Telpu futbola Superkausa spēlē svētdien Ogrē "Riga Futsal Club" ar rezultātu 4:2 (1:2) uzvarēja "RFS Futsal" komandu.

Pirmajā puslaikā divreiz vadību ieguva "RFS Futsal" komanda, bet otrajā puslaikā "Riga Futsal Club" tika pie trīs bezatbildes vārtiem. Ja pirmajā puslaikā laukumā valdīja līdzvērtīga spēkošanās, tad otrajā mača daļā "Riga Futsal Club" apliecināja savu šābrīža pārākumu un izcīnīja pelnītu uzvaru.

Abas komandas Superkausa spēlē satikās arī pērn, kad ar 4:1 pārāki bija "Riga Futsal Club" pārstāvji. Pērnajā virslīgas finālsērijā viņi savus principiālos pretiniekus uzvarēja ar 3-1, pievienojot arī panākumu Latvijas kausa finālspēlē (3:0).

Kā ziņots, "Optibet" Virslīgas čempionāts pēc divu sezonu pārtraukuma atkal būs atgriezies pie desmit komandu dalības. Čempionāta pirmās spēles paredzētas 21. septembrī.