Trešdien "Rimi Olimpiskajā centrā" par telpu futbola Superkausa spēles uzvarētāju kļuva valsts čempione "Riga FC", ar 4:1 (1:0) pārspējot Latvijas kausa īpašniekus "RFS Futsal".

Līdz otrā puslaika ievadam divu vārtu pārsvaru "Riga FC" deva Dmitrijs Kuzmins un Dilans Vargass, kurš vēlāk panāca jau 3:0. Spēles turpinājumā Eduardu vienus vārtus atguva, bet 33. minūtē Seržinju panāca spēles gala rezultātu.

Abas komandas pērn tikās "Optibet" telpu futbola Virslīgas finālsērijā, kurā "Riga FC" triumfēja ar 3-1, savukārt Latvijas kausa izcīņas finālspēlē pārāki ar 6:5 bija "RFS Futsal" spēlētāji.

Kā ziņots, jaunajā virslīgas sezonā sacentīsies deviņas komandas – visas iepriekšējās sezonas dalībnieces. Čempionāta sākums jau šo sestdien Salaspilī, Rīgā un Madonā.

Latvijas telpu futbola sacensību aktualitātēm, rezultātiem un apskatiem iespējams sekot: