Latvijas nacionālā futbola izlase otrdien, 7. novembrī, neoficiālajā treniņspēlē aiz slēgtām durvīm Portugāles galvaspilsētā Lisabonā esošajā Estádio Nacional stadionā piekāpās 2018. gada FIFA Pasaules kausa finālturnīra dalībniecei Saūda Arābijai 0:2 (0:2). Vārtus uzvarētāju labā pirmā puslaika izskaņā guva Ali Alzagan un Mukhtar Fallatah. Šī bija abu komandu pirmā savstarpējā tikšanās reize futbola laukumā.

Jāatzīmē, ka mikrotraumu dēļ ar nolūku neriskēt ar futbolistu veselību šīs spēles pieteikumā netika iekļauti FK Jelgava aizsargi Mārcis Ošs un Gints Freimanis. Tikmēr neilgi pēc pirmsspēles iesildīšanās beigām nelielā savainojumā iedzīvojās arī Čehijas kluba FC Vysočina Jihlava uzbrucējs Dāvis Ikaunieks. Šie futbolisti turpina treniņnometni kopā ar valstsvienību, un viņi pašlaik atrodas komandas ārsta pastiprinātā uzmanībā. Tikmēr šajā mačā savu neoficiālo debiju valstsvienības kreklā 72. minūtē piedzīvoja FK Liepāja/Mogo pussargs Dmitrijs Hmizs.

Mūsu komanda arī turpmākās dienas aizvadīs treniņnometni Portugālē. Pirmdien, 13. novembrī, Aleksandra Stakova vadītā komanda viesos aizvadīs pārbaudes spēli pret Kosovas izlasi. Uz Kosovu valstsvienība dosies 11. novembra vakarā.

Oficiāli: Latvijas nacionālā izlase 13. novembrī tiksies ar KosovU