Aizvadīts tradicionālā Jūrmalas kausa pludmales futbolā otrais posms. Pēdējā mačā uzvaru izrāva "PFD-1" komanda, savukārt kopvērtējumā līderu godu nu dala "New Project" un FK "Beitar" vienības.

Šīs sezonas otrajā posmā piedalījās 11 komandas, kas ir par vienu mazāk nekā pirmajā (neieradās "NAPALM", kas līdz ar to praktiski zaudējuši cerības kvalificēties finālam). Līdzīgi kā pirmajā posmā, arī šoreiz vispirms visas vienības sacentās divās priekšsacīkšu grupās, bet pēcāk aizvadīja cīņas par pirmo līdz ceturto, piekto līdz astoto un devīto līdz 11. vietu.

A grupā, izcīnot četras uzvaras piecos mačos, triumfēja "PFD-1", bet cīņām par goda pjedestālu kvalificējās arī "New Project", aiz sevis atstājot "Beerhouse No1", "BFS Atlas"/Ropaži SC, "Rava Pluss" un "BSC LAT" vienības.

Savukārt B grupā tika fiksēts sacensību pagaidām lielākais pārsteigums – izcīnot divas uzvaras, kā arī reizi spēlējot neizšķirti, labāko četriniekam kvalificējās "PFD-2", kas pirmajā posmā palika pēdējā, 12. vietā. Pārliecinošu pirmo vietu grupā izcīnīja galvenie favorīti "Beitar", kamēr turpmākajām spēlēm par piekto līdz astoto vietu kvalificējās "Kreiss" un "TUC Old Boys".

Ļoti interesantas izvērtās cīņas pagrabstāvā. Katra komanda izcīnīja pa uzvarai un piedzīvoja pa zaudējumam, līdz ar to galīgo vietu sadalījuma noteikšanai talkā bija jāņem papildus rādītāji – gūto un zaudēto vārtu attiecība. Tā labākā izrādījās "Free" vienībai, desmito vietu izcīnīja "BSC LAT", bet 11. – "Rava Pluss".

D grupā, kurā tika sadalītas vietas no piektās līdz astotajai, divas uzvaras trīs mačos izcīnīja "Kreiss", par punktu mazāk "Beerhouse No1", bet vēl par vienu – "BFS Atlas"/Ropaži SC. Tikai punkts un astotā vieta "TUC Old Boys".

Visbeidzot, spēcīgāko komandu grupā, kā jau minēts, izraujot uzvaru pēdējā mača pašā izskaņā, pirmo vietu garantēja "PFD-1" vienība, otrie – "Beitar", trešie – "New Project", bet ceturtie – "PFD-2".

Pēc sacensībām ierasti tika godināti ne vien godalgoto vietu ieguvēji, bet arī turnīra labākais vārtsargs, par to tiekot atzītam Valērijam Jašiņinam ("PFD-2"), un turnīra vērtīgākais spēlētājs (MVP), šoreiz – Pāvels Ņikitonovs ("PFD-1").

Kopvērtējumā vadību saglabā "New Project", tiesa, tagad līderu gods jādala ar FK "Beitar". Uz trešo pozīciju pakāpusies "PFD-1" vienība. Jādomā, ka šīs trīs vienības praktiski garantējušas vietu finālposmā. Tikmēr ceturto vietu no 11. šķir tikai desmit punkti, jo īpaši cieši komandām sablīvējoties pozīcijās no sestās (18 punkti) līdz 11. (14).

Atgādinām, ka pavisam notiks trīs posmi, vēl arī 12. augustā, kopvērtējuma astoņām labākajām komandām kvalificējoties finālposmam, kas, savukārt, ieplānots 13. augustā.

Jūrmalas kauss pludmales futbolā tiek rīkots ar Jūrmalas pašvaldības atbalstu.

Tāpat visi interesenti tiek aicināti pieteikties Latvijas kausam pludmales futbolā, kas risināsies 15. un 16. jūlijā turpat Majoru pludmalē. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – pirmdiena, 10. jūlijs. Paralēli Latvijas kausa izcīņai tradicionāli notiks starptautiskās "Busel Cup" pludmales futbola sacensības jauniešiem U-14 un U-16 vecuma grupās.

JŪRMALAS KAUSA KOPVĒRTĒJUMS:

Vieta

Komanda

1. posms

2. posms

3. posms

Kopā

1.

New Project

25

15

 

40

2.

FK Beitar

20

20

 

40

3.

PFD-1

6

25

 

31

4.

BFS Atlas/Ropaži SC

15

9

 

24

5.

Kreiss

12

11

 

23

6.

Free

11

7

 

18

7.

Beerhouse No1

7

10

 

17

8.

TUC Old Boys

9

8

 

17

9.

PFD-2

4

12

 

16

10.

Rava Pluss

10

5

 

15

11.

BSC LAT

8

6

 

14

12.

NAPALM

5

 

 

5

Tāpat visi interesenti tiek aicināti pieteikties Latvijas kausam pludmales futbolā, kas risināsies 15. un 16. jūlijā turpat Majoru pludmalē. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – pirmdiena, 10. jūlijs. Paralēli Latvijas kausa izcīņai tradicionāli notiks starptautiskās "Busel Cup" pludmales futbola sacensības jauniešiem U-14 un U-16 vecuma grupās.

Vairāk informācijas meklējiet mājaslapāFacebook un Instagram.

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija