Pirmdien, 11. septembrī, Latvijas Futbola federācija (LFF) pirms Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles Latvija - Velsa aicināja uz draudzības mačiem Saeimas deputātus un pašvaldību vadītājus.

Futbola spēles notika "Playoff Arena" mājīgajās telpās. LFF bija šādas idejas iniciators, lai veidotu ciešākas attiecības, kā arī neformālā gaisotnē diskutētu par futbola attīstības iespējām Latvijas pilsētās un reģionos.

"Šāda veida satikšanās futbola laukumā ar valsts un pašvaldību amatpersonām notiek jau trešo reizi, un šī tradīcija noteikti tiks turpināta. Līdzšinējā pieredze liecina, ka šādas tikšanās reizes uzlabojušas savstarpējo dialogu un ļāva pieslīpēt sadarbības arī ārpus futbola laukumiem," norādīja LFF prezidents V. Ļašenko.

LFF godu futbola laukumos aizstāvēja seši valdes locekļi, LFF prezidents Vadims Ļašenko un ģenerālsekretārs Arturs Gaidels. No Latvijas Republikas Saeimas klātesoši bija Jānis Vitenbergs, Dāvis Mārtiņš Daugavietis, Māris Krūmiņš, Mārtiņš Felss, Kristaps Krištopāns, Atis Labucis, Zane Skujiņa, Lauris Lizbovskis, Artjoms Uršuļskis, Atis Deksnis, Raimonds Bergmanis. Tāpat spēlē piedalījās Siguldas, Rēzeknes, Ķekavas, Ventspils, Valkas, Dienvidkurzemes novada, Ludzas, Jēkabpils, Smiltenes, Jūrmalas un Gulbenes pašvaldību priekšsēdētāji un vietnieki.

Komandu sportiskie rezultāti šoreiz lai paliek iekšējai zināšanai, bet precizitātes konkursā vislabāk sevi apliecināja Satiksmes ministrs Jānis Vitenbergs.

Tāpat draudzības spēlē piedalījās arī Deniss Bastari no UEFA.

Foto: Kaspars Krafts, F64