Aizvadīts Jūrmalas kausa otrais posms pludmales futbolā. Par tā uzvarētājiem 12 komandu konkurencē kļuva "BEITAR" vienība, tādējādi arī pārņemot vadību kopvērtējumā. Tiesa, šoreiz nepiedalījās pirmā posma uzvarētāji "Grifs AG" (arī "Reg Vardy"/TUC).

Sacensības tika aizvadītas divos etapos. Vispirms visas komandas, sadalītas trīs apakšgrupās, noskaidroja, kuras otrajā posmā noskaidros vietu sadalījumu no pirmās līdz ceturtajai, kuras cīnīsies par piekto līdz astoto vietu, bet kuras sadalīs atlikušās vietas posmā. Tādējādi katrai komandai bija garantētas sešas spēles. Mača ilgums – divi puslaiki pa sešām minūtēm.

Pirmajā etapā vispārliecinošāko sniegumu nodemonstrēja vēlākie otrās vietas ieguvēji "BFS Atlas"/"Ropaži", kas uzvarēja visās trīs C grupas spēlēs, pārliecinoši kvalificējoties spēcīgāko kvartetam.

No A grupas cīņām par pirmo līdz ceturto vietu kvalificējās "Johny Blooms" un FK "BEITAR" vienības, savukārt no B grupas – "PFD PO-8", kas savstarpējā spēlē pārspēja sīvākos konkurentus "Kreiss" (abas komandas ieguva pa sešiem punktiem).

Spēcīgāko komandu cīņā par pirmo līdz ceturto vietu labākā izrādījās "BEITAR" vienība, kas pārspēja "PFD PO-8" un "Atlas", kā arī cīnījās neizšķirti ar "Johny Blooms". Otro vietu, pateicoties uzvarām pār "PFD PO-8" un "Johny Blooms", izcīnīja "Atlas", bet trešo – "Johny Blooms". Interesanti, ka ceturto vietu ieguvusī "PFD PO-8" komanda pirmajā posmā palika pēdējā, 14. vietā.

Sacensību noslēgumā īpašas balvas saņēma godalgoto vietu ieguvēju labākie spēlētāji: Sergejs Vasiļjevs ("BEITAR"), Ivans Jeļica ("BFS Atlas"/"Ropaži") un Viktors Josifovs ("Johny Blooms").

Kā jau minēts, pateicoties izcīnītajai uzvarai, kā arī konkurentu prombūtnei, "BEITAR" vīri pārņēmuši vadību kopvērtējumā, tuvākos sekotājus "Grifs AG" apsteidzot par desmit punktiem.

Finālposmam kvalificēsies astoņas labākās komandas trīs posmu kopvērtējumā. Teorētiskas izredzes nav zaudējusi neviena no 14 vienībām.

Galīgais vietu sadalījums otrajā posmā:

 1. 1. "BEITAR"
 2. 2. "BFS Atlas"/"Ropaži"
 3. 3. "Johny Blooms"
 4. 4. "PFD PO-8"
 5. 5. "Kreiss"
 6. 6. PPFK "Joga Bonita"
 7. 7. "New Project"
 8. 8. "Rava Pluss"
 9. 9. "Beerhouse No1"
 10. 10. FC "Petrow"
 11. 11. "Free"
 12. 12. "PFD J-2B"

Kopvērtējums pēc diviem posmiem:

Komandas

1.posms

2.posms

3.posms

Kopvērtējums

"BEITAR"

10

25

 

35

"Grifs AG"

25

 

 

25

"BFS Atlas"/"Ropaži"

6

18

 

24

PPFK "Joga Bonita"

15

8

 

23

"Kreiss"

12

10

 

22

"Johny Blooms"

4

15

 

19

FC "Petrow"

18

1

 

19

"New Project"

8

6

 

14

"PFD PO-8"

1

12

 

13

"Rava Plus"

1

4

 

5

"Beerhouse No1"

2

2

 

4

"Free"

1

1

 

2

"PFD J-2B"

1

1

 

2

"Reg Vardy"/TUC

1

 

 

1

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija