FK Auda

Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021

  • 4pozīcija
  • 4punkti
  • 6:20vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Valters BahmačevsDzimšanas datums: 12.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts BramanisDzimšanas datums: 04.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis DaubursDzimšanas datums: 18.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvids Rendijs DūmiņšDzimšanas datums: 18.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Rainers FricsonsDzimšanas datums: 11.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kristiāns GinisDzimšanas datums: 21.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Tomass GurčusDzimšanas datums: 02.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bernhards JēkabsonsDzimšanas datums: 09.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts KasperovičsDzimšanas datums: 12.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Ernests KordeDzimšanas datums: 04.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jurģis KuzņecovsDzimšanas datums: 18.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts LagodskisDzimšanas datums: 28.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adrians LazdānsDzimšanas datums: 19.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valters MillersDzimšanas datums: 02.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers OsītisDzimšanas datums: 10.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Markuss OzoliņšDzimšanas datums: 20.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bruno PanjutiDzimšanas datums: 03.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms PopmansDzimšanas datums: 15.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Andrejs ReiznieksDzimšanas datums: 24.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs RubīnsDzimšanas datums: 05.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kārlis RudzītisDzimšanas datums: 05.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis Matīss SīgaDzimšanas datums: 08.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs ŠulteDzimšanas datums: 13.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Anrijs VelzetsDzimšanas datums: 04.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Henrijs VelzetsDzimšanas datums: 04.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-

Treneru korpuss

  • Rihards Gorkšs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 05.05.1987.
  • Jānis Rotbergs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 13.09.1994.

pirmdiena

5
jūl
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 1. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

ceturtdiena

8
jūl
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 2. kārta
Audas stadions

piektdiena

16
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 3. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

4
aug
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 10. kārta
Stadions "Celtnieks"

pirmdiena

9
aug
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 6. kārta
Audas stadions

piektdiena

13
aug
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 7. kārta
Balvu pilsētas stadions

otrdiena

17
aug
12:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 8. kārta
Audas stadions

trešdiena

8
sep
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 5. kārta
Audas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
8
0
0
38
2
+36
24
2
8
6
0
2
19
12
+7
18
3
8
4
0
4
16
13
+3
12
4
8
1
1
6
6
20
-14
4
1
Pūriņš Kārlis
FS Metta
20
2
Bērziņš Maksims
BFC Daugavpils
19
3
Dambis Marks
Liepājas FS
19
4
Skorovs Patriks
Riga FC Academy
14
5
Zirdziņš Rūdolfs
Mārupes SC
14
6
Dzenītis Olivers
FS Metta
12
7
Nazarovs Deniss
Rēzekne
12
8
Rolands Daukšts
BFC Daugavpils
12
9
Vītiņš Jēkabs
FS Metta
12
10
Baltrušaitis Deivids
FK Iecava
11
11
Lākutis Lauris
Liepājas FS
10
12
Mičulis Dairis
Rēzekne
10
13
Glindziņš Niks
FK Spartaks/Supernova
9
14
Lietaunieks Adrians
BFC Daugavpils
9
15
Olijars Jegors
Rīgas Futbola Skola
9
16
Saveļjevs Alims
BFC Daugavpils
9
17
Strautmanis Erlends
FK Iecava
9
18
Šmaukstelis Emīls Kristers
FS Jelgava
9
19
Aleksejevs Maksims
BFC Daugavpils
8
20
Sarma Toms
FS Metta
8
21
Davidovs Alans
Riga FC Academy
7
22
Doroņins Nikita
Rīgas Futbola Skola
7
23
Kručeks Sergejs
FC Noah Jurmala
7
24
Livčāns Leonards
JDFS Alberts
7
25
Voitiškis Nils
FS Jelgava
7
26
Beķeris Hugo
Vidzemes FC
6
27
Dimpers Ričards
FS Metta
6
28
Kirills Ņesterovs
BFC Daugavpils
6
29
Tomass Emīls
Vidzemes FC
6
30
Anmanis Kārlis
FK Tukums 2000/TSS
5
31
Birkše-Kloks Kristers
FK Spartaks/Supernova
5
32
Ķere Marko
FK Tukums 2000/TSS
5
33
Rozītis Mārtiņš Mikus
Jūrmalas FS
5
34
Streļcovs Iļja
Jūrmalas FS
5
35
Baikovs Rinolds
Balvu sporta skola
4
36
Blaubergs Markuss Eduards
Valmiera FC/BSS
4
37
Djatkovičs Markuss
BFC Daugavpils
4
38
Lūsis Valters
FS Jelgava
4
39
Mimnonovs Nikolass
BFC Daugavpils
4
40
Ozoliņš Roberts
Liepājas FS
4
41
Rudgalvis Daniels
BFC Daugavpils
4
42
Seļivanovs Jegors
Riga FC Academy
4
43
Solomonovs Ņikita
FA Ventspils
4
44
Stepančenko Edgars
Rīgas Futbola Skola
4
45
Uļjanovs Artemijs
Riga FC Academy
4
46
Vanags Alekss
FK Tukums 2000/TSS
4
47
Vekša Artjoms
Rēzekne
4
48
Žigadlo Tomass
FK Spartaks/Supernova
4
49
Bērziņš Patriks Viktors
Valmiera FC/BSS
3
50
Bogdanovs Alekss
Liepājas FS
3
51
Brūns Patriks Toms
Liepājas FS
3
52
Bušs Rojs
Limbažu novada sporta skola
3
53
Eglītis Emīls
Limbažu novada sporta skola
3
54
Harmsens Toms
Liepājas FS
3
55
Hāzenfūss Hugo
Mārupes SC
3
56
Indriksons Artūrs
Jūrmalas FS
3
57
Jānelsiņš Rauls
Vidzemes FC
3
58
Kičigins Iļja
FA Ventspils
3
59
Kozlovcevs Mihails
FS Metta
3
60
Malisev Nikita
FA Ventspils
3
61
Ozoliņš Toms
JDFS Alberts
3
62
Rubīns Ralfs
FK Auda
3
63
Sorokins Nauris
Balvu sporta skola
3
64
Streiba Ralfs
Valmiera FC/BSS
3
65
Šnaidmans Maksims
Rīgas Futbola Skola
3
66
Veļbickis Timurs
FS Jelgava
3
67
Vinklers Zahars
FK Spartaks/Supernova
3
68
Aborkins Ruslans
Rēzekne
2
69
Andersons Tomass
FS Metta
2
70
Beļaks Tomass
Mārupes SC
2
71
Boroviks Savēlijs
Rīgas Futbola Skola
2
72
Brīze Adrians
Liepājas FS
2
73
Bukovskis Aleksejs
Rīgas Futbola Skola
2
74
Buķelis Henrijs
Mārupes SC
2
75
Butriks Artjoms
Rīgas Futbola Skola
2
76
Čudars Edvards
FK Iecava
2
77
Čugunovs Timurs
FK Spartaks/Supernova
2
78
Ernests Ivanovskis-Pigits
FS Metta
2
79
Fricsons Rainers
FK Auda
2
80
Gauračs Enriko
FS Metta
2
81
Gogols Artjoms
FK Spartaks/Supernova
2
82
Jirgens Kristers
AFA Olaine
2
83
Jodajs Artūrs
FK Iecava
2
84
Jūlmanis Andis
Mārupes SC
2
85
Kaira Daniels Huberts
FK Tukums 2000/TSS
2
86
Kedrins Artjoms
Rēzekne
2
87
Kirejevs Iļja
Rīgas Futbola Skola
2
88
Kirills Bondarevs
BFC Daugavpils
2
89
Kroļikovs Artjoms
Rīgas Futbola Skola
2
90
Lanskis Luka
Riga FC Academy
2
91
Latišenko Dmitrijs
Rīgas Futbola Skola
2
92
Litvinovičs Alekss
BFC Daugavpils
2
93
Ločmelis Kristofers
Balvu sporta skola
2
94
Mihailovs Nikita
Rēzekne
2
95
Nīmanis Roberts
Jūrmalas FS
2
96
Novikovs Pjotrs
Riga FC Academy
2
97
Osītis Kristers
FK Auda
2
98
Pivuļskis Artūrs
Riga FC Academy
2
99
Popmans Artjoms
FK Auda
2
100
Pušpurs Kristofers
Balvu sporta skola
2
101
Randa-Dmitrijevs Lukass
FK Spartaks/Supernova
2
102
Rasouls Oskars Roma
Rēzekne
2
103
Seļiverstovs Artjoms
Mārupes SC
2
104
Sirotkins Aleksandrs Sebastians
Riga FC Academy
2
105
Sjadro Dainis
BFC Daugavpils
2
106
Sorokins Edmunds
JDFS Alberts
2
107
Sproģis Felikss
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
2
108
Stankevičs Martins
Riga FC Academy
2
109
Tiliks Bogdans
FK Spartaks/Supernova
2
110
Tiščenko Marats
FK Iecava
2
111
Trībers Markuss
FK Iecava
2
112
Veide Jānis Patriks
Limbažu novada sporta skola
2
113
Velzets Anrijs
FK Auda
2
114
Velzets Henrijs
FK Auda
2
115
Vītols Matīss Gustavs
FK Iecava
2
116
Vorobjovs Aleksandrs
Rīgas Futbola Skola
2
117
Zemītis Ralfs
FS Metta
2
118
Ziediņš Kristiāns
FS Jelgava
2
119
Zvejnieks Toms
Balvu sporta skola
2
120
Žurņa Ņikita
Rēzekne
2
121
Andersons Leo
FA Ventspils
1
122
Aniņš Valters
Liepājas FS
1
123
Antropovs Daniss
AFA Olaine
1
124
Balabolins Kristaps Aleksandrs
Limbažu novada sporta skola
1
125
Baltrens Milans
FA Ventspils
1
126
Baņņikovs Adrians
Valmiera FC/BSS
1
127
Bespalovs Artjoms
Liepājas FS
1
128
Cipruss Salvijs
Vidzemes FC
1
129
Cvetkovs Kirils
Rīgas Futbola Skola
1
130
Darģis Kristers
FK Tukums 2000/TSS
1
131
Dzelde Oskars
JDFS Alberts
1
132
Dzenis Niks
FK Spartaks/Supernova
1
133
Ende Heinrihs
Limbažu novada sporta skola
1
134
Gode Teodors Gustavs
JDFS Alberts
1
135
Ivanovs Iļja
Jūrmalas FS
1
136
Jaškins Artūrs
Rīgas Futbola Skola
1
137
Jātnieks Labucks Kristofers
JDFS Alberts
1
138
Kalniņš Haralds
JDFS Alberts
1
139
Kokarītis Renards
FK Tukums 2000/TSS
1
140
Kovaļevskis Pauls
Mārupes SC
1
141
Krauze Rainers
JDFS Alberts
1
142
Krisins Iļja
FC Noah Jurmala
1
143
Kristapsons Tomass
FS Jelgava
1
144
Lapiņš Jānis
Vidzemes FC
1
145
Leščinskis Artūrs
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
1
146
Lilavs Renārs
FK Spartaks/Supernova
1
147
Līvzinieks Artūrs
Mārupes SC
1
148
Lonšakovs Boriss
Rīgas Futbola Skola
1
149
Lūsis Ernests
Vidzemes FC
1
150
Maksajs Georgijs
FC Noah Jurmala
1
151
Markovs Matvejs
FA Ventspils
1
152
Meijers Adrians
Jūrmalas FS
1
153
Nečiporenko Artjoms
FA Ventspils
1
154
Oja Johaness Jurijs
Rīgas Futbola Skola
1
155
Ozoliņš Armands
JDFS Alberts
1
156
Ozoliņš Rauls
FS Metta
1
157
Petrovskis Marks
Rīgas Futbola Skola
1
158
Pētersons Eduards
Mārupes SC
1
159
Platons Nikolass
Jūrmalas FS
1
160
Ponomarjovs Ņikita
AFA Olaine
1
161
Pūpols Robins Patriks
Liepājas FS
1
162
Rumba Jānis
FK Iecava
1
163
Rutulis Ričards Hugo
Mārupes SC
1
164
Skābarnieks Mārcis
FK Spartaks/Supernova
1
165
Skrupskis Martins
FS Jelgava
1
166
Smirnovs Dāvids
FC Noah Jurmala
1
167
Sniķers Ritvars
Valmiera FC/BSS
1
168
Ščerbinskis Aleks
FS Metta
1
169
Šņepsts Kārlis
Vidzemes FC
1
170
Šteimaks Reinars
Valmiera FC/BSS
1
171
Štengels Dāvids
FK Spartaks/Supernova
1
172
Švalkovskis Artuss
Valmiera FC/BSS
1
173
Šveds Marks
Jūrmalas FS
1
174
Trufanovs Jegors
FC Noah Jurmala
1
175
Ūselis Pauls
FK Tukums 2000/TSS
1
176
Vaskis Renārs
JDFS Alberts
1
177
Vītiņš Ansis
FS Metta
1
178
Zapereckis Emīls
FS Jelgava
1
179
Zīverts Mikus
FS Metta
1
180
Zvejnieks Kristofers
Mārupes SC
1
181
Žvinklis Martins
FA Ventspils
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva