FK Iecava

Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa

  • 2pozīcija
  • 14punkti
  • 25:13vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Sofija SidorovaDzimšanas datums: 09.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Rendija BaltrušaiteDzimšanas datums: 21.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Katrīna Jūlija CasnoDzimšanas datums: 12.09.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Renāte GaugereDzimšanas datums: 21.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
-
-
Liene RotbergaDzimšanas datums: 02.02.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ieva ŠteinbergaDzimšanas datums: 27.02.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Megija BiezāDzimšanas datums: 05.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Patrīcija BrazauskaDzimšanas datums: 15.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
7
-
-
Santa MalloneDzimšanas datums: 25.06.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Karmena Ketija PozņiakaDzimšanas datums: 16.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Uzbrucēji
Alise Keita BaltrušaiteDzimšanas datums: 26.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Karīna BetaDzimšanas datums: 19.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Amanda SavickaDzimšanas datums: 29.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Abita TauriņaDzimšanas datums: 01.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Spēlētāji
Elizabete BergaDzimšanas datums: 27.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Simona KokarevičaDzimšanas datums: 06.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Kluba vadība

  • Juris Ludriķis

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 20.06.1975.

Treneru korpuss

  • Jevgēnijs Gedertsons

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 05.05.1982.
  • Jevģenijs Rozumnijs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 08.04.1998.
  • Abita Tauriņa

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 01.08.2002.

Atbalsta personāls

  • Edgars Ratkevičs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 13.08.1996.
  • Oļegs Junolainens

    Administrators

    Dzimšanas datums: 27.06.1990.

svētdiena

29
jan
17:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 1. kārta
Rimi Olimpiskais centrs

svētdiena

29
jan
19:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 1. kārta
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

4
feb
12:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 1. kārta
Rēzeknes Olimpiskā centra halle

sestdiena

4
feb
14:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 1. kārta
Rēzeknes Olimpiskā centra halle

sestdiena

11
feb
12:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 2. kārta
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

11
feb
14:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 2. kārta
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

18
feb
12:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 2. kārta
Salaspils Sporta nams

sestdiena

18
feb
14:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 2. kārta
Salaspils Sporta nams
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
2
8
4
2
2
25
13
+12
14
3
8
4
1
3
14
15
-1
13
4
8
1
2
5
11
20
-9
5
1
Renāte Gaugere
FK Iecava
8
2
Evelīna Jaunslaviete
FB Gulbene/SK Kuorsova
7
3
Patrīcija Brazauska
FK Iecava
7
4
Viktorija Višņakova
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
7
5
Diāna Skribina
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
6
6
Elizabete Pelse
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
5
7
Jekaterina Ovsjankina
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
5
8
Līva Šteinberga
RFS/Babītes SK
5
9
Alise Keita Baltrušaite
FK Iecava
4
10
Elizabete Samušenko
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
4
11
Linda Kazlauska
FK Auda
4
12
Luīze Lorence
FK Auda
4
13
Evelīna Sendija Čubare
FK Auda
2
14
Karmena Ketija Pozņiaka
FK Iecava
2
15
Līna Kuzmina
RFS/Babītes SK
2
16
Monta Ščucka
FK Auda
2
17
Nikola Brahmane
FK Auda
2
18
Venita Amerika
RFS/Babītes SK
2
19
Abita Tauriņa
FK Iecava
1
20
Ance Katane
FB Gulbene/SK Kuorsova
1
21
Arina Sazonova
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
1
22
Diāna Vīksniņa
FB Gulbene/SK Kuorsova
1
23
Evija Leoska
FB Gulbene/SK Kuorsova
1
24
Jeļizaveta Puzāne
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
1
25
Kristīne Polukejeva
FB Gulbene/SK Kuorsova
1
26
Lāsma Nagla
FB Gulbene/SK Kuorsova
1
27
Olita Pastare
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
1
28
Rendija Baltrušaite
FK Iecava
1
29
Santa Sanija Vuškāne
FK Iecava
1
30
Sofija Garanča
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
1
31
Šarlote Grundāne
RFS/Babītes SK
1
32
Viktorija Pašegorova
RFS/Babītes SK
1
33
Viktorija Vengreviča
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes