Latvijas nacionālā sieviešu futbola izlase otrdien, 6. martā, "Turkish Women's Cup - Alanya 2018" starptautiskā turnīra ietvaros noslēdzošajā spēlē tikās ar pašlaik FIFA pasaules izlašu reitingā 67. pozīcijā esošo Kazahstānas valstsvienību. Abu komandu iepriekšējā tikšanās reizē 2017. gada 8. aprīlī Tbilisi notikušajā Pasaules kausa kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīra spēlē tika fiksēts neizšķirts rezultāts 2:2 (1:0).

KAZAHSTĀNA - LATVIJA: spēles pilnā fotogalerija (foto - Evima Sport)

Pirmais puslaiks noslēdzās bez gūtajiem vārtiem. Spēles rezultātu 62. minūtē atklāja Kazahstānas izlase, tobrīd izvirzoties vadībā ar rezultātu 1:0. Mūsu valstsvienībai izdevās lauzt spēles gaitu un, pateicoties Sandras Voitānes diviem gūtajiem vārtiem 79. un 90+1. minūtē, izcīnīt pirmo uzvaru šajā turnīrā ar rezultātu 2:1 (0:0).

Apsveicam visu komandu, kā arī treneru štābu un visus mūsu līdzjutējus ar pirmo izcīnīto uzvaru šajā kalendārajā gadā!

Oficiālais protokols tiks pievienots pēc tā saņemšanas no tiesnešiem.

Attēlā - Latvijas sieviešu futbola izlase pēc uzvaras pār Kazahstānu (06.03.2018.)