FK Sigulda

Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023

  • 9pozīcija
  • 2punkti
  • 6:70vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Rolands AbzulēnsDzimšanas datums: 05.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls ApsītisDzimšanas datums: 01.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bruno BajārsDzimšanas datums: 15.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss BeķersDzimšanas datums: 28.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Imants BukšsDzimšanas datums: 05.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Fabians BužiņskisDzimšanas datums: 11.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rihards DarbinieksDzimšanas datums: 09.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis DaugulisDzimšanas datums: 27.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Edvarts ElsiņšDzimšanas datums: 19.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Haralds FreibergsDzimšanas datums: 25.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Māris FreibergsDzimšanas datums: 25.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Jēkabs GOBZEMIS-BEITĀNSDzimšanas datums: 16.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kevins GoltiņšDzimšanas datums: 21.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Miks Juliāns KalniņšDzimšanas datums: 25.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts ĶiploksDzimšanas datums: 28.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Olivers ĶirsisDzimšanas datums: 07.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss KuprijanovsDzimšanas datums: 29.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jēkabs KurmelisDzimšanas datums: 15.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Mārtiņš LiepiņšDzimšanas datums: 23.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rainers LubertsDzimšanas datums: 28.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Elīza MarkvarteDzimšanas datums: 05.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks NevlersDzimšanas datums: 25.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs Ošs-ČapkēvičsDzimšanas datums: 07.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Reinis Roze-DumbraitisDzimšanas datums: 06.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marats TurauskisDzimšanas datums: 16.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Gustavs VeidemanisDzimšanas datums: 22.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Svens ZakssDzimšanas datums: 24.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

otrdiena

18
apr
14:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 3. kārta
Cēsu pilsētas stadions

ceturtdiena

4
mai
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 5. kārta
Cēsu pilsētas stadions

trešdiena

10
mai
16:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 6. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

otrdiena

16
mai
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 4. kārta
Limbažu stadions

piektdiena

19
mai
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 7. kārta
Krimuldas vidusskolas stadions

pirmdiena

22
mai
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 8. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

otrdiena

30
mai
16:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 1. kārta
Depo laukums

trešdiena

7
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 10. kārta
Rugāju stadions

pirmdiena

12
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 11. kārta
Depo laukums

pirmdiena

19
jūn
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 12. kārta
Gulbenes pilsētas stadions

ceturtdiena

29
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 2. kārta
Degumnieku pamatskolas stadions

sestdiena

29
jūl
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 13. kārta
Depo laukums

piektdiena

4
aug
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 14. kārta
Cēsu pilsētas stadions

piektdiena

11
aug
11:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 15. kārta
Depo laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
12
1
3
31
9
+22
37
2
16
12
0
4
35
13
+22
36
3
16
11
2
3
53
14
+39
35
4
16
8
3
5
31
17
+14
27
5
16
8
1
7
22
20
+2
25
6
16
7
3
6
47
24
+23
24
7
16
5
2
9
15
29
-14
17
8
16
1
2
13
13
57
-44
5
9
16
0
2
14
6
70
-64
2
1
Gabriels Lavrovs
Limbažu NSS
17
2
Renē Kristapsons-Ēķis
Futbola Parks Academy
14
3
Ričards Ivanovs
Balvu sporta skola
14
4
Olivers Blaževičs
Futbola Parks Academy
13
5
Kārlis Putnis
Gulbenes novada BJSS
12
6
Dāvis Apsītis
Ogres NSC
11
7
Gustavs Olivers Dimpers
Ogres NSC
9
8
Mārtiņš Krauze
FK Priekuļi/Vidzemes FC
9
9
Miks Adrians Tutāns
Futbola Parks Academy
9
10
Rūdolfs Šķēle
FK Priekuļi/Vidzemes FC
9
11
Markuss Lazda
Madonas BJSS
8
12
Ernests Kosītis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
7
13
Aleks Kerubins
Ogres NSC
6
14
Domeniks Greizis
Ogres NSC
6
15
Raivo Berkolds
Gulbenes novada BJSS
6
16
Adrians Rutmanis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
5
17
Alekss Īvāns
Limbažu NSS
5
18
Francis Daugulis
Futbola Parks Academy
5
19
Mārcis Medziņš
Futbola Parks Academy
5
20
Dāvis Štekels
Balvu sporta skola
4
21
Martins Biezais
Gulbenes novada BJSS
4
22
Matīss Zauermanis
Futbola Parks Academy
4
23
Raimonds Sniedze
FK Priekuļi/Vidzemes FC
4
24
Gustavs Bergs
Limbažu NSS
3
25
Patriks Jarohovičs
FK Priekuļi/Vidzemes FC
3
26
Rainers Luberts
FK Sigulda
3
27
Roberts Ozols
Gulbenes novada BJSS
3
28
Adrians Brics
Gulbenes novada BJSS
2
29
Deniss Kudrjašovs
Gulbenes novada BJSS
2
30
Eduards Račila
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
31
Frederiks Zvirbulis
Ogres NSC
2
32
Gustavs Bārbals
Ogres NSC
2
33
Kristofers Dāboliņš
Ogres NSC
2
34
Kristofers Robins Zariņš
Ogres NSC
2
35
Mārcis Priednieks
Madonas BJSS
2
36
Mikus Rambols
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
37
Rihards Babris
Limbažu NSS
2
38
Roberts Eglītis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
39
Rodrigo Romāns
Ogres NSC
2
40
Sergii Zemtsov
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
41
Zidans Šehata
Ogres NSC
2
42
Armands Rutkis
Gulbenes novada BJSS
1
43
Arsēnijs Aleksejevs
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
44
Edijs Mutors
Madonas BJSS
1
45
Edvards Veide
Limbažu NSS
1
46
Emīls Amats
Madonas BJSS
1
47
Ernests Plociņš
Futbola Parks Academy
1
48
Gustavs Broks
Madonas BJSS
1
49
Gustavs Rubulis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
50
Jēkabs Kurmelis
FK Sigulda
1
51
Kaspars Ronis
Futbola Parks Academy
1
52
Kārlis Puriņš
Limbažu NSS
1
53
Kristers Līmanis
Ogres NSC
1
54
Lauris Lācis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
55
Leo Šaicāns
Balvu sporta skola
1
56
Marats Turauskis
FK Sigulda
1
57
Marks Marčenko
Futbola Parks Academy
1
58
Markuss Andersons
Limbažu NSS
1
59
Martins Mežvēvers
Ogres NSC
1
60
Māris Freibergs
FK Sigulda
1
61
Māris Kūlītis
Gulbenes novada BJSS
1
62
Raens Ceplītis
Balvu sporta skola
1
63
Renārs Bāliņš
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
64
Salmanis Viesturs
Balvu sporta skola
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU