Balvu Sporta centrs

Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021

  • 5pozīcija
  • 1punkti
  • 4:36vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Rinolds BaikovsDzimšanas datums: 06.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Edgars BoldānsDzimšanas datums: 10.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rainers BukšsDzimšanas datums: 02.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edžus JermacānsDzimšanas datums: 21.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gregors KeišsDzimšanas datums: 04.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rinalds KokorevičsDzimšanas datums: 25.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
1
Kristofers LočmelisDzimšanas datums: 24.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Daniels LoginsDzimšanas datums: 03.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Viesturs PipcānsDzimšanas datums: 04.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kristofers PušpursDzimšanas datums: 04.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Deivids ŠalajevsDzimšanas datums: 16.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gundars SalmanisDzimšanas datums: 30.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nauris SorokinsDzimšanas datums: 08.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Artūrs StrumpeDzimšanas datums: 27.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Helmuts ŠubrovskisDzimšanas datums: 24.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Braiens UsānsDzimšanas datums: 20.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Toms ZvejnieksDzimšanas datums: 12.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-

pirmdiena

5
jūl
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 1. kārta
Balvu pilsētas stadions

ceturtdiena

8
jūl
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 2. kārta
Audas stadions

otrdiena

20
jūl
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 3. kārta
Balvu pilsētas stadions

piektdiena

23
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 4. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

ceturtdiena

5
aug
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 6. kārta
Mežaparks SV

piektdiena

13
aug
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 7. kārta
Balvu pilsētas stadions

piektdiena

20
aug
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 8. kārta
Stadions "Celtnieks"

svētdiena

29
aug
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites Austrumu 2. grupa U-13 2021, 9. kārta
Balvu pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
8
0
0
38
2
+36
24
2
8
6
0
2
19
12
+7
18
3
8
4
0
4
16
13
+3
12
4
8
1
1
6
6
20
-14
4
1
Bērziņš Maksims
BFC Daugavpils
8
2
Skorovs Patriks
Riga FC Academy
7
3
Rolands Daukšts
BFC Daugavpils
6
4
Mičulis Dairis
Rēzekne
5
5
Aleksejevs Maksims
BFC Daugavpils
4
6
Lietaunieks Adrians
BFC Daugavpils
4
7
Nazarovs Deniss
Rēzekne
4
8
Saveļjevs Alims
BFC Daugavpils
4
9
Davidovs Alans
Riga FC Academy
3
10
Kirills Ņesterovs
BFC Daugavpils
3
11
Djatkovičs Markuss
BFC Daugavpils
2
12
Mimnonovs Nikolass
BFC Daugavpils
2
13
Rudgalvis Daniels
BFC Daugavpils
2
14
Seļivanovs Jegors
Riga FC Academy
2
15
Uļjanovs Artemijs
Riga FC Academy
2
16
Vekša Artjoms
Rēzekne
2
17
Aborkins Ruslans
Rēzekne
1
18
Baikovs Rinolds
Balvu sporta skola
1
19
Fricsons Rainers
FK Auda
1
20
Kedrins Artjoms
Rēzekne
1
21
Kirills Bondarevs
BFC Daugavpils
1
22
Lanskis Luka
Riga FC Academy
1
23
Litvinovičs Alekss
BFC Daugavpils
1
24
Ločmelis Kristofers
Balvu sporta skola
1
25
Mihailovs Nikita
Rēzekne
1
26
Novikovs Pjotrs
Riga FC Academy
1
27
Osītis Kristers
FK Auda
1
28
Pivuļskis Artūrs
Riga FC Academy
1
29
Popmans Artjoms
FK Auda
1
30
Rasouls Oskars Roma
Rēzekne
1
31
Rubīns Ralfs
FK Auda
1
32
Sirotkins Aleksandrs Sebastians
Riga FC Academy
1
33
Sjadro Dainis
BFC Daugavpils
1
34
Sorokins Nauris
Balvu sporta skola
1
35
Stankevičs Martins
Riga FC Academy
1
36
Velzets Anrijs
FK Auda
1
37
Velzets Henrijs
FK Auda
1
38
Zvejnieks Toms
Balvu sporta skola
1
39
Žurņa Ņikita
Rēzekne
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU