Latvijas nacionālā futbola izlase otrdien, 7. novembrī, neoficiālajā treniņspēlē aiz slēgtām durvīm Portugāles galvaspilsētā Lisabonā esošajā Estádio Nacional stadionā piekāpās 2018. gada FIFA Pasaules kausa finālturnīra dalībniecei Saūda Arābijai 0:2 (0:2). Šī bija abu komandu pirmā savstarpējā tikšanās reize futbola laukumā. Vārtus uzvarētāju labā pirmā puslaika izskaņā guva Ali Alzagan un Mukhtar Fallatah.

 SAŪDA ARĀBIJA - LATVIJA (2:0): spēles foto galerija

 SAŪDA ARĀBIJA - LATVIJA (2:0): spēles analīze + statistika

Jāatzīmē, ka mikrotraumu dēļ ar nolūku neriskēt ar futbolistu veselību šīs spēles pieteikumā netika iekļauti FK Jelgava aizsargi Mārcis Ošs un Gints Freimanis. Tikmēr neilgi pēc pirmsspēles iesildīšanās beigām nelielā savainojumā iedzīvojās arī Čehijas kluba FC Vysočina Jihlava uzbrucējs Dāvis Ikaunieks. Šie futbolisti turpina treniņnometni kopā ar valstsvienību, un viņi pašlaik atrodas komandas ārsta pastiprinātā uzmanībā. Tikmēr šajā mačā savu neoficiālo debiju valstsvienības kreklā 72. minūtē piedzīvoja FK Liepāja/Mogo pussargs Dmitrijs Hmizs.

Mūsu komanda arī turpmākās dienas aizvadīs treniņnometnē Portugālē. Pirmdien, 13. novembrī, Aleksandra Stakova vadītā komanda viesos pārbaudes spēlē pirmo reizi vēsturē tiksies ar Kosovas izlasi. Uz Mitrovicu valstsvienība dosies 11. novembra vakarā ar tiešo reisu no Lisabonas.


FOTO - Latvijas Futbola federācija

LFF piedāvā iepazīties ar aktuālo informāciju šīs spēles sakarā

Neoficiāla treniņspēle
07.11.2017. plkst. 19:00. Estádio Nacional stadions, Lisabona, Portugāle

Saūda Arābija
2
0
Latvija
Vārtu guvēji
Komandu sastāvi
Rezervisti
Spēlētāju maiņas
Brīdinājumi/noraidījumi

Spēles oficiālās personas

Tiesnesis
Hugo Miguel (POR)
Asistents
Pedro Mota (POR)
Asistents
Bruno Jesus (POR)
Ceturtais tiesnesis
Hélder Malheiro (POR)