FK Tukums 2000

LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa

  • 5pozīcija
  • 3punkti
  • 6:38vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Ramona CišaDzimšanas datums: 23.06.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Andželika LiepiņaDzimšanas datums: 28.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Elizabete PētersoneDzimšanas datums: 10.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Inna PoņavinaDzimšanas datums: 12.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Sabīna ĀdmineDzimšanas datums: 24.07.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
2
-
Madara ŠtipenbahaDzimšanas datums: 02.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Sintija Bruce- MeireDzimšanas datums: 08.11.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Samanta CeiruleDzimšanas datums: 14.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nimmija Una FogeleDzimšanas datums: 11.08.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Agnese KolužaDzimšanas datums: 22.11.1972.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Lelde LaurinovičaDzimšanas datums: 22.11.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sabīne MuižnieceDzimšanas datums: 05.11.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Līga RozeDzimšanas datums: 02.01.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Samanta Vanesa RubāneDzimšanas datums: 09.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Elīna SpriguleDzimšanas datums: 27.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Luīze SurvilloDzimšanas datums: 01.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Agnese TroinovaDzimšanas datums: 20.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
-
-

Kluba vadība

  • Kristaps Dišlers

    Sporta direktors

    Dzimšanas datums: 17.01.1986.

Treneru korpuss

  • Didzis Cinovskis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 14.07.1980.
  • Sergejs Uvarovs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 13.02.1973.
  • Sergejs Kovaļovs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 11.01.1975.

svētdiena

11
dec
10:00
2022
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 1. kārta
Talsu sporta halle

svētdiena

11
dec
13:00
2022
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 1. kārta
Talsu sporta halle

sestdiena

17
dec
11:00
2022
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 2. kārta
Tukuma Sporta Halle

sestdiena

17
dec
14:00
2022
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 2. kārta
Tukuma Sporta Halle

svētdiena

8
jan
15:00
2023
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 3. kārta
Salaspils Sporta nams

svētdiena

8
jan
18:00
2023
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 3. kārta
Salaspils Sporta nams

svētdiena

15
jan
10:00
2023
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 4. kārta
Tukuma Sporta Halle

svētdiena

15
jan
12:00
2023
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 4. kārta
Tukuma Sporta Halle
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
7
0
1
28
9
+19
21
2
8
4
1
3
17
13
+4
13
3
8
4
1
3
23
15
+8
13
4
8
3
0
5
14
13
+1
9
5
8
1
0
7
6
38
-32
3
1
Evelīna Sendija Čubare
FK Auda
8
2
Renāte Gaugere
FK Iecava
6
3
Rendija Baltrušaite
FK Iecava
6
4
Agnese Troinova
FK Tukums 2000
5
5
Līva Šteinberga
RFS/Babītes SK
5
6
Nikola Brahmane
FK Auda
5
7
Patrīcija Brazauska
FK Iecava
4
8
Santa Sanija Vuškāne
FK Iecava
4
9
Diāna Šņepste
FC Talsi/ Tukums
3
10
Juta Buklovska
FC Talsi/ Tukums
3
11
Karmena Ketija Pozņiaka
FK Iecava
3
12
Linda Kazlauska
FK Auda
3
13
Līna Kuzmina
RFS/Babītes SK
3
14
Tatjana Jakovele
RFS/Babītes SK
3
15
Alise Keita Baltrušaite
FK Iecava
2
16
Dārta Silgale
FC Talsi/ Tukums
2
17
Jana Priecuma
RFS/Babītes SK
2
18
Madara Ērika Paidere
FK Auda
2
19
Melānija Zālīte
FK Auda
2
20
Viktorija Pašegorova
RFS/Babītes SK
2
21
Abita Tauriņa
FK Iecava
1
22
Agita Balode
FK Auda
1
23
Aija Everita Tesļuka
FC Talsi/ Tukums
1
24
Alise Rukse
FC Talsi/ Tukums
1
25
Amanda Savicka
FK Iecava
1
26
Asnāte Lindermane
FC Talsi/ Tukums
1
27
Dana Gulbe
FC Talsi/ Tukums
1
28
Darja Levikina
RFS/Babītes SK
1
29
Ieva Šteinberga
FK Iecava
1
30
Keita Kiškorne
FC Talsi/ Tukums
1
31
Monta Ščucka
FK Auda
1
32
Reičela Andrea Laumane
FC Talsi/ Tukums
1
33
Sabīna Ādmine
FK Tukums 2000
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Telpu futbola supersērija