Latvijas Futbola federācija (LFF), ņemot vērā esošos ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai un izvērtējot tālākās sacensību izspēles iespējas, atcēlusi Latvijas atklātā veterānu čempionāta pēdējo, desmito, posmu.

Līdz ar to sezonas kopvērtējuma noteikšanā ņemti vērā pirmo deviņu posmu rezultāti. Čempionu tronī atgriezusies "Daugavpils" komanda, kas par septiņiem punktiem apsteidza "Sportima" vienību, bet vēl par diviem – "Viesulis" komandas veterānus.

Valsts mēroga čempionātu veterāniem LFF organizēja sesto gadu pēc kārtas. Pirmajās četrās sezonās par sacensību uzvarētājiem kļuva "Daugavpils" komandas veterāni, bet pērnajā turnīrā uzvaras laurus plūca "Viesulis" vienība, kurai labāko trijniekā sekoja "Jūrmala" un "Daugavpils". Citās sezonās kopvērtējuma labāko trijniekā trīs reizes bijusi "Carnikava", divas – "Sportima" vienība, bet vienreiz medaļnieku pulkā iepriekš iekļuva "Rēzekne", "Viesulis" un "Jūrmala".

Turnīrā šogad varēja piedalīties spēlētāji, kuri dzimuši ne vēlāk kā 1980. gadā. Deviņi sacensību posmi no jūnija līdz oktobrim notika Rīgā, Rēzeknē, Siguldā, Alūksnē, Lietuvas pilsētā Žagarē, Jūrmalā, Limbažos, Daugavpilī un Jēkabpilī.