Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme

Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms

  • 2pozīcija
  • 17punkti
  • 31:17vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Eduards SmiltnieksDzimšanas datums: 17.08.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
810
-
-
-
Aizsargi
Artis GrantiņšDzimšanas datums: 21.03.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss GrasmanisDzimšanas datums: 14.05.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
264
1
-
-
Toms PoškusDzimšanas datums: 13.11.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis TiškusDzimšanas datums: 28.03.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
32
-
1
-
Pussargi
Artūrs BlumbergsDzimšanas datums: 26.10.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aivars CērpsDzimšanas datums: 27.01.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Toms GucsDzimšanas datums: 28.04.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
450
7
1
-
Kristaps JansonsDzimšanas datums: 14.04.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
65
-
-
-
Matīss LupkinsDzimšanas datums: 03.11.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
131
-
1
-
Uzbrucēji
Jānis FreimanisDzimšanas datums: 14.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
665
8
5
-
Renalts FreimanisDzimšanas datums: 14.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
594
4
3
-
Sergejs NagornijsDzimšanas datums: 25.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
794
2
1
-
Gints ŠulcsDzimšanas datums: 03.03.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Ričards AuznieksDzimšanas datums: 06.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
31
-
-
-
Ruslans BalikaDzimšanas datums: 18.02.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
579
-
3
-
Juris BučoksDzimšanas datums: 04.05.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Miks GucsDzimšanas datums: 02.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dans HūnsDzimšanas datums: 11.10.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
536
4
3
-
Džordans IngeDzimšanas datums: 27.12.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
115
-
-
-
Sandis KubilsDzimšanas datums: 06.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
337
-
1
-
Edgars LaugalisDzimšanas datums: 10.11.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
91
-
-
-
Henrijs LegzdiņšDzimšanas datums: 18.07.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
10
-
-
-
Mārcis MārtiņsonsDzimšanas datums: 16.09.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
232
1
2
-
Romāns MuižnieksDzimšanas datums: 02.01.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts PakulisDzimšanas datums: 02.05.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
326
-
2
-
Kārlis PoškusDzimšanas datums: 15.01.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Norberts RolavsDzimšanas datums: 25.07.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls Mārcis RonisDzimšanas datums: 10.12.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
288
1
2
-
Toms ŠicsDzimšanas datums: 24.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis StonisDzimšanas datums: 24.01.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
687
2
-
-
Henrijs VasiļjevsDzimšanas datums: 26.09.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
615
-
1
-
Artis ZalonskisDzimšanas datums: 04.07.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
370
-
1
-
Armands ŽigusDzimšanas datums: 13.08.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
129
-
-
-

Treneru korpuss

  • Toms Gucs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 28.04.1992.

Atbalsta personāls

  • Artūrs Blumbergs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 26.10.1994.

svētdiena

14
mai
16:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 1. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

svētdiena

21
mai
14:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 2. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

4
jūn
15:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 3. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

svētdiena

18
jūn
15:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 4. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

1
jūl
17:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 5. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

svētdiena

16
jūl
17:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 6. kārta
Dobeles pilsētas stadions

svētdiena

23
jūl
17:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 7. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

12
aug
17:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 8. kārta
Iecavas stadions

svētdiena

20
aug
17:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 9. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
9
6
2
1
25
10
+15
20
3
9
5
1
3
19
19
0
16
4
9
4
2
3
26
17
+9
14
5
9
4
2
3
27
12
+15
14
6
9
3
4
2
14
15
-1
13
7
9
3
2
4
20
14
+6
11
10
9
0
2
7
7
44
-37
2
1
Kristens Knope
FK Dobele Allegro
14
2
Andrejs Jēgers
FK Iecava
10
3
Jānis Freimanis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
8
4
Ričards Jirgensons
JFC Jelgava
7
5
Toms Gucs
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
7
6
Pāvels Pilāts
FK Kauguri
5
7
Dans Hūns
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
4
8
George Forbia Esendige
Saldus NSS / Leevon-2
4
9
Jānis Rotbergs
Bauskas BJSS / Mēmele
4
10
Jēkabs Lagūns
FK Kauguri
4
11
Mārtiņš Bukšs
Bauskas BJSS / Mēmele
4
12
Renalts Freimanis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
4
13
Romans  Litviņuks
FK Kauguri
4
14
Toms Hūns
Liepājas FS
4
15
Dmitrijs Novgorodskis
Saldus NSS / Leevon-2
3
16
Edgars Pūliņš
FK Kauguri
3
17
Jēkabs Šteinburgs
JFC Jelgava
3
18
Kristers Kolužs
FK Tukums 2000 - 3
3
19
Maksims Babjuks
Liepājas FS
3
20
Rafaels Lūsis
Saldus NSS / Leevon-2
3
21
Ralfs Vilnis
FK Iecava
3
22
Aldis Trukšāns
JFC Jelgava
2
23
Andrejs Panasjuks
FK Kauguri
2
24
Antons Aleksandrs Dresmanis
JFC Jelgava
2
25
Artūrs Zomerovskis
Bauskas BJSS / Mēmele
2
26
Edgars Zaļupe
FC Talsi
2
27
Elvijs Brahmanis
JFC Jelgava
2
28
Emīls Roga
Liepājas FS
2
29
Igors Avanesovs
FK Kauguri
2
30
Jānis Stonis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
2
31
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS
2
32
Kristiāns Beķeris
Bauskas BJSS / Mēmele
2
33
Mareks Rudakovs
JFC Jelgava
2
34
Matīss Beitāns
FK Iecava
2
35
Mārtiņš Pivarovičs
JFC Jelgava
2
36
Raitis Roga
Saldus NSS / Leevon-2
2
37
Rauls Rodrigo Borisovs
Liepājas FS
2
38
Rihards Ponomarjovs
Liepājas FS
2
39
Rinalds Kalnciems
FK Tukums 2000 - 3
2
40
Rūdolfs Muižnieks
Saldus NSS / Leevon-2
2
41
Sergejs Nagornijs
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
2
42
Vitālijs Deņisovs
FK Kauguri
2
43
Adrians Bočkors
FC Talsi
1
44
Adrians Leo Zommers
Liepājas FS
1
45
Aleksandrs Ožovans
Liepājas FS
1
46
Andrejs Dementjevs
JFC Jelgava
1
47
Andris Sarva
FK Tukums 2000 - 3
1
48
Arnis Miezis
FK Kauguri
1
49
Artis Ojārs Ostrovskis
FK Tukums 2000 - 3
1
50
Arvis Straupe
FK Kauguri
1
51
Chijioke Cletus Eze
Saldus NSS / Leevon-2
1
52
Daniels Ivanovs
FK Dobele Allegro
1
53
Dāgs Apsītis
JFC Jelgava
1
54
Dāvis Krūmiņš
FK Tukums 2000 - 3
1
55
Deniss Iņķis
FK Dobele Allegro
1
56
Deniss Skorikovs
FK Kauguri
1
57
Egils Roķis
FK Tukums 2000 - 3
1
58
Elvijs Jansons
Saldus NSS / Leevon-2
1
59
Elvis Baltavičus
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
60
Emīls Mārcis Ronis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
61
Helvijs Staļģis
JFC Jelgava
1
62
Jānis Dabris
Liepājas FS
1
63
Jānis Vilnītis
Liepājas FS
1
64
Jurģis Hincs
FK Iecava
1
65
Kaspars Doniņš
FC Talsi
1
66
Kārlis Krūmiņš
FK Iecava
1
67
Kristaps Aleksandrovs
FK Iecava
1
68
Kristofers Zviņģelis
FK Dobele Allegro
1
69
Krists Krūmiņš
FK Tukums 2000 - 3
1
70
Maksims Bizjuks
Liepājas FS
1
71
Maksims Masjura
Liepājas FS
1
72
Mareks Auniņš
FK Tukums 2000 - 3
1
73
Martins Raihs
Liepājas FS
1
74
Martins Starodubcevs
Bauskas BJSS / Mēmele
1
75
Matīss Grasmanis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
76
Matīss Pucens
FC Talsi
1
77
Matīss Šteimanis
FK Tukums 2000 - 3
1
78
Matvii Marusii
Saldus NSS / Leevon-2
1
79
Mārcis Mārtiņsons
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
80
Mārcis Šnēbergs
FC Talsi
1
81
Miks Grasmanis Laše
Liepājas FS
1
82
Nikolajs Kulmanakovs
FK Kauguri
1
83
Niks Smilškalns
FC Talsi
1
84
Pāvels Oņiščenko
Liepājas FS
1
85
Raimonds Ivenkovs
FK Iecava
1
86
Raivis Miļūns
Bauskas BJSS / Mēmele
1
87
Raivo Minkevičs
FK Dobele Allegro
1
88
Rauls Stepens
Liepājas FS
1
89
Rauls Steponavičus
Saldus NSS / Leevon-2
1
90
Ričards Seļickis
Saldus NSS / Leevon-2
1
91
Rihards Kirkils
Bauskas BJSS / Mēmele
1
92
Ronalds Gailītis
FK Dobele Allegro
1
93
Svajunas Foks
JFC Jelgava
1
94
Viesturs Ostrovskis
FK Tukums 2000 - 3
1
95
Vitālijs Abramovs
JFC Jelgava
1
96
Vladimirs Konovalovs
Saldus NSS / Leevon-2
1
97
Vladimirs Nosiks
FK Kauguri
1
98
Žanis Pinka
FK Dobele Allegro
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU