FK Jūrnieks

Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona

  • 7pozīcija
  • 10punkti
  • 15:18vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Davids BagdasarjansDzimšanas datums: 04.09.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
-
2
-
Viktors JurkovsDzimšanas datums: 26.07.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
704
-
1
-
Ingus MakovskisDzimšanas datums: 29.04.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
585
-
4
-
Ingus ŠlampeDzimšanas datums: 31.01.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms SolomatovsDzimšanas datums: 09.08.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Oļegs TkačovsDzimšanas datums: 13.12.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
1
1
-
Pussargi
Jevgēnijs AleksejevsDzimšanas datums: 07.12.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
225
-
-
-
Kirills AleksejevsDzimšanas datums: 23.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
26
-
-
-
Aleksejs AndrejevsDzimšanas datums: 16.10.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
457
1
-
-
Vadims GospodarsDzimšanas datums: 25.12.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Romans JakušenoksDzimšanas datums: 15.02.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
765
-
-
-
Deniss TarasovsDzimšanas datums: 14.10.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Dmitrijs KovaļovsDzimšanas datums: 23.06.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
649
3
3
-
Aleksejs KrjukovičsDzimšanas datums: 05.01.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
630
5
1
-
Spēlētāji
Edvīns BričsDzimšanas datums: 08.04.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs CereņjaDzimšanas datums: 12.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
810
-
-
-
Dmitrijs GerasimovsDzimšanas datums: 14.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
7
-
-
-
Tamerlan IrgebayDzimšanas datums: 11.01.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Kazakhstan
-
-
-
-
-
Edgars KagainisDzimšanas datums: 12.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Markuss KozincevsDzimšanas datums: 18.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja KušnirenkoDzimšanas datums: 29.03.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
11
-
-
-
Vladimirs MaliņšDzimšanas datums: 20.02.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
71
-
1
-
Rustam NasibovDzimšanas datums: 19.07.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Azerbaidžāna
-
-
-
-
-
Artūrs PiļenkovsDzimšanas datums: 03.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
431
-
3
-
Daniils PonkratovsDzimšanas datums: 06.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
130
-
-
-
Dmitrijs RakļinskisDzimšanas datums: 08.05.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs RibakovsDzimšanas datums: 13.10.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Nikita SamsonovsDzimšanas datums: 16.02.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
100
-
1
-
Azizbek SharabovDzimšanas datums: 08.11.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Uzbekistāna
3
133
-
-
-
Deniels ŠteingoldsDzimšanas datums: 27.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Konstantīns SuvorovsDzimšanas datums: 21.02.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ingmārs Ingus UpatnieksDzimšanas datums: 21.05.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
158
-
-
-
Kirils ViņņikovsDzimšanas datums: 20.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
344
2
-
-
Asilbek VokhidovDzimšanas datums: 16.09.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Uzbekistāna
9
784
3
3
-

Treneru korpuss

  • Vadims Gospodars

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 25.12.1983.
  • Ivans Gospodars

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 26.06.1959.

sestdiena

7
mai
17:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 1. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

15
mai
19:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 3. kārta
Piņķu stadions

svētdiena

29
mai
19:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 4. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

svētdiena

5
jūn
18:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 2. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

svētdiena

19
jūn
19:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 5. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

sestdiena

2
jūl
17:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 6. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

svētdiena

17
jūl
13:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 7. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

sestdiena

30
jūl
13:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 9. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

svētdiena

7
aug
17:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 10. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

svētdiena

21
aug
16:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 11. kārta
Jaunmārupes stadions
-

sestdiena

27
aug
16:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 8. kārta
Alberta Šeibeļa stadions
-

svētdiena

4
sep
12:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 12. kārta
Alberta Šeibeļa stadions
-

svētdiena

11
sep
16:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 13. kārta
O/C "Ventspils" stadions
-

sestdiena

17
sep
13:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 14. kārta
Alberta Šeibeļa stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
6
3
1
18
4
+14
21
2
9
5
3
1
21
13
+8
18
3
10
5
3
2
23
16
+7
18
4
12
4
2
6
22
30
-8
14
5
10
3
2
5
17
24
-7
11
6
8
3
1
4
12
12
0
10
7
9
3
1
5
15
18
-3
10
8
10
1
3
6
17
28
-11
6
1
Žarovs Ņikita
Babītes SK
18
2
Dobelis Nauris
FK Karosta
12
3
Kančs Kristaps
JFK Ventspils
12
4
Korsaks Kristiāns
Mārupes SC
12
5
Milašēvičs Mārtiņš
FK Aliance
12
6
Krjukovičs Aleksejs
FK Jūrnieks
10
7
Mukins Vladimirs
JFK Ventspils
10
8
Kuzmin Dzmitry
FK Beitar
8
9
Nicis Valdis
FK Karosta
8
10
Raščevskis Ričards
FK Kalupe
8
11
Siņeļņikovs Alans
FK Beitar
8
12
Petriks Salvis
Jēkabpils SC
7
13
Apiņš Verners
FK Staiceles Bebri
6
14
Butlers Raitis Haralds
Mārupes SC
6
15
Kapkovs Daniels
Babītes SK
6
16
Kārkliņš Kristers
FK Limbaži
6
17
Kiriļins Andrejs
FK Beitar
6
18
Kļimovs Aleksandrs
FK Beitar
6
19
Kovaļovs Andrejs
FK Kalupe
6
20
Kovaļovs Dmitrijs
FK Jūrnieks
6
21
Ķiecis Sandis
Babītes SK
6
22
Sērmoliņš Daniels
FK Karosta
6
23
Vokhidov Asilbek
FK Jūrnieks
6
24
Zicāns Rūdolfs
FK Ķekava / Auda
6
25
Halimons Jurijs
FK Kalupe
5
26
Liņģis Aigars
Jēkabpils SC
5
27
Ragainis Rainers
Jēkabpils SC
5
28
Rotbergs Jānis
FK Ķekava / Auda
5
29
Talcis Ingus
FK Staiceles Bebri
5
30
Caics Aigars
Preiļi
4
31
Dreija Uvis
FK Limbaži
4
32
Grigjans Vladislavs
FK Beitar
4
33
Ivakins Ņikita
FK Ķekava / Auda
4
34
Kaņeps Dāvis Daniels
JFK Ventspils
4
35
Kovaļskis Edgars Miķelis
FK Karosta
4
36
Krasovs Igors
Mārupes SC
4
37
Līsmanis Ronalds
FK Staiceles Bebri
4
38
Mihaiļuks Andrejs
FK Beitar
4
39
Pāls Reinis
Babītes SK
4
40
Regža Alekss
FK Beitar
4
41
Rozgalis Kaspars
FK Priekuļi / Cēsis
4
42
Salmiņš Leo
Jēkabpils SC
4
43
Smiltēns Kristaps
FK Aliance
4
44
Trjahovs Daniils
Babītes SK
4
45
Trofimovs Jegors
Jēkabpils SC
4
46
Ulmis Ričards
FK Limbaži
4
47
Veide Rainers
Mārupes SC
4
48
Vilcāns Dāvis
Mārupes SC
4
49
Viļumovs Klāvs
JFK Ventspils
4
50
Viņņikovs Kirils
FK Jūrnieks
4
51
Zīle Mariss
FK Karosta
4
52
Bieziņš Matīss
FK Limbaži
3
53
Gorkšs Jorens
FK Ķekava / Auda
3
54
Jaunzems Valts
FK Staiceles Bebri
3
55
Jirgensons Alens Mārtiņš
FK Limbaži
3
56
Neverovskis Kaspars
Jēkabpils SC
3
57
Rečs Edijs Dāvis
FC Gauja
3
58
Amdurs Dāvids
FK Beitar
2
59
Andersons Alekss
FK Liepāja-2
2
60
Andrejevs Aleksejs
FK Jūrnieks
2
61
Anžans Marats Kristians
FK Liepāja-2
2
62
Babaali Hamid Ali
Mārupes SC
2
63
Babjuks Maksims
FK Liepāja-2
2
64
Burcevs Toms
FK Ķekava / Auda
2
65
Cvetkovs Arturs
FK Karosta
2
66
Demjanovs Elvijs
Jēkabpils SC
2
67
Dubavs Toms
FC Gauja
2
68
Edolfs Artūrs
FK Aliance
2
69
Grasmanis Laše Miks
FK Liepāja-2
2
70
Hermanis Rainers
FK Liepāja-2
2
71
Horoņeko Aleksandrs
Babītes SK
2
72
Iesaliņš Ričards
FK Aliance
2
73
Kapuļins Nikolass
Babītes SK
2
74
Kirijenko Andrejs
FK Kalupe
2
75
Kleperis Jānis
FK Aliance
2
76
Kučma Juris
FK Karosta
2
77
Kupičs Gustavs
FK Liepāja-2
2
78
Kuzņecovs Rihards
FK Aliance
2
79
Lapiņš Gunārs
FK Liepāja-2
2
80
Lieģis Tomass
FK Liepāja-2
2
81
Lučins Artemijs Mihails
JFK Ventspils
2
82
Markovs Kirils
JFK Ventspils
2
83
Meļķis Rūdolfs
FK Liepāja-2
2
84
Mokrušins Maksims
FK Beitar
2
85
Naumčiks Alvis Kristians
FK Karosta
2
86
Ozols Mārtiņš
FK Aliance
2
87
Punnenovs Patriks
FK Aliance
2
88
Radevičs Jans
FK Kalupe
2
89
Rozancevs Ņikita
JFK Ventspils
2
90
Spaile Matiss
FK Aliance
2
91
Stauro Rainers
FK Ķekava / Auda
2
92
Strīķis Sandis
FK Liepāja-2
2
93
Strūve Renārs
FK Ķekava / Auda
2
94
Šēpers Kristaps
Babītes SK
2
95
Šreibers Ritvars
FK Aliance
2
96
Talcis Artūrs Rainers
FK Priekuļi / Cēsis
2
97
Talcis Kristers Klāvs
FK Priekuļi / Cēsis
2
98
Tkačovs Oļegs
FK Jūrnieks
2
99
Vilnītis Jānis
FK Liepāja-2
2
100
Viļumsons Raivis
FK Karosta
2
101
Zaharovs Kirils
Mārupes SC
2
102
Zans Juris
Jēkabpils SC
2
103
Zernis Mārtiņš
FK Aliance
2
104
Andersons Rolands
FC Gauja
1
105
Barkovskis Aleksandrs
FC Gauja
1
106
Barkovskis Māris
FK Staiceles Bebri
1
107
Bērziņš Audris
FK Staiceles Bebri
1
108
Bērziņš Endijs
FC Gauja
1
109
Bogdanovs Dimitrijs
Preiļi
1
110
Bojārs Mārtiņš
Jēkabpils SC
1
111
Bricis Edgars
FK Ķekava / Auda
1
112
Catlakšs Aigars
FK Kalupe
1
113
Ciršs Māris
FK Kalupe
1
114
Dubavs Markuss
FC Gauja
1
115
Dūmiņš Raimonds
FC Gauja
1
116
Eglītis Arturs
FK Staiceles Bebri
1
117
Grāveris Kalvis
FK Staiceles Bebri
1
118
Grebskis Ulvis Reinis
Jēkabpils SC
1
119
Grinaško Rihards
FK Ķekava / Auda
1
120
Gurčus Jonass
FK Ķekava / Auda
1
121
Iļjahovs Sergejs
FK Kalupe
1
122
Ivanovs Aleksandrs
FK Kalupe
1
123
Jakubovskis Dairis
Jēkabpils SC
1
124
Jermakovičs Ingmārs
Preiļi
1
125
Jubels Aleksandrs
Preiļi
1
126
Jurušs Vladimirs
FK Kalupe
1
127
Kļaviņš Kārlis
FK Priekuļi / Cēsis
1
128
Kostikovs Emīls
FK Ķekava / Auda
1
129
Kozlov Dmitry
FK Kalupe
1
130
Kreicbergs Marks Filips
FK Priekuļi / Cēsis
1
131
Lazdovskis Sergejs
FK Kalupe
1
132
Meirāns Jānis
FC Gauja
1
133
Mielēns Deivids
FK Limbaži
1
134
Miezis Matīss
FK Limbaži
1
135
Mihailovs Ivans
Preiļi
1
136
Oulla Mincelinin Guy Herve
FK Priekuļi / Cēsis
1
137
Pētersons Mārtiņš
FK Limbaži
1
138
Podskočijs Eduards
Preiļi
1
139
Putāns Rolands
Preiļi
1
140
Siktārs Jānis Voldemārs
FK Staiceles Bebri
1
141
Smiļģis Toms
FK Staiceles Bebri
1
142
Švalbe Artūrs
FK Limbaži
1
143
Taulavičus Jānis Mariss
FK Staiceles Bebri
1
144
Udovičenko Marks
FK Ķekava / Auda
1
145
Veide Niks
FK Limbaži
1
146
Vītiņš Emīls
FK Ķekava / Auda
1
147
Zvirgzds Valts
FC Gauja
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvija pret Moldovu