Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-17

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri iekļauti kandidātu sarakstā dalībai treniņnometnē septembrī.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
  • Federācijas kauss | Kalendārs
  • Federācijas kauss | Tabula

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Aleksandrs Basovs

    Galvenais treneris

  • Andrejs Gluščuks

    Trenera asistents

  • Aleksandrs Proskurņins

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Māris Smirnovs

    Fiziskās sagatavotības treneris

  • Aivars Vaivods

    Menedžeris

SpēleProtokols
23
jan '14
Development Cup 2014
Minsko maniežas
Baltkrievija54Latvija 
21
jan '14
Development Cup 2014
Minsko maniežas
Krievija01Latvija 
19
jan '14
Development Cup 2014
Minsko maniežas
Turkmenistāna04Latvija 
16
jan '14
Pārbaudes spēle
Marijampolės futbolo maniežas
Lietuva21Latvija 
19
nov '13
Under-17 - Qualifying Round - Grp9
Shamrock Park
16:00
Luksemburga02Latvija 
16
nov '13
Under-17 - Qualifying Round - Grp9
Solitude
16:00
Latvija01Turcija 
14
nov '13
Under-17 - Qualifying Round - Grp9
Stangmore Park
21:00
Ziemeļīrija01Latvija 
07
okt '13
U-17 izlases pārbaudes spēle
Zemgales OC
12:00
Latvija10Moldova 
06
okt '13
U-17 izlases pārbaudes spēle
Zemgales OC
16:00
Latvija10Moldova 
25
aug '13
U-17 izlases pārbaudes spēle
Palangos stadionas
13:00
Azerbaidžāna10Latvija 
23
aug '13
U-17 izlases pārbaudes spēle
Palangos stadionas
15:30
Krievija11Latvija 
21
aug '13
U-17 izlases pārbaudes spēle
Palangos stadionas
15:30
Lietuva01Latvija 
28
okt '12
Under-17 - Qualifying Round - Grp3
Thienpontstadion
20:00
Latvija10Lietuva 
25
okt '12
Under-17 - Qualifying Round - Grp3
RS Waasland
21:00
Beļģija50Latvija 
1. kārtaProtokols
21
sep
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
12:00
Latvija00Ukraina 
21
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
Turcija40Ziemeļmaķedonija 
2. kārtaProtokols
23
sep
Zemgales OC
12:00
Latvija31Ziemeļmaķedonija 
23
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
Ukraina20Turcija 
3. kārtaProtokols
25
sep
Zemgales OC
12:00
Latvija02Turcija 
25
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
Ukraina31Ziemeļmaķedonija 

U-17 Federācijas kausa izcīņa

KomandaSUNZGVZVVAP
1Ukraina321051+47
2Turcija320162+46
3Latvija31113304
4Ziemeļmaķedonija3003210-80

Jaunatnes izlases

U-17 Federācijas kausa izcīņa

KomandaSUNZGVZVVAP
1Ukraina321051+47
2Turcija320162+46
3Latvija31113304
4Ziemeļmaķedonija3003210-80
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvijas kausa fināls Jelgavā