FS Jelgava/Jelgavas BJSS

Attīstības Rietumu grupa U-13 2023

  • 9pozīcija
  • 2punkti
  • 9:134vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Daniels AgulisDzimšanas datums: 27.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars BedreDzimšanas datums: 12.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Gundars BēmsDzimšanas datums: 08.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs BloškinsDzimšanas datums: 08.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksis BullisDzimšanas datums: 03.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Gastons MackevičsDzimšanas datums: 25.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls MičsDzimšanas datums: 27.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Adrians SalinieksDzimšanas datums: 28.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomass Vecums-VecoDzimšanas datums: 21.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

trešdiena

5
apr
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-13 2023, 2. kārta
Tukuma pilsētas stadions

trešdiena

12
apr
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-13 2023, 8. kārta
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums

svētdiena

16
apr
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-13 2023, 1. kārta
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums

otrdiena

25
apr
19:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-13 2023, 3. kārta
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums

otrdiena

23
mai
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-13 2023, 6. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

svētdiena

28
mai
17:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-13 2023, 13. kārta
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums

pirmdiena

5
jūn
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-13 2023, 18. kārta
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums

ceturtdiena

8
jūn
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-13 2023, 10. kārta
Rudes stadions

pirmdiena

12
jūn
10:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-13 2023, 11. kārta
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums

trešdiena

26
jūl
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-13 2023, 12. kārta
Talsu pilsētas stadions

trešdiena

2
aug
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-13 2023, 14. kārta
Stadions ''Velnciems''

pirmdiena

7
aug
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-13 2023, 15. kārta
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums

sestdiena

19
aug
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-13 2023, 4. kārta
A.Grundmaņa stadions

trešdiena

23
aug
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-13 2023, 17. kārta
Iecavas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
14
1
1
117
11
+106
43
2
16
11
4
1
76
18
+58
37
3
16
12
1
3
87
32
+55
37
4
16
9
2
5
50
38
+12
29
5
16
7
1
8
54
48
+6
22
7
16
5
1
10
49
91
-42
16
8
16
0
4
12
11
86
-75
4
9
16
0
2
14
9
134
-125
2
1
Eduards Šusts
FK Iecava
28
2
Anrijs Čampers
Saldus NSS
26
3
Artjoms Grigorjevs
FK Iecava
26
4
Jurģis Eihentāls-Šterns
Talsu NSS
22
5
Jēkabs Zāģeris
Saldus NSS
21
6
Rihards Zībergs
Kuldīgas NSS
19
7
Adrians Štrauss
FK Iecava
18
8
Ralfs Šuklais
Liepājas FS
16
9
Rodžers Palsāns
Kuldīgas NSS
15
10
Ivans Kuzmickis
FK Tukums 2000/TSS
14
11
Daniels Astaševs
Jūrmalas FS
12
12
Emīls Lukss
Jūrmalas FS
12
13
Lote Aleksandrova
FK Iecava
12
14
Ralfs Šternbergs
Kuldīgas NSS
12
15
Markus Liše
FK Iecava
11
16
Deniss Mamonovs
Liepājas FS
10
17
Miķelis Maslovskis
Saldus NSS
10
18
Miķelis Babris
Talsu NSS
9
19
Sandis Sējējs
FK Iecava
9
20
Benjamins Brazovskis
Kuldīgas NSS
8
21
Artūrs Goldmanis Reimarts
Talsu NSS
7
22
Artūrs Pluģis
FK Tukums 2000/TSS
7
23
Emīls Auziņš
Kuldīgas NSS
7
24
Roberts Cīrulis
FK Tukums 2000/TSS
7
25
Rainers Škagals
Talsu NSS
6
26
Alekss Aleksandrs Grigorjevs
Jūrmalas FS
5
27
Emīls Puzanovs
FK Iecava
5
28
Gabriels Ancāns
Jūrmalas FS
5
29
Gustavs Ādamsons
FK Tukums 2000/TSS
5
30
Artūrs Ķere
FK Tukums 2000/TSS
4
31
Jānis Zvaigzne
FK Tukums 2000/TSS
4
32
Jēkabs Klagišs
Saldus NSS
4
33
Mikus Skersis
Liepājas FS
4
34
Mikuss Horna
Liepājas FS
4
35
Olivers Ziemelis
Liepājas FS
4
36
Pauls Putnāns
Saldus NSS
4
37
Raivis Rancāns
Saldus NSS
4
38
Rajens Hildebrants
Kuldīgas NSS
4
39
Stefans Aizupietis
Jūrmalas FS
4
40
Alekss Skvorcovs
FK Iecava
3
41
Arsēnijs Gusakovs
Saldus NSS
3
42
Daniels Ansbergs
Jūrmalas FS
3
43
Emīls Katkovskis
FK Tukums 2000/TSS
3
44
Gustavs Reteris
Liepājas FS
3
45
Kristians Traktiņš
Dienvidkurzemes SS
3
46
Raivo Fiļimonovs
FK Tukums 2000/TSS
3
47
Reinis Eglītis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
3
48
Aleksandrs Venediktovs
Saldus NSS
2
49
Emīls Mičs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
2
50
Ēriks Bambāns
Saldus NSS
2
51
Jānis Lasmanis
Jūrmalas FS
2
52
Jēkabs Kleinhofs
FK Tukums 2000/TSS
2
53
Jēkabs Mālnieks
Saldus NSS
2
54
Jēkabs Mikus Himičs
Talsu NSS
2
55
Jurijs Visockis
Saldus NSS
2
56
Kristers Rozītis
Saldus NSS
2
57
Martins Lācītis
Liepājas FS
2
58
Matīss Mežeckis
Kuldīgas NSS
2
59
Mārtiņš Klibiks
Liepājas FS
2
60
Mārtiņš Plāciņš
Dienvidkurzemes SS
2
61
Niks Jegorovs
Saldus NSS
2
62
Olafs Mors-Zemītis
Kuldīgas NSS
2
63
Raitis Šeidlers
Dienvidkurzemes SS
2
64
Rihards Ābuls
Saldus NSS
2
65
Rihards Rubans
Liepājas FS
2
66
Toms Lešinskis
FK Iecava
2
67
Zigis GAUJENIEKS
Jūrmalas FS
2
68
Aleksandrs Daubers
Jūrmalas FS
1
69
Aleksejs Kuračinskis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
70
Aleksis Bullis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
71
Alekss Veržihovskis
Kuldīgas NSS
1
72
Artūrs Nosikovs
Jūrmalas FS
1
73
Daņila Klokeļs
Liepājas FS
1
74
Gints Zatevahins
FK Tukums 2000/TSS
1
75
Gustavs Eglītis
Kuldīgas NSS
1
76
Harijs Munkevics
Kuldīgas NSS
1
77
Iļja Košeļevs
Liepājas FS
1
78
Ivan Lebedev
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
79
Kristers Rāzmanis
FK Iecava
1
80
Marko Markess Lihačevs
Liepājas FS
1
81
Markuss Grasis
Jūrmalas FS
1
82
Martijans Barkolovs
Talsu NSS
1
83
Nikita Goncharov
Jūrmalas FS
1
84
Raimonds Vizulis
Saldus NSS
1
85
Rainers Ratinieks
Dienvidkurzemes SS
1
86
Rainers Rozentāls
Talsu NSS
1
87
Ralfs Bučis
Liepājas FS
1
88
Renats Stepančenko
FK Iecava
1
89
Ričards Cīrulis
FK Tukums 2000/TSS
1
90
Ričards Kārlis Kadakovskis
Talsu NSS
1
91
Ritvars Silenieks
Dienvidkurzemes SS
1
92
Roberts Bārbals
Dienvidkurzemes SS
1
93
Roberts Krafts
Liepājas FS
1
94
Roberts Tovstuļaks
Kuldīgas NSS
1
95
Rūdolfs Antons
FK Tukums 2000/TSS
1
96
Toms Kazāks
Dienvidkurzemes SS
1
97
Valters Šteins
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV