Svētdien, 11. jūnijā, sākās tradicionālais Jūrmalas kauss pludmales futbolā ar 12 komandu piedalīšanos. Par pirmā posma uzvarētājiem kļuva "New Project" komanda, aiz sevis atstājot FK "Beitar" un "BFS Atlas"/"Ropaži SC" vienības.

Sacensības tika aizvadītas divās kārtās. Vispirms visas komandas, sadalītas divās grupās pa sešām, aizvadīja viena apļa turnīru, tiekoties katra ar katru un tādējādi noskaidrojot četras spēcīgākās, kas turpinās cīņu par goda pjedestālu.

A grupā itin pārliecinošu pirmo vietu ieguva FK "Beitar", kas piecos mačos izcīnīja četras uzvaras, bet reizi spēlēja neizšķirti. Otro vietu un ceļazīmi uz spēcīgāko četrinieku ieguva "Kreiss", tālākajās vietās atstājot "Rava Pluss", "BSC LAT", "Beerhouse No1" un "NAPALM" vienības.

Spraigāk cīņas ritēja B grupā, kur ar desmit punktiem pirmo vietu izcīnīja "New Project", par punktu apsteidzot "BFS Atlas"/"Ropaži SC". Nākamās vietas ieguva "Free", "TUC Old Boys", "PFD-1" un "PFD-2".

Sacensību otrajā kārtā visas 12 komandas turpināja cīņu par vietu posma noslēgumā un vērtīgajiem kopvērtējuma punktiem. E grupā spēcīgākā izrādījās un tādējādi devīto vietu ieguva "Beerhouse No1" vienība, aiz sevis atstājot "PFD-1", "NAPALM" un "PFD-2" komandas.

Cīņu par piekto vietu vispārliecinošāk aizvadīja "Free" vienība, kas ar 2:1 pārspēja "BSC LAT", kā arī spēlēja neizšķirti ar pārējām divām pretiniecēm. Sesto vietu ieguva "Rava Pluss", septīto - "TUC Old Boys", bet, neskatoties uz uzvaru pār "Rava Pluss", ar astoto vietu šoreiz jāsamierinās "BSC LAT" komandai.

Visbeidzot, spēcīgāko četriniekā "New Project" ar 2:0 pārspēja "Kreiss", kā arī cīnījās neizšķirti ar pārējām divām konkurentēm, ar ko izrādījās pietiekami, lai triumfētu pirmajā posmā. Ar identisku punktu skaitu, bet nedaudz sliktākiem papildus rādītājiem, otro vietu izcīnīja FK "Beitar", bet trešo vietu ieguva "BFS Atlas"/"Ropaži SC".

Visas trīs godalgoto vietu ieguvējas ieguva vērtīgas balvas no "Sportland", "Beerhouse No1" un "Mežpils".

Par posma vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīti un "Sportland" dāvanu karti 25 eiro vērtībā ieguva Artjoms Križanovskis (FK "Beitar") un Toms Kristians Grīslis ("New Project").

Kausa otrā posma sacensības notiks 8. jūlijā turpat Majoru pludmalē. Atgādinām, ka finālposmam kvalificēsies astoņas spēcīgākās komandas trīs posmu kopvērtējumā.

Jūrmalas kauss pludmales tiek rīkots ar Jūrmalas pašvaldības atbalstu.

Vairāk informācijas meklējiet mājaslapāFacebook un Instagram.

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija