Latvijas nacionālā sieviešu futbola izlase otrdien, 6. martā, "Turkish Women's Cup - Alanya 2018" starptautiskā turnīra ietvaros noslēdzošajā spēlē tikās ar pašlaik FIFA pasaules izlašu reitingā 67. pozīcijā esošo Kazahstānas valstsvienību. Abu komandu iepriekšējā tikšanās reizē 2017. gada 8. aprīlī Tbilisi notikušajā Pasaules kausa kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīra spēlē tika fiksēts neizšķirts rezultāts 2:2 (1:0).

KAZAHSTĀNA - LATVIJA (1:2): spēles oficiālais protokols

Šajā mačā pirmais puslaiks noslēdzās bez gūtajiem vārtiem. Rezultātu spēles 62. minūtē atklāja Kazahstānas izlase, tobrīd izvirzoties vadībā ar rezultātu 1:0. Mūsu valstsvienībai izdevās lauzt spēles gaitu un, pateicoties Sandras Voitānes diviem gūtajiem vārtiem 79. un 90+1. minūtē, izcīnīt pirmo uzvaru šajā turnīrā ar rezultātu 2:1 (0:0).

Turnīra finālā savā starpā tiksies Francijas "B" izlase un Meksika. Paredzams, ka šo maču klātienē apmeklēs visas turnīra dalībnieces, tostarp, arī Latvijas izlases delegācija. Atpakaļ Rīgā komanda atgriezīsies trešdien, 7. martā.

Apsveicam visu komandu, kā arī treneru štābu un visus mūsu līdzjutējus ar pirmo izcīnīto uzvaru šajā kalendārajā gadā!