Izklaides un futbola halle "Playoff Arena", pateicoties Latvijas Futbola federācijas (LFF) finansējumam, jau no 2. oktobra katru svētdienas vakaru nodrošinās bezmaksas futbola laukumus un bezmaksas ģimenes spēļu zonu ukraiņiem.

Ukraiņiem būs iespēja nākt kā pa vienam, tā kopā ar draugiem neatkarīgi no vecuma. Trīs futbola laukumi, viens izklaides laukums un dažādas spēles turpmākos mēnešus būs pieejamas katru svētdienu laikā no plkst. 18.00 līdz 20.00.

Ludmila Bilava, "Playoff Arena" ukraiņu projektu vadītāja: "Esmu ukrainiete, un "Playoff Arena" vadu tieši ukraiņu projektus. Atbraucu uz Latviju ar savu vienpadsmit gadus veco dēlu pašā kara sākumā. Man ir paveicies, ka Latvijā ir tik atsaucīgi un izpalīdzīgi cilvēki. No sirds priecājos, ka "Playoff Arena" organizētajiem bezmaksas treniņiem, viktorīnām un nometnei ir iespējams tik brīnišķīgs turpinājums – bezmaksas futbols un izklaide maniem tautiešiem katru svētdienas vakaru!"

Kristofers Ritovs, "Playoff Arena" idejas autors: "Ar nepacietību gaidām oktobri, lai vērtu savas durvis ukraiņiem – lieliem, maziem, sportiskiem un arī tiem, kuri sportu vēl tikai iepazīst. Ikvienam! Šī būs drošības saliņa, kur satikties tiem, kas padzīti no savas zemes, lai pavadītu laiku kopā. Gribam, lai šis kļūst par ukraiņu gaidītāko nedēļas notikumu. Apsolām, ka interesanti būs visiem vecumiem un dzimumiem. Paldies Latvijas Futbola federācijai par šo iespēju!"

Iepriekšēja rezervācija ir obligāta. Jautājumu gadījumā sazināties ar Ludmilu (runā ukraiņu un krievu valodās): +371 23553331.

Izklaides un futbola halle "Playoff Arena" atrodas Pārdaugavā, Kauguru ielā 6. Tur iespējams ne tikai uzspēlēt futbolu modernos apstākļos, bet arī izmantot virkni citas izklaides iespējas. Piemēram, baudīt galda spēles, novusu, galda futbolu, "Xbox", mazo bērnu istabu un pat velotrenažierus. Un tas viss – pilnīgi bez maksas!