2019. gada UEFA Eiropas U-21 futbola čempionāta kvalifikācijas turnīra 4. apakšgrupas ietvaros Latvijas izlase viesos McDiarmid Park stadionā (attēlā) spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Skotijas izlasi. Latvijas izlase pirmā puslaika kompensācijas laika sestajā minūtē izvirzijās vadībā pēc Roberta Uldriķa vārtu guvuma, tomēr otrā puslaika izskaņā (90'+3 min) neizšķirtu izrāva Skotijas izlases uzbrucējs Ryan Hardie, kurš realizēja 11 metru soda sitienu.

Skotija - Latvija. Pilns spēles video ieraksts

​Dainis Kazakevičs: Spēle atstāja divējādas sajūtasRoberts Uldriķis: Ir liels sarūgtinājums, ka neizcīnījām uzvaru

Uefa.com | Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs

Kvalifikācijas turnīrā Latvijas izlase ir aizvadījusi sešas spēles - trīs cīņas noslēgušās neizšķirti (0:0 ar Andoru, 1:1 ar Ukrainu un Skotiju), bet trīs spēlēs piedzīvots zaudējums (0:3 pret Angliju un Nīderlandi, kā arī 0:2 pret Ukrainu). Nākamā spēle kvalifikācijas turnīrā Daiņa Kazakeviča vadītajai komandai paredzēta 2018. gada 7. septembrī viesos pret Ukrainas vienību.