Gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijai septembrī, Latvijas U-17 izlase svētdien aizvadīja otro pārbaudes spēli ar Turciju. Zemgales OC laukumā rezultāts 0:3, uzvara viesiem.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli Latvijas U-17 izlases sākumsastāvā bija trīs izmaiņas. Ādama Dreimaņa vietā spēli sāka Helvijs Joksts, Ratmira Trifonova vietā sākumsastāvā bija Marats Gaļajevs, bet vārtus Krista Pļaviņa vietā šoreiz sargāja Rodrigo Vītols.

Vītols savu meistarību bija spiests demonstrēt jau pašā spēles sākumā. Cīņas sestajā minūtē viņš atvairīja turku izpildīto 11 metru soda sitienu, bet pie atsistās bumbas pirmais piesteidzās Ezders Ezdžans un raidīja to vārtu tīklā - 1:0. Pirmā puslaika izskaņā Mustafa Sezajs Gulmezs ar tālsitienu pašā vārtu stūrī vēlreiz pārspēja Vītolu.

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē piektdien, 18. augustā, LNK Sporta parkā ar 1:0 pārāki bija latvieši. Vienīgos vārtus spēlē guva Marks Pačepko.

Galvenā trenera Jurģa Pučinska vadībā šajā nometnē piedalās spēlētāji no desmit pašmāju klubiem, kā arī Skotijas, Spānijas, Īrijas, Anglijas, Vācijas un Nīderlandes. Komanda kopā pulcējās svētdien un trenējās Jelgavā.

Septembra un oktobra mijā 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā Latvijas jaunieši Moldovā tiksies ar mājiniekiem, Zviedriju un Poliju.

FOTO GALERIJA