknes novada BJSS/Saules puikas
1
53
Danilo Hamiks
FK Dinamo Rīga
1
54
Dāniels Sprukts
Rēzeknes FA/BJSS
1
55
Dāvids Šalkovskis
JDFS Alberts
1
56
Deniss Saprikovs
FK Dinamo Rīga
1
57
Emīls Poļaks
Madonas BJSS
1
58
Ēriks Rudaks
Ogres NSC
1
59
Gļebs Ostapko
FK Dinamo Rīga
1
60
Gunārs Lapiņš
Liepajas FS
1
61
Gustavs Griboniks
Madonas BJSS
1
62
Gustavs Kupičs
Liepajas FS
1
63
Gustavs Ziemelis
Ogres NSC
1
64
Haralds Meiers
Madonas BJSS
1
65
Haralds Zālītis
JDFS Alberts
1
66
Jans Van Der Steins
Ogres NSC
1
67
Jāns Jānis Krēmers
JDFS Alberts
1
68
Kārlis Mikuļskis
Liepajas FS
1
69
Kristers Liniņš
Liepajas FS
1
70
Krišjānis Grohjackis
Talsu NSS
1
71
Ludvigs Kuncis
Madonas BJSS
1
72
Maksims Vasiļecs
FK Dinamo Rīga
1
73
Mārcis Roberts Krūmiņš
Talsu NSS
1
74
Mārtiņš Blumbergs
Liepajas FS
1
75
Mihails Sergejevs
Rēzeknes FA/BJSS
1
76
Nils Stivriņš
Talsu NSS
1
77
Ņikita Kokorevičs
Madonas BJSS
1
78
Ralfs Keišs
Madonas BJSS
1
79
Ralfs Rinalds Spēks
Liepajas FS
1
80
Ralfs Šitjakovs
Rēzeknes FA/BJSS
1
81
Rihards Anrijs Bernāts
Liepajas FS
1
82
Rihards Āboliņš
Madonas BJSS
1
83
Roberts Pūce
Liepajas FS
1
84
Ronalds Ščuckis
Madonas BJSS
1
85
Rūdolfs Lepa
JDFS Alberts
1
86
Sandis Kubils
Liepajas FS
1
87
Verners Dambrovskis
JDFS Alberts
1