FK Auda

Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa

  • 3pozīcija
  • 13punkti
  • 14:15vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Laura SkujevskaDzimšanas datums: 21.06.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Aizsargi
Sofia FarenfieldDzimšanas datums: 31.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Italy
-
-
-
-
-
Līga MeistereDzimšanas datums: 11.06.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Elīza StrodeDzimšanas datums: 09.09.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Madara VīganteDzimšanas datums: 02.07.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Agita BalodeDzimšanas datums: 26.02.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nikola BrahmaneDzimšanas datums: 10.09.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Evelīna Sendija ČubareDzimšanas datums: 19.03.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
2
-
Krista Elva EglīteDzimšanas datums: 31.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Inese KrūmiņaDzimšanas datums: 14.06.1977.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Luīze LorenceDzimšanas datums: 29.09.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Kristiāna ZacmaneDzimšanas datums: 20.05.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Madara Ērika PaidereDzimšanas datums: 27.10.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Monta ŠčuckaDzimšanas datums: 12.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Spēlētāji
Felicita CīruleDzimšanas datums: 16.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Melānija ZālīteDzimšanas datums: 20.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Treneru korpuss

  • Rihards Gorkšs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 05.05.1987.
  • Kaspars Ribaks

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 02.08.1990.
  • Marks Udovičenko

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 06.04.1999.
  • Tīna Ūdre

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 27.02.2000.

svētdiena

29
jan
17:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 1. kārta
Rimi Olimpiskais centrs

svētdiena

29
jan
20:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 1. kārta
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

4
feb
13:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 1. kārta
Rēzeknes Olimpiskā centra halle

sestdiena

4
feb
15:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 1. kārta
Rēzeknes Olimpiskā centra halle

sestdiena

11
feb
11:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 2. kārta
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

11
feb
14:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 2. kārta
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

18
feb
13:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 2. kārta
Salaspils Sporta nams

sestdiena

18
feb
16:00
2023
Sieviešu telpu futbola līgas 2. posma A grupa, 2. kārta
Salaspils Sporta nams
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
2
8
4
2
2
25
13
+12
14
3
8
4
1
3
14
15
-1
13
4
8
1
2
5
11
20
-9
5
1
Renāte Gaugere
FK Iecava
8
2
Evelīna Jaunslaviete
FB Gulbene/SK Kuorsova
7
3
Patrīcija Brazauska
FK Iecava
7
4
Viktorija Višņakova
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
7
5
Diāna Skribina
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
6
6
Elizabete Pelse
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
5
7
Jekaterina Ovsjankina
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
5
8
Līva Šteinberga
RFS/Babītes SK
5
9
Alise Keita Baltrušaite
FK Iecava
4
10
Elizabete Samušenko
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
4
11
Linda Kazlauska
FK Auda
4
12
Luīze Lorence
FK Auda
4
13
Evelīna Sendija Čubare
FK Auda
2
14
Karmena Ketija Pozņiaka
FK Iecava
2
15
Līna Kuzmina
RFS/Babītes SK
2
16
Monta Ščucka
FK Auda
2
17
Nikola Brahmane
FK Auda
2
18
Venita Amerika
RFS/Babītes SK
2
19
Abita Tauriņa
FK Iecava
1
20
Ance Katane
FB Gulbene/SK Kuorsova
1
21
Arina Sazonova
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
1
22
Diāna Vīksniņa
FB Gulbene/SK Kuorsova
1
23
Evija Leoska
FB Gulbene/SK Kuorsova
1
24
Jeļizaveta Puzāne
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
1
25
Kristīne Polukejeva
FB Gulbene/SK Kuorsova
1
26
Lāsma Nagla
FB Gulbene/SK Kuorsova
1
27
Olita Pastare
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
1
28
Rendija Baltrušaite
FK Iecava
1
29
Santa Sanija Vuškāne
FK Iecava
1
30
Sofija Garanča
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
1
31
Šarlote Grundāne
RFS/Babītes SK
1
32
Viktorija Pašegorova
RFS/Babītes SK
1
33
Viktorija Vengreviča
Rēzeknes BJSS/ Daugavpils FS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV