FK Iecava

Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms

  • 1pozīcija
  • 7punkti
  • 5:3vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Uzbrucēji
Andrejs JēgersDzimšanas datums: 24.10.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
1
-
-
Spēlētāji
Adrians AleksandrovsDzimšanas datums: 21.03.1977.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps AleksandrovsDzimšanas datums: 04.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
128
-
-
-
Jānis Gustavs AnsonsDzimšanas datums: 05.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
97
-
-
-
Tomass AsmiņšDzimšanas datums: 23.03.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Inguss BaltrušaitisDzimšanas datums: 04.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
29
-
-
-
Matīss BeitānsDzimšanas datums: 31.05.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
241
2
1
-
Andrejs BuližkoDzimšanas datums: 02.04.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Toms BuračevskisDzimšanas datums: 07.07.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs CildermanisDzimšanas datums: 27.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vladislav DolgunovDzimšanas datums: 11.01.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Krievija
-
-
-
-
-
Ralfs GraudiņšDzimšanas datums: 01.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jurģis HincsDzimšanas datums: 07.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
224
-
1
-
Raimonds IvenkovsDzimšanas datums: 27.04.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
270
-
-
-
Jevgēnijs IžiksDzimšanas datums: 18.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
75
-
-
-
Ričards JakuškaDzimšanas datums: 11.11.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
12
-
-
-
Aleksandrs JasutisDzimšanas datums: 13.11.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls Ēvalds JemeļjanovsDzimšanas datums: 13.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Artūrs JodajsDzimšanas datums: 23.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Oļegs JunolainensDzimšanas datums: 27.06.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis KrūmiņšDzimšanas datums: 25.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Reinis LinejsDzimšanas datums: 30.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
270
-
-
-
Elvijs MedvedkinsDzimšanas datums: 07.03.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
254
-
1
-
Severīns Sendijs NēringsDzimšanas datums: 12.11.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars RatkevičsDzimšanas datums: 13.08.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Māris RiekstiņšDzimšanas datums: 14.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Edgars RumbaDzimšanas datums: 08.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
106
-
1
-
Arkādijs ŠimkoDzimšanas datums: 09.11.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Deniss SkripaDzimšanas datums: 12.05.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs SkvorcovsDzimšanas datums: 09.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils StepančenkoDzimšanas datums: 03.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
17
-
-
-
Kristers StrautmanisDzimšanas datums: 18.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
253
-
1
-
Jānis Matīss StrūjaDzimšanas datums: 17.04.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs SviķisDzimšanas datums: 08.08.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
4
-
1
-
Artūrs UndzēnsDzimšanas datums: 10.01.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
1
-
Ralfs VilnisDzimšanas datums: 05.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
225
2
-
-
Patriks Hugo VītolsDzimšanas datums: 19.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-

Kluba vadība

  • Juris Ludriķis

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 20.06.1975.

Treneru korpuss

  • Jevgēnijs Gedertsons

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 05.05.1982.
  • Andrejs Tiščenko

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 21.07.1982.
  • Edgars Ratkevičs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 13.08.1996.
  • Jevģenijs Rozumnijs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 08.04.1998.
  • Abita Tauriņa

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 01.08.2002.
  • Anna Poņatovska

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 01.08.1997.

Atbalsta personāls

  • Oļegs Junolainens

    Administrators

    Dzimšanas datums: 27.06.1990.

svētdiena

7
mai
19:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 4. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

13
mai
17:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 1. kārta
Iecavas stadions

sestdiena

20
mai
18:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 2. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

4
jūn
12:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 3. kārta
Iecavas stadions
-

sestdiena

10
jūn
17:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 6. kārta
Iecavas stadions
-

pirmdiena

10
jūl
20:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 5. kārta
Iecavas stadions
-

svētdiena

30
jūl
18:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 7. kārta
Bauskas stadions
-

sestdiena

12
aug
17:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 8. kārta
Iecavas stadions
-

svētdiena

20
aug
17:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rietumu līgas 1. posms, 9. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
3
2
1
0
5
3
+2
7
2
2
1
1
0
7
2
+5
4
4
2
1
1
0
5
4
+1
4
8
2
0
1
1
4
5
-1
1
10
2
0
0
2
2
9
-7
0
1
Loginovs Artjoms
Riga United FC
10
2
Bieziņš Matīss
FK Sigulda
8
3
Radzenieks Daniels
SK Super Nova-2
7
4
Esendige George Forbia
Saldus NSS / Leevon-2
6
5
Jirgensons Ričards
JFC Jelgava
6
6
Pavlovskis Artjoms
JFK Daugava / Salaspils FS
6
7
Veckāgans Mārtiņš Ēriks
FK Union
5
8
Artjomovs Kirils
SK Super Nova-2
4
9
Avanesovs Igors
FK Kauguri
4
10
Beitāns Matīss
FK Iecava
4
11
Čugunovs Svetoslavs
SK Super Nova-2
4
12
Freimanis Jānis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
4
13
Kakstiņš Vilis
Futbola Parks Academy / LSPA
4
14
Kalnciems Rinalds
FK Tukums 2000 - 3
4
15
Knope Kristens
FK Dobele Allegro
4
16
Muižnieks Emīls
JRFPC Upesciema Warriors
4
17
Patrikejevs Ivans
SK Super Nova-2
4
18
Rotbergs Jānis
Bauskas BJSS / Mēmele
4
19
Vilnis Ralfs
FK Iecava
4
20
Barinovs Vitālijs
AFA Olaine-2
3
21
Černovs Kristians Sergejs
SK Super Nova-2
3
22
Findeisen Can-Luca Malek
FK RSU
3
23
Kalnozols Ojārs
FK Sigulda
3
24
Lazarenko Nikita
JFK Daugava / Salaspils FS
3
25
Makovskis Ingus
FK Union
3
26
Onackis Damirs
SK Super Nova-2
3
27
Podka Malong Nicolas
FK Lielupe
3
28
Poga Anrijs
FK Valka
3
29
Rāms Renārs
Gulbenes BJSS
3
30
Regža Alekss
FK Beitar-2
3
31
Sadovņikovs Rinalds
Rīgas Futbola skola
3
32
Šveics Adriāns
FC Madona / BJSS
3
33
Vilkaplāters Miks
FK Pļaviņas DM
3
34
Viņņikovs Kirils
Rīgas Tehniskā universitāte
3
35
Visockis Eduards
FK Valka
3
36
Volkovs Vladimirs
FK Krāslava
3
37
Atamaņukovs Vadims
FK Krāslava
2
38
Balmanis Mārtiņš Kristaps
Futbola Parks Academy / LSPA
2
39
Baltbārdis Otto Jānis
Futbola Parks Academy / LSPA
2
40
Beķeris Kristiāns
Bauskas BJSS / Mēmele
2
41
Briedis Matīss
Aizkraukle / FK Veina
2
42
Bukšs Mārtiņš
Bauskas BJSS / Mēmele
2
43
Doniņš Kaspars
FC Talsi
2
44
Ekerts Rojs Roberts
Vidzemes FC / Cēsu PSS
2
45
Foks Svajunas
JFC Jelgava
2
46
Gagstatter Leandro Ernst Werner
Futbola Parks Academy / LSPA
2
47
Hūns Dans
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
2
48
Iesalnieks Niks
FK Sigulda
2
49
Jēgers Andrejs
FK Iecava
2
50
Kaņepējs Raivo
FK Pļaviņas DM
2
51
Kivkucāns Bruno
Ogre United-2
2
52
Kokorevičs Rendijs Jānis
FK Ādaži
2
53
Kozlovskis Mareks
Balvi
2
54
Krūmiņš Dāvis
FK Tukums 2000 - 3
2
55
Kuliks Mihails
SK Super Nova-2
2
56
Lapiņš Gunārs
JRFPC Upesciema Warriors
2
57
Ļebedevs Ņikita
Rīgas Tehniskā universitāte
2
58
Marusii Matvii
Saldus NSS / Leevon-2
2
59
Masjura Maksims
Liepājas FS
2
60
Mihaļcevičs Ņikita
FK Lielupe
2
61
Mihelsons Edvards
FK Namejs
2
62
Minkevičs Raivo
FK Dobele Allegro
2
63
Mironovs Vadims
Rēzeknes NSS / FK Saules Puikas
2
64
Momots Sergejs
JFK Daugava / Salaspils FS
2
65
Muižnieks Rūdolfs
Saldus NSS / Leevon-2
2
66
Nasonovs Jurijs
Rīgas Futbola skola
2
67
Nketan Marvellous Ewere
Ogre United-2
2
68
Novgorodskis Dmitrijs
Saldus NSS / Leevon-2
2
69
Oņiščenko Pāvels
Liepājas FS
2
70
Pilāts Pāvels
FK Kauguri
2
71
Pivarovičs Mārtiņš
JFC Jelgava
2
72
Puhach Ivan
BFC Daugavpils-2
2
73
Pūliņš Edgars
FK Kauguri
2
74
Roga Raitis
Saldus NSS / Leevon-2
2
75
Samko Maksym
Riga United FC
2
76
Sarva Andris
FK Tukums 2000 - 3
2
77
Seļickis Ričards
Saldus NSS / Leevon-2
2
78
Smilškalns Niks
FC Talsi
2
79
Staļģis Helvijs
JFC Jelgava
2
80
Stonis Jānis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
2
81
Straupe Arvis
FK Kauguri
2
82
Strautiņš Edgars
Futbola Parks Academy / LSPA
2
83
Sveķis Klāvs
FK Pļaviņas DM
2
84
Šnēbergs Mārcis
FC Talsi
2
85
Šteinburgs Jēkabs
JFC Jelgava
2
86
Švāns Sandis
JFK Daugava / Salaspils FS
2
87
Toms Harijs
DSVK Traktors / LSAB
2
88
Vimba Edvards
Rīgas Tehniskā universitāte
2
89
Zaļupe Edgars
FC Talsi
2
90
Zeņkovs Aleksandrs
FK Beitar-2
2
91
Zeps Oskars
FK Pļaviņas DM
2
92
Zomerovskis Artūrs
Bauskas BJSS / Mēmele
2
93
Afanasjevs Romāns
Ogre United-2
1
94
Antoņēvičs Kristaps
FK Namejs
1
95
Ašmanis Kristaps
Futbola Parks Academy / LSPA
1
96
Audicks Martins Kristofers
Vidzemes FC / Cēsu PSS
1
97
Azacis Kristaps
Sports United / FK Cēsis
1
98
Babulis Kārlis
DSVK Traktors / LSAB
1
99
Baško Ralfs
BFC Daugavpils-2
1
100
Beikerts Kārlis
FK Pļaviņas DM
1
101
Beļkevičs Iļja
Rīgas Futbola skola
1
102
Bisenieks Emīls
ASK Kadaga / Ostas SK
1
103
Bogomolovs Mihails
Rīgas Futbola skola
1
104
Bondars Artūrs
Rēzekne-2
1
105
Briezis Ralfs Kristiāns
FC Madona / BJSS
1
106
Butorins Artjoms
Riga United FC
1
107
Būmanis Rihards
DSVK Traktors / LSAB
1
108
Castelein Michiel Edward K
Riga United FC
1
109
Dadamjans Tigrans
Babītes SK
1
110
Daugulis Pauls
FK Sigulda
1
111
Denev Aleksandar Volenov
Riga United FC
1
112
Dimants Ričards
Ogre United-2
1
113
Dzelzītis Raivis
FK Alberts
1
114
Fogels Daniils
JFK Daugava / Salaspils FS
1
115
Freimanis Sandis Elvis
FK Valka
1
116
Gailītis Mārtiņš Mārcis
FK Alberts
1
117
Girvičs Rojs Eduards
FK Alberts
1
118
Graņics Raivis
FK Valka
1
119
Graudums Kristaps
Rīgas Tehniskā universitāte
1
120
Grigorjevs Dmitrijs
Rīgas Futbola skola
1
121
Ģērmanis Oskars Mārtiņš
FK Valka
1
122
Hudjakovs Edgars
JFK Daugava / Salaspils FS
1
123
Jakubovskis Aleksandrs
Riga United FC
1
124
Jakušenoks Romans
JFK Daugava / Salaspils FS
1
125
Janišs Ādams
FK Sigulda
1
126
Juhnovičs Rihards
FC Madona / BJSS
1
127
Jurciks Klāvs
FK Sigulda
1
128
Jušmanovs Andrejs
FK Namejs
1
129
Kaļva Markuss
Aizkraukle / FK Veina
1
130
Kats Natans
FK Ādaži
1
131
Khasanov Damir
Rēzekne-2
1
132
Konopeckis Roberts
SK Super Nova-2
1
133
Kozlovskis Artjoms
JFK Daugava / Salaspils FS
1
134
Kreicbergs Marks Filips
Vidzemes FC / Cēsu PSS
1
135
Ķauķītis Māris
Sports United / FK Cēsis
1
136
Laiviņš Aivis
FK Pļaviņas DM
1
137
Laiviņš Jānis
FK Pļaviņas DM
1
138
Lazdiņš Artūrs
DSVK Traktors / LSAB
1
139
Leladze Robert
FK Lielupe
1
140
Liholetovs Pāvels
FK Krāslava
1
141
Līdaka Roberts
Futbola Parks Academy / LSPA
1
142
Ločmelis Egons
Balvi
1
143
Lūsis Emīls
Futbola Parks Academy / LSPA
1
144
Maslobojevs Kaspars
Aizkraukle / FK Veina
1
145
Melki Mattias
Babītes SK
1
146
Mihejevs Sergejs
Preiļi
1
147
Molotkovs Deniss
FK Krāslava
1
148
Muradovs Tahirs Džans
Riga United FC
1
149
Nazarovs Maksims
Rēzekne-2
1
150
Nelsons Anrijs
Ogre United-2
1
151
Nenišķis Mikus
FK Pļaviņas DM
1
152
Ņikitins Germans
FK Union
1
153
Ostrenko Bohdan
BFC Daugavpils-2
1
154
Pačepko Marks
AFA Olaine-2
1
155
Paeglis Aleksis
Rīgas Tehniskā universitāte
1
156
Pēčs Rihards
FC Madona / BJSS
1
157
Pērkons Atis
FC Madona / BJSS
1
158
Podnieks Mikus
FK Ādaži
1
159
Podziava Lukass
Aizkraukle / FK Veina
1
160
Prohorovs Dmitrijs
FK Beitar-2
1
161
Purmalis Roberts
AFA Olaine-2
1
162
Putāns Rolands
FK Līvāni
1
163
Putniņš Aldis
FK Valka
1
164
Radivinskis Raivis
FK Krāslava
1
165
Reķis Jānis
Sports United / FK Cēsis
1
166
Rezņikovs Baruhs
Futbola Parks Academy / LSPA
1
167
Rikmanis Henrijs Klāvs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
168
Rimicāns Ričards
FK Lielupe
1
169
Rutks Matīss
DSVK Traktors / LSAB
1
170
Samsonovs Nikita
FK Namejs
1
171
Smilga Andris
FK Lielupe
1
172
Solovjovs Kirills
Rīgas Tehniskā universitāte
1
173
Sondors Dainis
FK Lielupe
1
174
Sprukulis Kristians
SK Super Nova-2
1
175
Stahovskis Denijs
FK Valka
1
176
Stepāns Armands
FK Pļaviņas DM
1
177
Stoma Daniels
Aizkraukle / FK Veina
1
178
Strods Reinis
Sports United / FK Cēsis
1
179
Šaicāns Artjoms
Balvi
1
180
Šilkinis Roberts
FC Madona / BJSS
1
181
Šlesers Edijs
DSVK Traktors / LSAB
1
182
Terakoshi Michi
Ogre United-2
1
183
Timermanis Edgars
Vidzemes FC / Cēsu PSS
1
184
Tkachenko Yaroslav
AFA Olaine-2
1
185
Urbāns Edgars
FK Union
1
186
Vecvagars Toms Haralds
JRFPC Upesciema Warriors
1
187
Veinbergs Valters
SK Super Nova-2
1
188
Villerušs Kārlis
FK Lielupe
1
189
von Wallmoden Thedel Johann Philipp
Futbola Parks Academy / LSPA
1
190
Vrubļevskis Deniss
FK Ādaži
1
191
Zachriat Niels Ole Arthur
FK RSU
1
192
Zeps Niks
Gulbenes BJSS
1
193
Zēmelis Ritvars
FK Alberts
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Biļetes uz spēli pret Turciju