Latvijas U-21 futbola izlase otrdien, 10. oktobrī, Daugavas stadionā Liepājā savā piektajā 2019. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē ar rezultātu 0:2 (0:2) zaudēja vienaudžiem no Skotijas.

FOTO GALERIJA

SPĒLES APSKATS (SPORTACENTRS.COM)

Viesi rezultātu atklāja 16. minūtē, kad izgājienu pret Kristapu Zommeru realizēja Oliver Burke, bet trīs minūtes vēlāk otros vārtus, noslēdzot centrējumu, guva Oliver McBurnie.

Dainis Kazakevičs: Meklējām savas iespējas līdz pat spēles beigām

Kvalifikācijas turnīrā Latvijas izlasei šī bija piektā spēle. Pirms tam savā laukumā nospēlēts neizšķirti 0:0 ar Andoru un 1:1 ar Ukrainu, kā arī viesos ar 0:3 zaudēts Anglijai un Nīderlandei. Tikmēr Skotijas izlasei aiz muguras bija divas spēles, kurās savā laukumā ar 2:0 pārspēta Nīderlande un izbraukumā ar 1:3 atzīts Anglijas pārākums.

Abas komandas tieši pēc mēneša – 10. novembrī – tiksies vēlreiz Skotijā.