FK Beitar

Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona

  • 3pozīcija
  • 25punkti
  • 29:18vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Antons AstrahancevsDzimšanas datums: 28.07.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
486
-
2
-
Aizsargi
Vladislavs KuzminsDzimšanas datums: 20.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alans SiņeļņikovsDzimšanas datums: 14.05.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1092
6
2
-
Vladislavs ŽdaņkoDzimšanas datums: 25.12.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
614
-
2
-
Pussargi
Nikita JuhnevičsDzimšanas datums: 28.05.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
91
-
1
-
Andrejs KiriļinsDzimšanas datums: 03.11.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1188
3
2
-
Igors KozlovsDzimšanas datums: 26.03.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
221
1
-
-
Maksims MokrušinsDzimšanas datums: 11.11.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
877
1
-
-
Andrejs PerepļotkinsDzimšanas datums: 27.12.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
171
-
1
-
Marks PetunovsDzimšanas datums: 18.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
32
-
1
-
Alekss RegžaDzimšanas datums: 16.07.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
534
4
1
-
Dmitrijs TelešsDzimšanas datums: 19.07.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1054
-
4
-
Maksims VasiļjevsDzimšanas datums: 27.01.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Dzmitry KuzminDzimšanas datums: 19.08.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Baltkrievija
6
519
4
-
-
Aleksejs RosohaDzimšanas datums: 01.08.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs StrazdiņšDzimšanas datums: 11.02.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Dāvids AmdursDzimšanas datums: 20.05.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
309
1
1
-
Aleksandr ChumakovDzimšanas datums: 05.03.1973.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Krievija
1
72
-
-
-
Vladislavs GrigjansDzimšanas datums: 25.01.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1124
2
1
-
Guntis GriškovsDzimšanas datums: 19.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
360
-
1
-
Aleksandrs KļimovsDzimšanas datums: 16.11.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1053
4
1
-
Deniss KoskevičsDzimšanas datums: 07.02.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
702
-
2
-
Andrejs MihaiļuksDzimšanas datums: 01.06.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
221
2
1
-
Pāvels ŅikitonovsDzimšanas datums: 15.08.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
728
-
3
-
Dmitrijs ProhorovsDzimšanas datums: 19.11.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
195
-
3
-
Dmitrijs SkibjuksDzimšanas datums: 11.01.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1080
-
-
-
Romāns TepoDzimšanas datums: 05.06.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
650
-
-
-

Kluba vadība

  • Andrejs Bernatovičs

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 23.09.1972.
  • Aleksandrs Zeņkovs

    Sporta direktors

    Dzimšanas datums: 23.10.1988.

Treneru korpuss

  • Maksims Harkins

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 03.05.1994.
  • Aleksandrs Osins

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 15.05.1984.
  • Andrejs Perepļotkins

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 27.12.1984.
  • Sabīna Kadirova

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 24.07.1990.
  • Aleksandrs Černovs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 03.08.1978.
  • Sergejs Gavrilovs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 05.10.1957.

Atbalsta personāls

  • Dmitrijs Prohorovs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 19.11.1983.
  • Anatolijs Hazovs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 18.05.1987.

sestdiena

30
apr
17:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 2. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions

trešdiena

11
mai
19:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 13. kārta
Piņķu stadions

otrdiena

17
mai
19:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 3. kārta
Academ Stadium

svētdiena

29
mai
13:30
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 4. kārta
Stadions "Olimpija", Liepāja

svētdiena

19
jūn
19:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 5. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

svētdiena

3
jūl
19:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 6. kārta
Piņķu stadions

sestdiena

23
jūl
13:30
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 1. kārta
Academ Stadium

svētdiena

31
jūl
18:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 9. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

svētdiena

7
aug
14:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 10. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

otrdiena

16
aug
19:50
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 7. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

20
aug
18:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 11. kārta
Academ Stadium

sestdiena

27
aug
14:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 8. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

svētdiena

4
sep
12:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 12. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

sestdiena

17
sep
13:00
2022
Latvijas 2. līgas 2022 1. posms - Rietumu zona, 14. kārta
Jaunmārupes stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
9
3
2
32
21
+11
30
2
14
9
3
2
31
7
+24
30
3
14
7
4
3
29
18
+11
25
4
14
6
2
6
25
28
-3
20
5
14
5
2
7
24
33
-9
17
6
14
4
2
8
16
21
-5
14
7
14
3
3
8
27
38
-11
12
8
14
3
1
10
20
38
-18
10
1
Milašēvičs Mārtiņš
FK Aliance
32
2
Regža Alekss
FK Beitar
29
3
Žarovs Ņikita
Babītes SK
22
4
Korsaks Kristiāns
Mārupes SC
20
5
Dobelis Nauris
FK Karosta
19
6
Kančs Kristaps
JFK Ventspils
19
7
Mukins Vladimirs
JFK Ventspils
16
8
Nicis Valdis
FK Karosta
16
9
Okende Pierre Merveil
Mārupes SC
15
10
Liņģis Aigars
Jēkabpils SC
14
11
Siņeļņikovs Alans
FK Beitar
14
12
Kiriļins Andrejs
FK Beitar
13
13
Kaņeps Dāvis Daniels
JFK Ventspils
12
14
Ķiecis Sandis
Babītes SK
12
15
Dreija Uvis
FK Limbaži
11
16
Viļumovs Klāvs
JFK Ventspils
11
17
Edolfs Artūrs
FK Aliance
10
18
Krjukovičs Aleksejs
FK Jūrnieks
10
19
Raščevskis Ričards
FK Kalupe
10
20
Tkačovs Oļegs
FK Jūrnieks
10
21
Zaharovs Kirils
Mārupes SC
10
22
Zicāns Rūdolfs
FK Ķekava / Auda
10
23
Kļimovs Aleksandrs
FK Beitar
9
24
Kuzmin Dzmitry
FK Beitar
9
25
Markovs Kirils
JFK Ventspils
9
26
Dubavs Toms
FC Gauja
8
27
Kovaļovs Dmitrijs
FK Jūrnieks
8
28
Kučma Juris
FK Karosta
8
29
Līsmanis Ronalds
FK Staiceles Bebri
8
30
Petriks Salvis
Jēkabpils SC
8
31
Ragainis Rainers
Jēkabpils SC
8
32
Sērmoliņš Daniels
FK Karosta
8
33
Talcis Kristers Klāvs
FK Priekuļi / Cēsis
8
34
Trofimovs Jegors
Jēkabpils SC
8
35
Ulmis Ričards
FK Limbaži
8
36
Vilcāns Dāvis
Mārupes SC
8
37
Apiņš Verners
FK Staiceles Bebri
7
38
Babjuks Maksims
FK Liepāja-2
7
39
Halimons Jurijs
FK Kalupe
7
40
Ivakins Ņikita
FK Ķekava / Auda
7
41
Moseičenko Remirs
FK Karosta
7
42
Rozgalis Kaspars
FK Priekuļi / Cēsis
7
43
Butlers Raitis Haralds
Mārupes SC
6
44
Fjodorovs Ioanns
FK Priekuļi / Cēsis
6
45
Grigjans Vladislavs
FK Beitar
6
46
Kapkovs Daniels
Babītes SK
6
47
Kārkliņš Kristers
FK Limbaži
6
48
Kovaļovs Andrejs
FK Kalupe
6
49
Lučins Artemijs Mihails
JFK Ventspils
6
50
Neverovskis Kaspars
Jēkabpils SC
6
51
Talcis Artūrs Rainers
FK Priekuļi / Cēsis
6
52
Talcis Ingus
FK Staiceles Bebri
6
53
Vokhidov Asilbek
FK Jūrnieks
6
54
Bieziņš Matīss
FK Limbaži
5
55
Caics Aigars
Preiļi
5
56
Fjodorovs Konstantīns
FK Aliance
5
57
Kirijenko Andrejs
FK Kalupe
5
58
Kovaļskis Edgars Miķelis
FK Karosta
5
59
Puķītis Rūdolfs
FK Aliance
5
60
Rotbergs Jānis
FK Ķekava / Auda
5
61
Semeško Maksims
JFK Ventspils
5
62
Andrejevs Aleksejs
FK Jūrnieks
4
63
Burcevs Toms
FK Ķekava / Auda
4
64
Dubavs Markuss
FC Gauja
4
65
Gorkšs Jorens
FK Ķekava / Auda
4
66
Grīslis Valters
JFK Ventspils
4
67
Hermanis Rainers
FK Liepāja-2
4
68
Jaunzems Valts
FK Staiceles Bebri
4
69
Jirgensons Alens Mārtiņš
FK Limbaži
4
70
Kozlovs Igors
FK Beitar
4
71
Krasovs Igors
Mārupes SC
4
72
Makejevs Roberts
Preiļi
4
73
Meļķis Rūdolfs
FK Liepāja-2
4
74
Mihaiļuks Andrejs
FK Beitar
4
75
Pāls Reinis
Babītes SK
4
76
Putāns Rolands
Preiļi
4
77
Raihs Martins
FK Liepāja-2
4
78
Rečs Edijs Dāvis
FC Gauja
4
79
Rozancevs Ņikita
JFK Ventspils
4
80
Salmiņš Leo
Jēkabpils SC
4
81
Skripko Ivo
FK Karosta
4
82
Smiltēns Kristaps
FK Aliance
4
83
Trjahovs Daniils
Babītes SK
4
84
Veide Rainers
Mārupes SC
4
85
Vilnītis Jānis
FK Liepāja-2
4
86
Viņņikovs Kirils
FK Jūrnieks
4
87
Zīle Mariss
FK Karosta
4
88
Aleksejevs Kirills
FK Jūrnieks
3
89
Amdurs Dāvids
FK Beitar
3
90
Atta Theophile Youssouf N'Dri
FK Limbaži
3
91
Catlakšs Aigars
FK Kalupe
3
92
Gandzs Lūkass Kristofers
JFK Ventspils
3
93
Horoņeko Aleksandrs
Babītes SK
3
94
Kapuļins Nikolass
Babītes SK
3
95
Koršakovs Jevgeņijs
FK Karosta
3
96
Naumčiks Alvis Kristians
FK Karosta
3
97
Radevičs Jans
FK Kalupe
3
98
Rozenbergs Aleksis Kristaps
FK Karosta
3
99
Siksalietis Roberts
FK Priekuļi / Cēsis
3
100
Strūve Renārs
FK Ķekava / Auda
3
101
Šēpers Kristaps
Babītes SK
3
102
Švalbe Artūrs
FK Limbaži
3
103
Udovičenko Marks
FK Ķekava / Auda
3
104
Andersons Alekss
FK Liepāja-2
2
105
Andersons Rolands
FC Gauja
2
106
Anžans Marats Kristians
FK Liepāja-2
2
107
Attiķis Toms
FK Karosta
2
108
Avins Arturs
Babītes SK
2
109
Babaali Hamid Ali
Mārupes SC
2
110
Barkovskis Aleksandrs
FC Gauja
2
111
Breidaks Vladislavs
Preiļi
2
112
Brenards Reinis Niks
FK Aliance
2
113
Bricis Edgars
FK Ķekava / Auda
2
114
Buligo Kirils
FK Liepāja-2
2
115
Cvetkovs Arturs
FK Karosta
2
116
Dadamjans Tigrans
Babītes SK
2
117
Demjanovs Elvijs
Jēkabpils SC
2
118
Dūmiņš Raimonds
FC Gauja
2
119
Gaučis Rodrigo
FK Liepāja-2
2
120
Grasmanis Laše Miks
FK Liepāja-2
2
121
Grebskis Ulvis Reinis
Jēkabpils SC
2
122
Iesaliņš Ričards
FK Aliance
2
123
Kleperis Jānis
FK Aliance
2
124
Kupičs Gustavs
FK Liepāja-2
2
125
Kuzņecovs Rihards
FK Aliance
2
126
Lapiņš Gunārs
FK Liepāja-2
2
127
Lākutis Ivo
FK Karosta
2
128
Lieģis Tomass
FK Liepāja-2
2
129
Mielēns Deivids
FK Limbaži
2
130
Mihailovs Ivans
Preiļi
2
131
Mokrušins Maksims
FK Beitar
2
132
Ozols Mārtiņš
FK Aliance
2
133
Paļenkovs Romāns
Preiļi
2
134
Punnenovs Patriks
FK Aliance
2
135
Pūlis Irvīns
FK Priekuļi / Cēsis
2
136
Slūka Kristers
FK Liepāja-2
2
137
Sondors Mārtiņš
Preiļi
2
138
Spaile Matiss
FK Aliance
2
139
Spalva Klāvs
FK Aliance
2
140
Stauro Rainers
FK Ķekava / Auda
2
141
Strīķis Sandis
FK Liepāja-2
2
142
Svilis Raivis
FK Karosta
2
143
Šreibers Ritvars
FK Aliance
2
144
Ušpelis Artis
FK Liepāja-2
2
145
Vārpiņš Sandis
FK Karosta
2
146
Viļumsons Raivis
FK Karosta
2
147
Vīksna Rainers
Mārupes SC
2
148
Zans Juris
Jēkabpils SC
2
149
Zernis Mārtiņš
FK Aliance
2
150
Zvirgzds Valts
FC Gauja
2
151
Āboliņš-Auzuleja Dāniels
FK Ķekava / Auda
1
152
Bahrii Oleksandr
FK Limbaži
1
153
Barkovskis Māris
FK Staiceles Bebri
1
154
Bālāboliņš Emīls
FK Limbaži
1
155
Bērziņš Audris
FK Staiceles Bebri
1
156
Bērziņš Endijs
FC Gauja
1
157
Bičevskis Toms Kristiāns
Mārupes SC
1
158
Bogdanovs Dimitrijs
Preiļi
1
159
Bojārs Mārtiņš
Jēkabpils SC
1
160
Cimbals Jevgeņijs
FK Karosta
1
161
Cipe Roberts Rainers
FK Priekuļi / Cēsis
1
162
Ciršs Māris
FK Kalupe
1
163
Ciunelis Deniss
FK Priekuļi / Cēsis
1
164
Cvetkovs Vladlens
Preiļi
1
165
Eglītis Arturs
FK Staiceles Bebri
1
166
Freilihs Rinalds Krists
FC Gauja
1
167
Gondarjuks Vsevolods
FC Gauja
1
168
Gorkšs Rihards
FK Ķekava / Auda
1
169
Grāveris Kalvis
FK Staiceles Bebri
1
170
Grinaško Rihards
FK Ķekava / Auda
1
171
Griškovs Guntis
FK Beitar
1
172
Gurčus Jonass
FK Ķekava / Auda
1
173
Gustiņš Ralfs
FK Ķekava / Auda
1
174
Iļjahovs Sergejs
FK Kalupe
1
175
Indrjulis Valērijs
Babītes SK
1
176
Ivanovs Aleksandrs
FK Kalupe
1
177
Īle Emīls
FK Limbaži
1
178
Jakubovskis Dairis
Jēkabpils SC
1
179
Jakušenoks Romans
FK Jūrnieks
1
180
Jansons Niks
JFK Ventspils
1
181
Jermakovičs Ingmārs
Preiļi
1
182
Jubels Aleksandrs
Preiļi
1
183
Jurušs Vladimirs
FK Kalupe
1
184
Kļaviņš Kārlis
FK Priekuļi / Cēsis
1
185
Kostikovs Emīls
FK Ķekava / Auda
1
186
Kozlov Dmitry
FK Kalupe
1
187
Kreicbergs Marks Filips
FK Priekuļi / Cēsis
1
188
Kreišmanis Ritvars
FK Limbaži
1
189
Lazdovskis Sergejs
FK Kalupe
1
190
Lācis Edgars
FK Priekuļi / Cēsis
1
191
Lodziņš Roberts
Mārupes SC
1
192
Meirāns Jānis
FC Gauja
1
193
Miezis Matīss
FK Limbaži
1
194
Oulla Mincelinin Guy Herve
FK Priekuļi / Cēsis
1
195
Pastars Rūdolfs
Preiļi
1
196
Pelēkais Jānis
FK Staiceles Bebri
1
197
Pētersons Mārtiņš
FK Limbaži
1
198
Podskočijs Eduards
Preiļi
1
199
Poliakov Bohdan
Babītes SK
1
200
Ponomarjovs Rihards
FK Liepāja-2
1
201
Pujacs Makars
Babītes SK
1
202
Rasčevskis Arnis
FK Kalupe
1
203
Riekstiņs Māris
FC Gauja
1
204
Sidorovs Matīss
FK Aliance
1
205
Siktārs Jānis Voldemārs
FK Staiceles Bebri
1
206
Smiļģis Toms
FK Staiceles Bebri
1
207
Sparāns Sandis
Preiļi
1
208
Specians Oto Orests
FC Gauja
1
209
Spunde Matīss
Babītes SK
1
210
Štrauss Gatis
Mārupes SC
1
211
Taulavičus Jānis Mariss
FK Staiceles Bebri
1
212
Telešs Dmitrijs
FK Beitar
1
213
Tepo Romāns
FK Beitar
1
214
Urujevs Rainers Tomass
Preiļi
1
215
Vaņins Ingus
FK Ķekava / Auda
1
216
Veide Niks
FK Limbaži
1
217
Vītiņš Emīls
FK Ķekava / Auda
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva