Laika posmā no 2015.gada 25. līdz 28.jūnijam Ukrainas pilsētā Ļvovā jau devīto reizi notiks starptautisks futbola fanu turnīrs "EUROFAN 2015". Plānots, ka turnīrā piedalīsies 32 komandas, spēles tiks aizvadītas uz lielā laukuma (11 pret 11 formātā).

Dalībai šajā šajā turnīrā gatavojas arī Latvijas izlases līdzjutēju veidota komanda. Līdzjutēju un draugu grupa regulāri atbalsta valstsvienību gan mājas spēlēs, gan izbraukumos, uzturot draudzīgas attiecības ar citu valstu līdzjutējiem arī ārpus futbola laukumiem, tostarp, piedaloties dažādos fanu organizāciju rīkotajos futbola turnīros.

Latvijas futbola fani aicina juridiskās kompānijas un privātos sponsorus / atbalstītājus atbalstīt fanu komandas iniciatīvu pārstāvēt Latviju gaidāmajā "EUROFAN 2015" turnīrā. Atbalsta pozīcijas ir transports un dalības maksa (150 EUR) pilnā vai daļējā apmērā. Dalības maksa turnīra organizatoriem jāiesniedz līdz 1.decembrim.

Plašāku informāciju par Latvijas fanu dalību "EUROFAN 2015" turnīrā un potencālajām sadarbības iespējām kompānijas tiek aicinātas sazināties ar Viktoru Rožkalnu (epasts vektorz@gmail.com).