Foto: fta.lv

Sestdien, 15.jūnijā, sāksies Latvijas pludmales futbola čempionāts, kurā šogad piedalīsies sešas komandas. Pirmā posma spēles notiks Dzintaru pludmalē, sākums pulksten 11:30. Bet vēl pirms tam, dienu iepriekš, turpat Dzintaros Latvijas pludmales futbola superkausa izcīņas spēlē tiksies pašreizējie valsts čempioni “Kreiss” un kausa ieguvēji “BFS/Skonto/Atlas”, LFF.lv informē sacensību organizatori.

2014.gada Latvijas pludmales futbola čempionātā startē sekojošas komandas: “BFS/Skonto/Atlas”, VBFK, “TUC/FTA”, RTU, “Jaunais dinamietis” un “Kreiss”. Sacensības pēc vienošanās ar Latvijas futbola federāciju (LFF) organizē un vada Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Futbola Turnīru asociāciju (FTA) kopā ar LFF Tiesnešu komiteju un LFF Disciplināro komisiju (DK).

Latvijas pludmales futbola čempionāts notiks no 15.jūnija līdz 27.jūlijam. Šogad notikušas izmaiņas sacensību izspēles reglamentā: gan čempioni, gan trešās vietas ieguvēji tiks noskaidroti pārspēlēs starp regulārās sezonas pirmās un otrās, kā arī trešās un ceturtās vietas ieguvējiem attiecīgi.

Plašāka informācija par Latvijas čempionāta atrodama šeit.