Pēc piecu gadu pārtraukuma šajā nedēļas nogalē no 20. līdz 22. maijam Latvijas galvaspilsētā, kā arī Tukumā un Ogrē atkal risināsies Starptautiskās studentu sporta spēles (SELL). To ietvaros "Rimi Olimpiskā centra" mākslīgā seguma futbola laukumā iekštelpās plānotas arī minifutbola (7x7) sacensības kungu un dāmu komandām, ko organizē Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF).

Vīriešu konkurencē startēs septiņas dalībnieces, kas visu triju dienu laikā pēc iepriekš apstiprināta kalendāra viena apļa ietvaros noskaidros labāko, pa reizei tiekoties katra ar katru. Latviju šajās sacensībās pārstāvēs Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Latvijas Universitāte (LU) un Rīgas Ekonomikas augstskola (REA), no Lietuvas startēs Klaipēdas Universitāte un Kauņas Tehnoloģiju universitāte, savukārt vēl viena komanda būs pārstāvēta no Slovākijas – Žilinas Universitāte (UNIZA).

Tikmēr daiļā dzimuma turnīrā spēkus samēros četras vienības, to vidū LSPA, RTU un Valsts policijas koledža no Latvijas, kā arī Lietuvas Sporta universitāte. Sieviešu sacensībās uzvarētāja tiks noskaidrota pēc viena apļa spēkošanās 21. maijā.

Abos turnīros komandas drīkstēs spēlēm pieteikt maksimums 14 spēlētājus. Laureātu sveikšana "Rimi Olimpiskā centra" mākslīgā seguma futbola laukuma iekštelpās notiks 21. maijā plkst. 14:00 sieviešu komandām, kā arī dienu vēlāk šajā pašā laikā kungu vienībām.

SELL studentu spēles ir ar 90 gadu vēsturi, un tās pārmaiņus organizē kāda no Baltijas valstīm un Somija. Šogad spēles uzņems vairāk nekā 1200 dalībniekus, kuri sacentīsies 14 sporta veidos.

 

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija