Sestien, 16.jūlijā, Majoros notika Jūrmalas kausa pludmales futbolā otrais posms ar desmit komandu piedalīšanos. Uzvaras laurus plūca PPFK "Joga Bonita" vienība, aiz sevis atstājot "Kreiss" un FK "BEITAR".

Otro posmu izlaida pirmajā itin sekmīgi startējusī "FAM3" komanda, tādējādi atkāpjoties uz kopvērtējuma pēdējo ailīti, taču visu būs iespējams labot trešajā posmā 6. augustā. Atgādinām, ka finālposmam, kas notiks 7. augustā, kvalificēsies astoņas labākās vienības trīs priekšsacīkšu posmu kopvērtējumā.

Aizvadītais posms risinājās, pieturoties pie ierastās kārtībās. Vispirms komandas aizvadīja viena apļa turnīru divās apakšgrupās, pēc tam piecām spēcīgākajām turpinot cīņu par medaļām, bet pārējām sadalot vietas no sestās līdz desmitajai.

A grupā itin pārliecinoši uzvarēja PFD, tāpat labāko kvintetam kvalificējoties arī vēlākajiem uzvarētājiem "Joga Bonita", kamēr ārpus labāko piecu pulka nedaudz negaidīti palika pirmā posma uzvarētāji BFS "Atlas"/Ropaži SC.

B grupā triumfēja FK "BEITAR", bet otro un trešo vietu ieņēma "Kreiss" un "Baltic XL" vienības.

Cīņā par medaļām "Joga Bonita" izcīnīja trīs uzvaras, bet vienīgo zaudējumu piedzīvoja pret PFD vienību, kam tie izrādījās vienīgie trīs punkti. Atpaliekot par diviem punktiem, izšķirošs izrādījās zaudējums 0:1 savstarpējā mačā, otro vietu ieguva "Kreiss", bet vēl par punktu mazāk un trešā vieta FK "BEITAR", kas izrādījās pietiekami, lai pārņemtu kopvērtējuma pozīcijas. "Baltic XL" ar četriem punktiem un PFD palika respektīvi ceturtie un piektie.

Cīņā par sesto vietu divas komandas – BFS "Atlas"/Ropaži SC un "New Project" – finišēja ar identisku punktu skaitu (8), turklāt cīnījās neizšķirti 1:1 savstarpējā spēlē, līdz ar to talkā bija jāņem papildrādītāji, konkrēti – kopējā vārtu starpība, kas labāka izrādījās Ropažu vīriem. Astoto vietu ieguva "Rava Pluss", devīto – "Beerhouse No1", bet desmitajā pozīcijā ierindojās "FREE".

Posma labākie spēlētāji (MVP) tika apbalvoti ar "Sportland" dāvanu kartēm 25 eiro vērtībā. Par tiem tika atzīti:

  • vārtsargs: Antons Vasiļjevs (PPFK "Joga Bonita"),
  • laukuma spēlētājs: Vlads Rimkus ("Kreiss").

Tāpat "Sportland" piešķīra 25 eiro vērtu dāvanu karti skatītāju konkursa uzvarētājam.

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija