FK Dinamo Rīga
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa
- 6pozīcija
- 10punkti
- 16:26vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Roberts ApseDzimšanas datums: 22.04.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniils JofiksDzimšanas datums: 29.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
-
1
-
Aizsargi
Maksims JurkovļaņecsDzimšanas datums: 03.08.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārtiņš PļāvējsDzimšanas datums: 18.04.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
474
-
-
-
Edgars ŠakurovsDzimšanas datums: 16.09.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
720
-
2
-
Ņikita ŠevčenkoDzimšanas datums: 21.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
9
-
-
-
Pāvels SorokinsDzimšanas datums: 30.05.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
630
-
4
-
Mārtiņš ŽugsDzimšanas datums: 04.04.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
39
1
-
-
Pussargi
Artūrs BidersDzimšanas datums: 15.01.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
77
-
-
-
Aleksejs GuščaDzimšanas datums: 06.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
1
1
-
Artjoms MiļantejsDzimšanas datums: 26.10.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
576
-
-
-
Edgars OzoliņšDzimšanas datums: 08.02.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
491
1
-
-
Dmitrijs PuhovsDzimšanas datums: 04.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
698
4
-
-
Uzbrucēji
Jevgēnijs BijelošonoksDzimšanas datums: 28.04.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
23
-
-
-
Ričards KauliņšDzimšanas datums: 04.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
672
6
1
-
Spēlētāji
Danilo HamiksDzimšanas datums: 31.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
304
-
-
-
Artemijs HorunžijsDzimšanas datums: 29.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
217
-
2
-
Valērijs IndrjulisDzimšanas datums: 01.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
400
-
3
-
Andrejs KarpekinsDzimšanas datums: 24.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
-
-
-
Maksims KorņejevsDzimšanas datums: 29.04.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
16
-
-
-
Artūrs KrišņovsDzimšanas datums: 19.09.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
665
-
1
-
Artjoms ĻebedevsDzimšanas datums: 06.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
68
-
-
-
Makars PujacsDzimšanas datums: 29.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
45
1
-
-
Jevgēnijs SafronovsDzimšanas datums: 18.10.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Māris SupeDzimšanas datums: 26.05.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs SuslovsDzimšanas datums: 20.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Arturs ZaharčenkoDzimšanas datums: 15.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
704
-
1
-
Vladimirs ŽmilevskisDzimšanas datums: 02.02.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Deniss ŽuravļovsDzimšanas datums: 14.06.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
598
1
1
-
Kluba vadība
Jānis Apse
Prezidents
Dzimšanas datums: 11.04.1970.
Treneru korpuss
Raimonds Apse
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 22.02.1993.
Mārtiņš Pļāvējs
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 18.04.1999.
Maksims Korņejevs
Jaunatnes treneris
Dzimšanas datums: 29.04.1983.
Pāvels Sorokins
Jaunatnes treneris
Dzimšanas datums: 30.05.2000.
Aleksandrs Krasnov
Fizioterapeits
Dzimšanas datums: 09.05.1965.
Atbalsta personāls
Roberts Apse
Administrators
Dzimšanas datums: 22.04.1997.
svētdiena
14
apr
17:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 1. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
svētdiena
21
apr
16:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 2. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
svētdiena
28
apr
19:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 3. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
svētdiena
12
mai
16:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 4. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
svētdiena
26
mai
19:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 5. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
svētdiena
9
jūn
17:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 6. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
sestdiena
15
jūn
19:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 7. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
sestdiena
22
jūn
13:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 8. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
sestdiena
29
jūn
13:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 9. kārta
Mežaparks SV
svētdiena
7
jūl
19:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 10. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
-
svētdiena
21
jūl
13:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 11. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions
-
sestdiena
27
jūl
17:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 12. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-
svētdiena
4
aug
13:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 13. kārta
MTC ''Staicele''
-
svētdiena
11
aug
19:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 14. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Niklāvs Treimanis
FK Aliance
10
2
Aļģirdas Gražis
FK Beitar / RIGA MARINERS
8
3
Andrejs Kovaļovs
Augšdaugavas NSS
6
4
Mārtiņš Milašēvičs
FK Aliance
6
5
Ričards Kauliņš
FK Dinamo Rīga
6
6
Ričards Raščevskis
Augšdaugavas NSS
6
7
Rihards Kuzņecovs
FK Aliance
6
8
Markuss Spāde
JDFS Alberts-2
5
9
Dmitrijs Puhovs
FK Dinamo Rīga
4
10
Dzmitry Kuzmin
FK Beitar / RIGA MARINERS
4
11
Haralds Silagailis
SK Super Nova-2
4
12
Ralfs Apsītis
FC Gauja
4
13
Reinis Niks Brenards
FK Aliance
4
14
Ričards Penka
SK Super Nova-2
4
15
Roberts Teters
FK Aliance
4
16
Artjoms Deņisovs
SK Super Nova-2
3
17
Artjoms Pavlovskis
FK Beitar / RIGA MARINERS
3
18
Jānis Emīls Kalpaks
JDFS Alberts-2
3
19
Kirils Artjomovs
SK Super Nova-2
3
20
Kristers Skadmanis
SK Super Nova-2
3
21
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova-2
3
22
Mārtiņš Remess
JDFS Alberts-2
3
23
Alberts Grāpis
JDFS Alberts-2
2
24
Aleksandrs Solovjovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
2
25
Daniels Lērme
FC Gauja
2
26
Emīls Gauris
JDFS Alberts-2
2
27
Hugo Kincs
JDFS Alberts-2
2
28
Jēkabs Māris Šusts
JDFS Alberts-2
2
29
Jurģis Lindbergs
FK Beitar / RIGA MARINERS
2
30
Kalvis Grāveris
FK Staiceles Bebri
2
31
Maksims Ivanovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
2
32
Mārtiņš Rubļevskis
Augšdaugavas NSS
2
33
Mihails Kuliks
SK Super Nova-2
2
34
Olivers Otto Kokins
Augšdaugavas NSS
2
35
Rainers Buks
Augšdaugavas NSS
2
36
Ralfs Baško
Augšdaugavas NSS
2
37
Rūdolfs Mauliņš
FK Aliance
2
38
Timurs Abramenko
SK Super Nova-2
2
39
Tomass Meri
JDFS Alberts-2
2
40
Toms Smiļģis
FK Staiceles Bebri
2
41
Vladislavs Grigjans
FK Beitar / RIGA MARINERS
2
42
Aivars Daņilovs
Augšdaugavas NSS
1
43
Alans Siņeļņikovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
44
Aleksandrs Zeņkovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
45
Aleksejs Gušča
FK Dinamo Rīga
1
46
Alens Grikovs
SK Super Nova-2
1
47
Artem Tserr
Augšdaugavas NSS
1
48
Artjoms Černovs
SK Super Nova-2
1
49
Baruhs Rezņikovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
50
Dairis Zariņš
FK Staiceles Bebri
1
51
Daniels Radzenieks
SK Super Nova-2
1
52
Deniss Žuravļovs
FK Dinamo Rīga
1
53
Edgars Ozoliņš
FK Dinamo Rīga
1
54
Elvis Arnavs
FK Staiceles Bebri
1
55
Elvis Bovins
Augšdaugavas NSS
1
56
Gunārs Lapiņš
JDFS Alberts-2
1
57
Jānis Mariss Taulavičus
FK Staiceles Bebri
1
58
Kārlis Pirktiņš
JDFS Alberts-2
1
59
Kārlis Stirāns
FK Aliance
1
60
Kārlis Strautmanis
JDFS Alberts-2
1
61
Kārlis Zernis
FK Aliance
1
62
Klimentijs Manija
SK Super Nova-2
1
63
Kristaps Smiltēns
FK Aliance
1
64
Kristers Lūsiņš
SK Super Nova-2
1
65
Kristians Slobodeņuks
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
66
Makars Pujacs
FK Dinamo Rīga
1
67
Markuss Ķirsis
FK Staiceles Bebri
1
68
Matīss Caune
SK Super Nova-2
1
69
Mārcis Puriņš
JDFS Alberts-2
1
70
Mārcis Pūce
JDFS Alberts-2
1
71
Mārtiņš Zemvalds
JDFS Alberts-2
1
72
Mārtiņš Žugs
FK Dinamo Rīga
1
73
Patriks Punnenovs
FK Aliance
1
74
Rihards Vītols
FC Gauja
1
75
Rinalds Kaņipovs
FC Gauja
1
76
Ryuga Nakamura
SK Super Nova-2
1
77
Roberts Linards
Augšdaugavas NSS
1
78
Romans Salatkovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
79
Ronalds Līsmanis
FK Staiceles Bebri
1
80
Rūdolfs Puķītis
FK Aliance
1
81
Staņislavs Pihockis
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
82
Timurs Volosovs
Augšdaugavas NSS
1
83
Toms Dubavs
FC Gauja
1
84
Zakars Tatevosjans
SK Super Nova-2
1