Pirmo reizi Latvijas Futbola federācijas (LFF) vēsturē Sieviešu futbola līgai būs savs titulsponsors. Turpmākos trīs gadus līgas oficiālais nosaukums būs "LuckyBet" Sieviešu futbola līga.

Čempionāta jaunā sezona sāksies jau piektdien un sestdien ar pirmajiem četriem mačiem, kas visi risināsies Rīgā.

SIA "LuckyBet" valdes loceklis Romans Račko: "Futbols ir viena no populārākajām komandu sporta spēlēm pasaulē, un mēs kā uzņēmēji ļoti labi saprotam, cik vērtīgas ir stipras komandas - bizness arī ir komandas spēle. Sieviešu futbolā saskatām lielu potenciālu un izaugsmes iespējas, līdzīgi kā mūsu jaunajā projektā "Luckybet". Atbalstot viens otru, nonāksim pie izciliem rezultātiem. Mūsu uzņēmumu grupas attīstībā sievietes ir ievērojamas ar savu ieguldījumu, sieviešu futbolā sportistes parāda savas labākās kvalitātes un strādā, lai gūtu rezultātu un izcīnītu uzvaras. Tieši tādu sievietes tēlu mēs vēlamies popularizēt Latvijā."

LFF prezidents Vadims Ļašenko: "Sieviešu futbols ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā uzņem apgriezienus. To varam redzēt arī pie mums - otro sezonu pēc kārtas līgā spēlēs astoņi klubi, savstarpējā konkurence ir krietni palielinājusies, ko varam redzēt rezultātu tabulās. Ir augušas arī klubu ambīcijas, kas šosezon būs uzskatāmi redzams ar abu Rīgas vadošo klubu iekļaušanos cīņā par panākumiem. Prieks, ka "LuckyBet" vēlas iesaistīties Latvijas tirgū caur sieviešu līgu, kas ir augstākais līmenis Latvijas sieviešu futbolā. Ambiciozam turnīram, kurā ir gana ambiciozu dalībnieku, piestāv ambiciozi partneri."

LFF Futbola attīstības departamenta vadītāja Ņina Travkina: "Šī turnīram noteikti būs īpaša sezona. Iepriekšējos gados gan Sieviešu līga, gan Latvijas kausa izcīņas turnīrs mūs jau paguva pieradināt pie aizraujošiem notikumiem un pārsteigumiem, bet šogad ar "Riga FC Women" un "RFS Women" ienākšanu turnīrā gan čempionāta skatāmība, gan sportiskais līmenis tikai augs. Priecājamies, ka turnīra dalībnieku skaits ir nostabilizējies, nodrošinot ritmisku spēļu kalendāru un labu konkurenci. No organizatoriskā un atspoguļojuma viedokļa ar jauno partneri šosezon noteikti tiks sperti līgas attīstības soļi uz priekšu, bet no sportiskā viedokļa, jāsaka, grūti iedomāties vēl intriģējošāku sezonas starta brīdi, jo katra komanda ir ar savu odziņu, katrā no tām ir labas spēlētājas un katra no tām ir ar skaidriem mērķiem, skaidru savu identitāti."

LFF Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītājs Renārs Krīgers: "Šis atbalsts mums ir ļoti būtisks, lai varētu veicināt Sieviešu futbola līgas atspoguļošanu digitālajā vidē, kā arī palielināt tiešraižu skaitu. Bez partneru iesaistes tas būtu grūti paveicams uzdevums."

"LuckyBet" Sieviešu līgas spēļu tiešraides būs vērojamas jaunajā platformā futbols.tv.

SFL turnīrā iepriekš lielākais komandu skaits bija septiņas 2014. un 2022. gada sezonās, bet jau pērn pirmoreiz vēsturē sacensībās piedalījās astoņas vienības. Līgas attīstības plāns paredz astoņu komandu dalību ar izkrišanas un paaugstināšanās sistēmu, tādējādi nodrošinot ritmisku spēļu kalendāru un veicinot konkurenci komandu starpā.

Latvijas sieviešu un meiteņu futbola aktualitātēm iespējams sekot līdzi Facebook un Instagram.

Par "LuckyBet":

Visi SIA "LuckyBet", kas ir azartspēļu uzņēmuma SIA "LuckyBet.lv" mātes uzņēmums, dibinātāji un dalībnieki ir Latvijas pilsoņi. Šis pašmāju uzņēmums ir aktīvi sācis savu darbību Latvijas tirgū un tiecas uz augstiem mērķiem.