FOTO: SK „Super Nova” jaunie futbolisti - „Dobrecova kauss” uzvarētāji 2005.gadā dzimušo spēlētāju grupā

Aizvadītajā nedēļas nogalē - 7. un 8.jūnijā - Liepājā risinājās futbola turnīrs „Dobrecova kauss”. SK „Super Nova” jaunie futbolisti 16 komandu konkurencē kopvērtējumā izcīnīja pirmo vietu 2005.gadā dzimušajiem zēniem, LFF.lv informē SK „Super Nova” pārstāvji.

"Mūsu komanda šo turnīru nospēlēja teicami. Grupu turnīrs tika aizvadīts pārliecinoši. Pretinieki tika pārspēti, pateicoties labākai fiziskai sagatavotībai un meistarībai. Pieraduši spēlēt jau uz lielāka izmēra laukumiem, sākotnēji futbolistiem bija grūtāk pierast spēlēt uz mazāka izmēra laukumiem. Izslēgšanas spēles jau bija krietni saspringtākas. Šeit jau bija jārada viss, uz ko puiši bija spējīgi un pat vairāk. Visas izslēgšanas spēles, sākuši ar ielaistajiem vārtiem, komanda spēja lauzt spēles gaitu un izcīnīt uzvaru,” gandarījumu par komandas izcīnīto panākumu neslēpj SK „Super Nova” komandas treneris Jānis Eņģelis.

„Vissmagākā spēle bija pusfināls pret Minskas komandu. Spēles sākumā izveidojuši vairākus bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem, nevarējām pārspēt pretinieku vārtsargu. Turpretim tika ielaisti divi vārti. Tomēr komanda nesalūza un otrā puslaika sākumā spēja lauzt spēles gaitu, izlīdzināt rezultātu un pēcspēles soda sitienu sērijā pārspēt par visa turnīra favorītiem uzskatīto Minskas komandu. Fināls pret Kaļiņingradas komandu izvērtās ne mazāk spraigs, tomēr arī šajā mačā komanda spēja nosvērt uzvaras kausu sev par labu,” turnīra izšķirošos mirkļus atceras Jānis Eņģelis.

„Ir liels prieks par futbolistu parādīto spēli, par spēju mainīt spēles taktiskos zīmējumus, izmantot savus trumpjus un pretinieku mīnusus, klausīt trenera norādījumus un izpildīt tos. Ne mirkli nešaubījos par iekļūšanu labāko trijniekā, jo ar tādu attieksmi gan uz laukuma, gan ārpus tā mēs nevarējām neuzvarēt! Futbolistu attieksme šajā braucienā bija ļoti nopietna, bez pārkāpumiem. Nebija jāaizrāda par to, ka laicīgi jādodas pie miera, ka starp spēlēm ir jāatpūšas. Liels prieks par to, ka puikas ātri uztvēra norādījumus un spēja mainīt spēles taktiku acumirklī, kad rezultāts nebija mums par labu. Var droši teikt, ka šis izcīnītais panākums futbolistiem dos vēl lielāku izaugsmi un veicinās meistarības un pašapziņas pieaugsmi turpmākajai karjerai!” piebilst SK „Super Nova” treneris.

Jānis Eņģelis vienlaikus izteica gandarījumu un atzinību organizatoriem par šāda augsta līmeņa turnīra rīkošanu Latvijā vairāku gadu garumā, kā arī izteica pateicību vecākiem par sniegto atbalstu un braucienu uz turnīra spēlēm Liepājā.

„Super Nova” rezultāti 2014.gada „Dobrecova kauss” izcīņā

Grupu turnīrs
Super Nova Rīga / Ventspils OC 3:0
Super Nova Rīga / BJSS Rēzekne 4:1
Super Nova Rīga / FM Ateitis (Lietuva) 7:1

Ceturtdaļfināls: Super Nova Rīga / BFS Daugavpils 2:1
Pusfināls: Super Nova Rīga / Minska 2:2 PS (3:2)
Fināls: Super Nova Rīga / Kaļiņingrada 3:2

Par komandas labāko spēlētāju tika aiztīts Rūdolfs Lasmanis, savukārt turnīra labākā uzbrucēja godu izpelnījās Krišjānis Āboltiņš.

„Super Nova” komandas sastāvs un iekavās gūtie vārti turnīrā:

Artis Ušpelis, Maksims Gorbaņs (1), Emīls Ralfs Fokrots (3), Krišjānis Āboltiņš (6(1p)), Voicehs Ivanovskis, Kārlis Benefelds, Kristofers Sticenko (3(1p)), Rūdolfs Lasmanis(5) un Ņikita Novikovs(1), Artūrs Šēls(2(1p)).

Plašāka informācija par „Dobrecova kauss” turnīru pieejama liepajas-futbols.lv.


Informāciju sagatavoja:
SK „Super Nova”