FC Gauja
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa
- 8pozīcija
- 4punkti
- 9:50vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Elvis MālmanisDzimšanas datums: 06.09.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
-
-
-
Aizsargi
Raimonds DūmiņšDzimšanas datums: 16.09.1980.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
564
-
1
-
Paulis PavlovičsDzimšanas datums: 23.07.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
315
-
-
-
Tomass Ralfs RiekstiņšDzimšanas datums: 22.06.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
675
-
2
-
Pussargi
Elvis ĀbolsDzimšanas datums: 09.01.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
-
-
-
Marks ZāmuelsDzimšanas datums: 26.10.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Ralfs ApsītisDzimšanas datums: 23.10.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
352
4
2
-
Sentis FiļipovsDzimšanas datums: 15.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
323
-
-
-
Vsevolods GondarjuksDzimšanas datums: 30.11.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
45
-
-
-
Rinalds KaņipovsDzimšanas datums: 23.08.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
643
1
-
-
Spēlētāji
Rolands AndersonsDzimšanas datums: 17.09.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
328
-
-
-
Aleksandrs BarkovskisDzimšanas datums: 07.06.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
-
-
-
Endijs BērziņšDzimšanas datums: 29.12.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
401
-
2
-
Ralfs BērziņšDzimšanas datums: 05.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
1
-
-
-
Tomass BoževnieksDzimšanas datums: 09.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
18
-
-
-
Markuss DubavsDzimšanas datums: 08.09.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
810
-
2
-
Toms DubavsDzimšanas datums: 30.01.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
630
1
-
-
Kristaps ErdmanisDzimšanas datums: 17.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
250
-
-
-
Reinis KaņipovsDzimšanas datums: 27.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dāvis KaritonsDzimšanas datums: 19.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
67
-
-
-
Jānis KauškalsDzimšanas datums: 22.05.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis KonopackisDzimšanas datums: 03.03.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
41
-
-
-
Ralfs Rafaels LapinskisDzimšanas datums: 04.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ņikita ĻebedevsDzimšanas datums: 27.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniels LērmeDzimšanas datums: 27.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
655
2
3
-
Jānis MeirānsDzimšanas datums: 08.03.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Didzis RiženkovsDzimšanas datums: 30.05.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
-
-
-
Rihards VītolsDzimšanas datums: 22.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
403
1
1
1
Daņila VoroņinsDzimšanas datums: 17.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
28
-
-
-
Raivis ZirnisDzimšanas datums: 28.04.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
425
-
1
-
Valts ZvirgzdsDzimšanas datums: 02.08.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
-
1
-
Kluba vadība
Edgars Baranovičs
Sporta direktors
Dzimšanas datums: 28.12.1975.
Treneru korpuss
Andrejs Fjodorovs
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 04.08.1975.
Jānis Erdmanis
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 19.08.1968.
Gatis Samučonoks
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 18.03.1967.
Ilona Lenša
Ārsts
Dzimšanas datums: 18.10.1973.
Atbalsta personāls
Raimonds Dūmiņš
Menedžeris
Dzimšanas datums: 16.09.1980.
svētdiena
14
apr
17:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 1. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
svētdiena
21
apr
14:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 2. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
sestdiena
27
apr
17:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 3. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
sestdiena
11
mai
18:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 4. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
sestdiena
25
mai
19:30
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 5. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
svētdiena
9
jūn
18:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 6. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
sestdiena
15
jūn
13:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 7. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
sestdiena
22
jūn
13:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 8. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
svētdiena
30
jūn
14:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 9. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions
svētdiena
7
jūl
16:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 10. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-
sestdiena
20
jūl
16:00
2024
-
svētdiena
28
jūl
14:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 12. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-
sestdiena
3
aug
14:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - A grupa, 13. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-
sestdiena
10
aug
19:00
2024
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Niklāvs Treimanis
FK Aliance
10
2
Aļģirdas Gražis
FK Beitar / RIGA MARINERS
8
3
Andrejs Kovaļovs
Augšdaugavas NSS
6
4
Mārtiņš Milašēvičs
FK Aliance
6
5
Ričards Kauliņš
FK Dinamo Rīga
6
6
Ričards Raščevskis
Augšdaugavas NSS
6
7
Rihards Kuzņecovs
FK Aliance
6
8
Markuss Spāde
JDFS Alberts-2
5
9
Dmitrijs Puhovs
FK Dinamo Rīga
4
10
Dzmitry Kuzmin
FK Beitar / RIGA MARINERS
4
11
Haralds Silagailis
SK Super Nova-2
4
12
Ralfs Apsītis
FC Gauja
4
13
Reinis Niks Brenards
FK Aliance
4
14
Ričards Penka
SK Super Nova-2
4
15
Roberts Teters
FK Aliance
4
16
Artjoms Deņisovs
SK Super Nova-2
3
17
Artjoms Pavlovskis
FK Beitar / RIGA MARINERS
3
18
Jānis Emīls Kalpaks
JDFS Alberts-2
3
19
Kirils Artjomovs
SK Super Nova-2
3
20
Kristers Skadmanis
SK Super Nova-2
3
21
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova-2
3
22
Mārtiņš Remess
JDFS Alberts-2
3
23
Alberts Grāpis
JDFS Alberts-2
2
24
Aleksandrs Solovjovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
2
25
Daniels Lērme
FC Gauja
2
26
Emīls Gauris
JDFS Alberts-2
2
27
Hugo Kincs
JDFS Alberts-2
2
28
Jēkabs Māris Šusts
JDFS Alberts-2
2
29
Jurģis Lindbergs
FK Beitar / RIGA MARINERS
2
30
Kalvis Grāveris
FK Staiceles Bebri
2
31
Maksims Ivanovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
2
32
Mārtiņš Rubļevskis
Augšdaugavas NSS
2
33
Mihails Kuliks
SK Super Nova-2
2
34
Olivers Otto Kokins
Augšdaugavas NSS
2
35
Rainers Buks
Augšdaugavas NSS
2
36
Ralfs Baško
Augšdaugavas NSS
2
37
Rūdolfs Mauliņš
FK Aliance
2
38
Timurs Abramenko
SK Super Nova-2
2
39
Tomass Meri
JDFS Alberts-2
2
40
Toms Smiļģis
FK Staiceles Bebri
2
41
Vladislavs Grigjans
FK Beitar / RIGA MARINERS
2
42
Aivars Daņilovs
Augšdaugavas NSS
1
43
Alans Siņeļņikovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
44
Aleksandrs Zeņkovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
45
Aleksejs Gušča
FK Dinamo Rīga
1
46
Alens Grikovs
SK Super Nova-2
1
47
Artem Tserr
Augšdaugavas NSS
1
48
Artjoms Černovs
SK Super Nova-2
1
49
Baruhs Rezņikovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
50
Dairis Zariņš
FK Staiceles Bebri
1
51
Daniels Radzenieks
SK Super Nova-2
1
52
Deniss Žuravļovs
FK Dinamo Rīga
1
53
Edgars Ozoliņš
FK Dinamo Rīga
1
54
Elvis Arnavs
FK Staiceles Bebri
1
55
Elvis Bovins
Augšdaugavas NSS
1
56
Gunārs Lapiņš
JDFS Alberts-2
1
57
Jānis Mariss Taulavičus
FK Staiceles Bebri
1
58
Kārlis Pirktiņš
JDFS Alberts-2
1
59
Kārlis Stirāns
FK Aliance
1
60
Kārlis Strautmanis
JDFS Alberts-2
1
61
Kārlis Zernis
FK Aliance
1
62
Klimentijs Manija
SK Super Nova-2
1
63
Kristaps Smiltēns
FK Aliance
1
64
Kristers Lūsiņš
SK Super Nova-2
1
65
Kristians Slobodeņuks
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
66
Makars Pujacs
FK Dinamo Rīga
1
67
Markuss Ķirsis
FK Staiceles Bebri
1
68
Matīss Caune
SK Super Nova-2
1
69
Mārcis Puriņš
JDFS Alberts-2
1
70
Mārcis Pūce
JDFS Alberts-2
1
71
Mārtiņš Zemvalds
JDFS Alberts-2
1
72
Mārtiņš Žugs
FK Dinamo Rīga
1
73
Patriks Punnenovs
FK Aliance
1
74
Rihards Vītols
FC Gauja
1
75
Rinalds Kaņipovs
FC Gauja
1
76
Ryuga Nakamura
SK Super Nova-2
1
77
Roberts Linards
Augšdaugavas NSS
1
78
Romans Salatkovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
79
Ronalds Līsmanis
FK Staiceles Bebri
1
80
Rūdolfs Puķītis
FK Aliance
1
81
Staņislavs Pihockis
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
82
Timurs Volosovs
Augšdaugavas NSS
1
83
Toms Dubavs
FC Gauja
1
84
Zakars Tatevosjans
SK Super Nova-2
1