• 08 okt 2022 13:00
  • Egnatia, Rrogozhine
  • 2023. gada WU-19 EČ kvalifikācijas B līgas pirmā kārta1. kārta
Latvija
13
Armēnija
0
13
0
  • Galvenais tiesnesis: Viki De Cremer (BEL)
  • 1 tiesneša asistents: Melissa Lejear (BEL)
  • 2 tiesneša asistents: Edjena KAPXHIU (ALB)
  • Ceturtais tiesnesis: Kejsi Tafili (ALB)
  • Delegāts: Miroslava Migalova (SVK)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

14’

Vāāāārti!  1:0

Vārtus guva Evelīna Ušpaleviča

15’

Vāāāārti!  2:0

Vārtus guva Alīna Ansone

20’

Vāāāārti!  3:0

Vārtus guva Alīna Ansone

35’

Dzeltenā kartīte

Hasmik Grigoryan

37’

Vāāāārti!  4:0

Vārtus guva Alīna Ansone

42’

Vāāāārti!  5:0

Vārtus guva Santa Sanija Vuškāne

45’

Vāāāārti!  6:0

Vārtus guva Emija Emīlija Saule

45+3’

Spēlētāja maiņa

Yana Gabrielyan
Tereza Avetisyan

45+7’

Vāāāārti!  7:0

Vārtus guva Emija Emīlija Saule

Beidzies pirmais puslaiks

46’

Spēlētāja maiņa

Emija Emīlija Saule
Vlada Kozlova

46’

Spēlētāja maiņa

46’

Spēlētāja maiņa

Jekaterina Ovsjankina
Tīna Zankovska

46’

Spēlētāja maiņa

Astghik Avanesyan
Arina Galstyan

47’

Vāāāārti!  8:0

Vārtus guva Santa Sanija Vuškāne

50’

Vāāāārti!  9:0

Vārtus guva Vlada Kozlova

54’

Spēlētāja maiņa

Milena Sayadyan
Lara Kassabian

59’

Vāāāārti!  10:0

Vārtus guva Monta Ščucka

67’

Vāāāārti!  11:0

Vārtus guva Amēlija Lipšāne

77’

Spēlētāja maiņa

Katrīna Jūlija Casno
Dārta Silgale

79’

Spēlētāja maiņa

Mariam Karapetyan
Araksia Amiryan

90+1’

Vāāāārti!  12:0

Vārtus guva Madara Ērika Paidere

90+4’

Vāāāārti!  13:0

Vārtus guva Madara Ērika Paidere

Beidzies otrais puslaiks

Latvija
Armēnija
LatvijaArmēnija
1Alīna Skļemenova (G)12Yana Harutyunyan (C) (G)
3Alīna Ansone
  • 15'
  • 20'
  • 37'
  • 46'
2Emma Lory Emily Douzmanian
4Sofija Garanča (C)3Mariam Karapetyan
  • 79'
6Emija Emīlija Saule
  • 45'
  • 45'+7'
  • 46'
4Yana Gabrielyan
  • 45'+3'
9Evelīna Ušpaleviča
  • 14'
7Emmi Sargsyan
10Amēlija Lipšāne
  • 67'
8Tamara Sahakyan
11Darja Fiošina9Milena Sayadyan
  • 54'
13Santa Sanija Vuškāne
  • 42'
  • 47'
  • 60'
10Lusine Kostanyan
14Marina Teļukeviča11Astghik Avanesyan
  • 46'
17Katrīna Jūlija Casno
  • 77'
14Hasmik Grigoryan
  • 35'
18Jekaterina Ovsjankina
  • 46'
20Alla Avetisyan
RezervistiRezervisti
12Lolita Krasnosjolova (G)1Arevik Sargsyan (G)
2Madara Ērika Paidere
  • 60'
  • 90'+1'
  • 90'+4'
5Anna Margaryan
5Vlada Kozlova
  • 46'
  • 50'
6Lara Kassabian
  • 54'
7Monta Ščucka
  • 46'
  • 59'
13Armenuhi Davtyan
8Ketija Daukšte15Tereza Avetisyan
  • 45'+3'
15Anna Hropataja17Diana Baghdasaryan
16Dārta Silgale
  • 77'
18Arina Galstyan
  • 46'
19Tatjana Jakovele19Araksia Amiryan
  • 79'
20Tīna Zankovska
  • 46'
21Naira Katikyan
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Viktors VicehovskisGagik Ter-Gevorgyan (Armenia)

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes