Balvu sporta skola

Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023

  • 5pozīcija
  • 25punkti
  • 22:20vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Jānis BušsDzimšanas datums: 09.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raens CeplītisDzimšanas datums: 04.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
2
-
Ivo FrolovsDzimšanas datums: 05.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ričards IvanovsDzimšanas datums: 12.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
14
2
-
Armands ĶerģisDzimšanas datums: 19.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kristers LiepiņšDzimšanas datums: 18.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Rihards LoginsDzimšanas datums: 18.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Filips NirkaDzimšanas datums: 20.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adrians PitiļevičsDzimšanas datums: 26.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Leo ŠaicānsDzimšanas datums: 10.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Mareks SemjonovsDzimšanas datums: 23.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis ŠtekelsDzimšanas datums: 12.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
1
-
Rodrigo TokmačovsDzimšanas datums: 20.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
4
1
Salmanis ViestursDzimšanas datums: 30.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Deniss ZaicevsDzimšanas datums: 01.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

ceturtdiena

11
mai
16:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 6. kārta
Cēsu pilsētas stadions

trešdiena

17
mai
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 4. kārta
Gulbenes pilsētas stadions

sestdiena

20
mai
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 7. kārta
Rugāju stadions

otrdiena

30
mai
16:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 1. kārta
Depo laukums

trešdiena

31
mai
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 9. kārta
Rugāju stadions

piektdiena

2
jūn
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 5. kārta
Rugāju stadions

trešdiena

7
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 10. kārta
Rugāju stadions

ceturtdiena

15
jūn
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 8. kārta
RTU stadions

otrdiena

20
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 12. kārta
Degumnieku pamatskolas stadions

otrdiena

25
jūl
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 3. kārta
Rugāju stadions

otrdiena

1
aug
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 13. kārta
Rugāju stadions

trešdiena

9
aug
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 15. kārta
Rugāju stadions

pirmdiena

14
aug
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 18. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

ceturtdiena

17
aug
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Ziemeļu grupa U-13 2023, 16. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
12
1
3
31
9
+22
37
2
16
12
0
4
35
13
+22
36
3
16
11
2
3
53
14
+39
35
4
16
8
3
5
31
17
+14
27
5
16
8
1
7
22
20
+2
25
6
16
7
3
6
47
24
+23
24
7
16
5
2
9
15
29
-14
17
8
16
1
2
13
13
57
-44
5
9
16
0
2
14
6
70
-64
2
1
Gabriels Lavrovs
Limbažu NSS
17
2
Renē Kristapsons-Ēķis
Futbola Parks Academy
14
3
Ričards Ivanovs
Balvu sporta skola
14
4
Olivers Blaževičs
Futbola Parks Academy
13
5
Kārlis Putnis
Gulbenes novada BJSS
12
6
Dāvis Apsītis
Ogres NSC
11
7
Gustavs Olivers Dimpers
Ogres NSC
9
8
Mārtiņš Krauze
FK Priekuļi/Vidzemes FC
9
9
Miks Adrians Tutāns
Futbola Parks Academy
9
10
Rūdolfs Šķēle
FK Priekuļi/Vidzemes FC
9
11
Markuss Lazda
Madonas BJSS
8
12
Ernests Kosītis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
7
13
Aleks Kerubins
Ogres NSC
6
14
Domeniks Greizis
Ogres NSC
6
15
Raivo Berkolds
Gulbenes novada BJSS
6
16
Adrians Rutmanis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
5
17
Alekss Īvāns
Limbažu NSS
5
18
Francis Daugulis
Futbola Parks Academy
5
19
Mārcis Medziņš
Futbola Parks Academy
5
20
Dāvis Štekels
Balvu sporta skola
4
21
Martins Biezais
Gulbenes novada BJSS
4
22
Matīss Zauermanis
Futbola Parks Academy
4
23
Raimonds Sniedze
FK Priekuļi/Vidzemes FC
4
24
Gustavs Bergs
Limbažu NSS
3
25
Patriks Jarohovičs
FK Priekuļi/Vidzemes FC
3
26
Rainers Luberts
FK Sigulda
3
27
Roberts Ozols
Gulbenes novada BJSS
3
28
Adrians Brics
Gulbenes novada BJSS
2
29
Deniss Kudrjašovs
Gulbenes novada BJSS
2
30
Eduards Račila
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
31
Frederiks Zvirbulis
Ogres NSC
2
32
Gustavs Bārbals
Ogres NSC
2
33
Kristofers Dāboliņš
Ogres NSC
2
34
Kristofers Robins Zariņš
Ogres NSC
2
35
Mārcis Priednieks
Madonas BJSS
2
36
Mikus Rambols
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
37
Rihards Babris
Limbažu NSS
2
38
Roberts Eglītis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
39
Rodrigo Romāns
Ogres NSC
2
40
Sergii Zemtsov
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
41
Zidans Šehata
Ogres NSC
2
42
Armands Rutkis
Gulbenes novada BJSS
1
43
Arsēnijs Aleksejevs
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
44
Edijs Mutors
Madonas BJSS
1
45
Edvards Veide
Limbažu NSS
1
46
Emīls Amats
Madonas BJSS
1
47
Ernests Plociņš
Futbola Parks Academy
1
48
Gustavs Broks
Madonas BJSS
1
49
Gustavs Rubulis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
50
Jēkabs Kurmelis
FK Sigulda
1
51
Kaspars Ronis
Futbola Parks Academy
1
52
Kārlis Puriņš
Limbažu NSS
1
53
Kristers Līmanis
Ogres NSC
1
54
Lauris Lācis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
55
Leo Šaicāns
Balvu sporta skola
1
56
Marats Turauskis
FK Sigulda
1
57
Marks Marčenko
Futbola Parks Academy
1
58
Markuss Andersons
Limbažu NSS
1
59
Martins Mežvēvers
Ogres NSC
1
60
Māris Freibergs
FK Sigulda
1
61
Māris Kūlītis
Gulbenes novada BJSS
1
62
Raens Ceplītis
Balvu sporta skola
1
63
Renārs Bāliņš
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
64
Salmanis Viesturs
Balvu sporta skola
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU