FK Iecava

LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa

  • 1pozīcija
  • 21punkti
  • 28:9vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Sofija SidorovaDzimšanas datums: 09.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Aizsargi
Rendija BaltrušaiteDzimšanas datums: 21.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
-
-
Katrīna Jūlija CasnoDzimšanas datums: 12.09.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Renāte GaugereDzimšanas datums: 21.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
1
-
Liene RotbergaDzimšanas datums: 02.02.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Ieva ŠteinbergaDzimšanas datums: 27.02.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Pussargi
Megija BiezāDzimšanas datums: 05.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Patrīcija BrazauskaDzimšanas datums: 15.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Santa MalloneDzimšanas datums: 25.06.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Karmena Ketija PozņiakaDzimšanas datums: 16.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Uzbrucēji
Alise Keita BaltrušaiteDzimšanas datums: 26.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
3
-
Karīna BetaDzimšanas datums: 19.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Amanda SavickaDzimšanas datums: 29.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Abita TauriņaDzimšanas datums: 01.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Spēlētāji
Elizabete BergaDzimšanas datums: 27.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Simona KokarevičaDzimšanas datums: 06.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Kluba vadība

  • Juris Ludriķis

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 20.06.1975.

Treneru korpuss

  • Jevgēnijs Gedertsons

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 05.05.1982.
  • Jevģenijs Rozumnijs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 08.04.1998.
  • Abita Tauriņa

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 01.08.2002.

Atbalsta personāls

  • Edgars Ratkevičs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 13.08.1996.
  • Oļegs Junolainens

    Administrators

    Dzimšanas datums: 27.06.1990.

svētdiena

11
dec
11:00
2022
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 1. kārta
Talsu sporta halle

svētdiena

11
dec
14:00
2022
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 1. kārta
Talsu sporta halle

sestdiena

17
dec
12:00
2022
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 2. kārta
Tukuma Sporta Halle

sestdiena

17
dec
14:00
2022
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 2. kārta
Tukuma Sporta Halle

svētdiena

8
jan
14:00
2023
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 3. kārta
Salaspils Sporta nams

svētdiena

8
jan
17:00
2023
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 3. kārta
Salaspils Sporta nams

svētdiena

15
jan
10:00
2023
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 4. kārta
Tukuma Sporta Halle

svētdiena

15
jan
13:00
2023
LSTFL 2022/23 Pirmā posma B grupa, 4. kārta
Tukuma Sporta Halle
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
7
0
1
28
9
+19
21
2
8
4
1
3
17
13
+4
13
3
8
4
1
3
23
15
+8
13
4
8
3
0
5
14
13
+1
9
5
8
1
0
7
6
38
-32
3
1
Evelīna Sendija Čubare
FK Auda
8
2
Renāte Gaugere
FK Iecava
6
3
Rendija Baltrušaite
FK Iecava
6
4
Agnese Troinova
FK Tukums 2000
5
5
Līva Šteinberga
RFS/Babītes SK
5
6
Nikola Brahmane
FK Auda
5
7
Patrīcija Brazauska
FK Iecava
4
8
Santa Sanija Vuškāne
FK Iecava
4
9
Diāna Šņepste
FC Talsi/ Tukums
3
10
Juta Buklovska
FC Talsi/ Tukums
3
11
Karmena Ketija Pozņiaka
FK Iecava
3
12
Linda Kazlauska
FK Auda
3
13
Līna Kuzmina
RFS/Babītes SK
3
14
Tatjana Jakovele
RFS/Babītes SK
3
15
Alise Keita Baltrušaite
FK Iecava
2
16
Dārta Silgale
FC Talsi/ Tukums
2
17
Jana Priecuma
RFS/Babītes SK
2
18
Madara Ērika Paidere
FK Auda
2
19
Melānija Zālīte
FK Auda
2
20
Viktorija Pašegorova
RFS/Babītes SK
2
21
Abita Tauriņa
FK Iecava
1
22
Agita Balode
FK Auda
1
23
Aija Everita Tesļuka
FC Talsi/ Tukums
1
24
Alise Rukse
FC Talsi/ Tukums
1
25
Amanda Savicka
FK Iecava
1
26
Asnāte Lindermane
FC Talsi/ Tukums
1
27
Dana Gulbe
FC Talsi/ Tukums
1
28
Darja Levikina
RFS/Babītes SK
1
29
Ieva Šteinberga
FK Iecava
1
30
Keita Kiškorne
FC Talsi/ Tukums
1
31
Monta Ščucka
FK Auda
1
32
Reičela Andrea Laumane
FC Talsi/ Tukums
1
33
Sabīna Ādmine
FK Tukums 2000
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes