Otrdien, 10.jūnijā, Olaines pilsētas stadionā notika Latvijas vasaras meiteņu futbola čempionāta otrā sabraukuma spēles U-14 vecuma (2000.-2001.gadā dzimušo spēlētāju) grupā. Neskatoties uz karsto un saulaino laiku, meitenes bija gatavas cīnīties laukumā par vērtīgiem punktiem kopvērtējumā.

Pēc otrā sabraukuma spēlēm vadībā joprojām ir Rīgas FS-1 un Preiļu BJSS komanda. Abām vienībām šobrīd pa 15 punktiem kopvērtējumā, bet rīdzinieces atrodas pirmajā vietā, pateicoties labākai vārtu starpību līdzšinējās spēlēs.

Tuvākie sekotāji šīm divām komandām cīņā par pirmo vietu ir Rēzeknes novada BJSS, kura otrā sabraukuma ietvaros atzina Rīgas FS-1 komandas pārākumu ar rezultātu 1:7, bet turnīra tabulas kopvērtējumā ar 13 punktiem atrodas uzreiz aiz abām līderēm.

Uz trešo vietu kopvērtējumā pretendē Rīgas FS-2 komanda (10 punkti), par vienu punktu mazāk ir SK “Imanta”, bet pirmo sešinieku ar 7 punktiem noslēdz FK Olaine.

Latvijas Futbola federācija (LFF) izsaka pateicību Talsu NSS komandai, kura spēles laikā gūtas traumas dēļ zaudēja vārtsardzi, tomēr visās turpmākās spēlēs pašaizliedzīgi cīnījās mazākumā, kā arī Valkas novada BJSS jaunizveidotai komandai, kura, neskatoties uz zaudējumiem, spēj izjust futbola prieku un pozitīvas emocijas.

Rēzeknes BJSS/Dekšares komanda neieradās uz sabraukumu, līdz ar to ir piešķirts tehniskais zaudējums ar rezultātu 0:3 visās sabraukuma ieplānotas spēlēs. LFF atgādina, ka - atkārtotas neierašanās gadījumā - komanda tiks diskvalificēta no sacensībām.

LFF izsaka pateicību arī FK „Olaine” komandai, kura cienīgi uzņēma Latvijas meiteņu futbola otrā sabraukuma spēles.

Turnīra tabula